Dom jednorodzinny z imponującym wnętrzem!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom jednorodzinny z imponującym wnętrzem!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez GRID architektur + design, Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was za naszą zachodnią granicę, do Hamburga, gdzie zbudowano imponujący dom jednorodzinny z efektownym wnętrzem. Architektom udało się połączyć nowoczesny design z dużą dozą funkcjonalności i wygody. Nie zabrakło tu także miejsca na współczesne technologie, które nadają temu projektowi status domu inteligentnego.  W zachwyt wpadną zwłaszcza miłośnicy współczesnej, minimalistycznej architektury, którzy docenią niezwykłą kombinację materiałów, użytych do wzniesienia tego budynku, oraz niewymuszony szyk i elegancję w jego wnętrzach. Nie czekając dłużej, zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wyjątkowego projektu!

Nowoczesna bryła

Patrząc na dom z zewnątrz trudno uwierzyć, że jest to w rzeczywistości budynek dość stary. Wybudowano go w latach 60-tych minionego stulecia i właściciele stwierdzili, że nadszedł najwyższy czas na jego renowację. Architekci zdołali nadać mu niezwykle nowoczesny charakter- odnowiono nie tylko jego zewnętrzną fasadę, ale wymieniono także dach, okna oraz drzwi. Zupełnej transformacji poddane zostało piętro, które rozbudowano w formie zaadaptowanego poddasza. Teraz dom prezentuje się na miarę architektury XXI wieku!

Klasyczna kombinacja materiałów

Przyglądając się z bliska elewacji domu możemy dostrzec klasyczną mieszkankę kolorów i materiałów- białego tynku, naturalnego kamienia oraz drewna. Dzięki temu dom prezentuje się elegancko i stylowo, nie tracąc przy tym niż na nowoczesności. Otaczający dom ogród został zaprojektowany skromnie, ale praktycznie. Nie wymaga dużego nakładu pracy, a porastająca go roślinność zapewnia pewien poziom prywatności od sąsiednich działek.

Świetne pierwsze wrażenie

Po wejściu do środka znajdujemy się w przestronnym i jasnym przedpokoju, urządzonym w sposób niezwykle minimalistyczny. Wysokie sufity oraz jasne ściany czynią wnętrze przestronnym, optycznie je powiększając. Kontrastuje z nimi ciemna posadzka, wyłożona wielkoformatowymi płytkami. Nie ma tu miejsca na liczne dekoracje, wnętrze jest przestronne i swoim rozmiarem robi duże wrażenie.

Nowoczesny salon

Współczesny styl aranżacji utrzymano także w salonie. Białe ściany świetnie komponują się z jasnym drewnianym parkietem, a wielkoformatowe okna dbają o stały dopływ naturalnego światła. Na wyposażenie składają się meble proste i skromne, ale niezwykle wygodne. Tak urządzone wnętrze jest cechuje duża doza funkcjonalności i najwyższy komfort.

Praktycznie i przytulnie

Kominek otwarty na trzy strony nie tylko wprowadza element przytulności do tego wnętrza, ale pełni także praktyczną funkcję, dzieląc przestrzeń strefy dziennej. Umieszczono go dokładnie na granicy kuchni i salonu, a podziwiać ,można go z każdego miejsca na tym obszarze.

Imponująca sypialnia

Na poddaszu zlokalizowano przestronną, urządzoną nowocześnie sypialnię. Wprowadzono tu także elementy stylu rustykalnego, w postaci masywnych, drewnianych bali na suficie. Świetnie komponują się one z jasnymi ścianami, dzięki którym we wnętrzu jest jasno i przestronnie. Wyposażenie, tak jak w pozostałych częściach domu, jest minimalistyczne, ale niezwykle komfortowe.

Łazienka

Elegancka i nowoczesna łazienka to ostatnie pomieszczenie, które pokażemy Wam w tym domu. Zaaranżowano je w bieli i szarościach, a wyposażono w armaturę o współczesnym, wysokich lotów designie. Najciekawszym elementem tego wnętrza jest oczywiście wolno stojąca wanna o obłym kształcie, umieszczona pod oknem. Podczas kąpieli podziwiać można rozpościerające się za nim widoki- to się dopiero nazywa luksus!

Jak Wam sie podoba ten projekt?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu