Dom jednorodzinny z imponującym wnętrzem! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Dom jednorodzinny z imponującym wnętrzem!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was za naszą zachodnią granicę, do Hamburga, gdzie zbudowano imponujący dom jednorodzinny z efektownym wnętrzem. Architektom udało się połączyć nowoczesny design z dużą dozą funkcjonalności i wygody. Nie zabrakło tu także miejsca na współczesne technologie, które nadają temu projektowi status domu inteligentnego.  W zachwyt wpadną zwłaszcza miłośnicy współczesnej, minimalistycznej architektury, którzy docenią niezwykłą kombinację materiałów, użytych do wzniesienia tego budynku, oraz niewymuszony szyk i elegancję w jego wnętrzach. Nie czekając dłużej, zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wyjątkowego projektu!

Nowoczesna bryła

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Patrząc na dom z zewnątrz trudno uwierzyć, że jest to w rzeczywistości budynek dość stary. Wybudowano go w latach 60-tych minionego stulecia i właściciele stwierdzili, że nadszedł najwyższy czas na jego renowację. Architekci zdołali nadać mu niezwykle nowoczesny charakter- odnowiono nie tylko jego zewnętrzną fasadę, ale wymieniono także dach, okna oraz drzwi. Zupełnej transformacji poddane zostało piętro, które rozbudowano w formie zaadaptowanego poddasza. Teraz dom prezentuje się na miarę architektury XXI wieku!

Klasyczna kombinacja materiałów

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Przyglądając się z bliska elewacji domu możemy dostrzec klasyczną mieszkankę kolorów i materiałów- białego tynku, naturalnego kamienia oraz drewna. Dzięki temu dom prezentuje się elegancko i stylowo, nie tracąc przy tym niż na nowoczesności. Otaczający dom ogród został zaprojektowany skromnie, ale praktycznie. Nie wymaga dużego nakładu pracy, a porastająca go roślinność zapewnia pewien poziom prywatności od sąsiednich działek.

Świetne pierwsze wrażenie

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Po wejściu do środka znajdujemy się w przestronnym i jasnym przedpokoju, urządzonym w sposób niezwykle minimalistyczny. Wysokie sufity oraz jasne ściany czynią wnętrze przestronnym, optycznie je powiększając. Kontrastuje z nimi ciemna posadzka, wyłożona wielkoformatowymi płytkami. Nie ma tu miejsca na liczne dekoracje, wnętrze jest przestronne i swoim rozmiarem robi duże wrażenie.

Nowoczesny salon

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Współczesny styl aranżacji utrzymano także w salonie. Białe ściany świetnie komponują się z jasnym drewnianym parkietem, a wielkoformatowe okna dbają o stały dopływ naturalnego światła. Na wyposażenie składają się meble proste i skromne, ale niezwykle wygodne. Tak urządzone wnętrze jest cechuje duża doza funkcjonalności i najwyższy komfort.

Praktycznie i przytulnie

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Kominek otwarty na trzy strony nie tylko wprowadza element przytulności do tego wnętrza, ale pełni także praktyczną funkcję, dzieląc przestrzeń strefy dziennej. Umieszczono go dokładnie na granicy kuchni i salonu, a podziwiać ,można go z każdego miejsca na tym obszarze.

Imponująca sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Na poddaszu zlokalizowano przestronną, urządzoną nowocześnie sypialnię. Wprowadzono tu także elementy stylu rustykalnego, w postaci masywnych, drewnianych bali na suficie. Świetnie komponują się one z jasnymi ścianami, dzięki którym we wnętrzu jest jasno i przestronnie. Wyposażenie, tak jak w pozostałych częściach domu, jest minimalistyczne, ale niezwykle komfortowe.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Elegancka i nowoczesna łazienka to ostatnie pomieszczenie, które pokażemy Wam w tym domu. Zaaranżowano je w bieli i szarościach, a wyposażono w armaturę o współczesnym, wysokich lotów designie. Najciekawszym elementem tego wnętrza jest oczywiście wolno stojąca wanna o obłym kształcie, umieszczona pod oknem. Podczas kąpieli podziwiać można rozpościerające się za nim widoki- to się dopiero nazywa luksus!

Jak Wam sie podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu