Top 5 tygodnia - wyjątkowe projekty domów jednorodzinnych i jednoosobowych!!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – wyjątkowe projekty domów jednorodzinnych i jednoosobowych!!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Domo Dom Minimalistyczne domy od ARCHITEKT.LEMANSKI Minimalistyczny
Loading admin actions …

Poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację? To świetnie trafiliście! Na homify , znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, a także pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Idealny dom dla nowoczesnej polskiej rodziny!

Realizacja projektu Ambrozja 2 Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
homify

Realizacja projektu Ambrozja 2

homify

Dla wielu, planujących budowę własnego gniazdka, dom parterowy to jedyna opcja godna rozważenia. Ma on wyższość nad innymi rodzajami domów jednorodzinnych pod wieloma względami: jego bryła jest nowoczesna, jest tez praktyczny, gdyż usuwa konieczność przemieszczania się po schodach, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi lub osób starszych. Dodatkowo zawsze istnieje opcja zagospodarowania jego poddasza, dzięki czemu powiększyć można dostępną przestrzeń użytkową. Z resztą zobaczcie sami na: Idealny dom dla nowoczesnej polskiej rodziny!

2. Nowoczesny i jednocześnie przytulny dom!

od homify Azjatycki

Japanese Space Architecture Studio zaprojektowało dom w którym najważniejsze było stworzenie przestrzeni dla całej rodziny. Oznacza to, że strefa dzienna jest duża i pozwala rodzinie spędzać jak najwięcej czasu ze sobą. Oprócz tego mamy tu także miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, jak i ławkę w cieniu drzewa dla rodziców, którzy mogą obserwować swoje pociechy podczas zabaw. Zapraszamy do nowoczesnego i jednocześnie przytulnego domu!

3. Dom w Krakowie z zaskakującym ogrodem zimowym

Projektanci z biura Architekt Lemański stworzyli bryłę, która nawiązywałaby do charakterystyki okolicznej zabudowy, ale wyróżniała się na jej tle innowacyjnym podejściem do architektury. Tak powstał Jare Dom, który z każdej strony prezentuje nam się inaczej. Zobaczcie, jak ciekawie wygląda z zewnątrz i jak elegancko w środku! Ten dom w Krakowie z zaskakującym ogrodem zimowym podbije Wasze serca!

4. Nowe życie pięciu rezydencji!

od homify

W artykułach, w których przedstawiamy jakąś metamorfozę, zwykle całkowicie koncentrujemy się na przekształceniu jednego budynku lub mieszkania. Ten artykuł jest wyjątkowy, ponieważ prezentuje aż pięć domów, które zostały poddane fantastycznej transformacji. Choć zupełnie różne od siebie, wszystkie w swoim nowym wydaniu są imponujące! Przyjrzyjmy się im bliżej nowemu życiu pięciu rezydencji!

5. Zaskakująca architektura domu w Krakowie

Kawalerka, loft, apartamenty typu studio- istnieje wiele opcji mieszkaniowych dla singli, jednak wszystkie one zlokalizowane są w blokach lub kamienicach. Kto jednak powiedział, iż będąc singlem nie można mieszkać w domu… jednoosobowym? Taki właśnie ciekawy i nietypowy projekt omówimy w dzisiejszej edycji homify 360°- Domo Dom, projektu biura architektonicznego Architekt Lemański, znajduje się w Krakowie i został stworzony na potrzeby jednej osoby. Zapraszamy na obejrzenie zaskakującej architektury domu w Krakowie.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu