Nudna kuchnia nabiera kolorów!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nudna kuchnia nabiera kolorów!

Alicja Olko Alicja Olko
od Agnès Dandine - Chichichic
Loading admin actions …

W dzisiejszej odsłonie z serii przed i po pokażemy Wam projekt, z którym wielu z nas mogłoby się identyfikować. Jak często zdarza się, że wchodzimy do naszej kuchni i zastanawiamy się, dlaczego jeszcze nie przeprowadziliśmy w niej gruntownego remontu? Kuchnia jest pomieszczeniem także ważnym w każdym polskim domu i mieszkaniu, że naprawdę warto zainwestować w nią nieco czasu i pieniędzy. Jest to pomieszczenie nie tylko wykorzystywane do przygotowywania jedzenia, ale także spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych. Nie bez powodu kuchnie nazywa się sercem domu.

Obejrzyjcie tę inspirującą transformacje naprawdę nudnej i małej kuchni. Być może natchnie Was ona do przeprowadzenia remontu w Waszych wnętrzach?

Remont

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Ta para zdjęć ukazuje kuchnię w czasie prac remontowych. Jak widać, kuchnia była naprawdę nijaka i niezwykle nudna. Pomieszczenie na nią przeznaczono odznaczało się niewielkim rozmiarem, co dodatkowo utrudniało urządzenie jej w sposób funkcjonalny i wygodny. Sztampowe meble oraz konwencjonalne płytki na ścianach sprawiały, że kuchnia była naprawdę nudna. Projektanci wnętrz mieli jednak na nią niezwykle ciekawy pomysł- przekonajcie się sami!

Stan początkowy

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Nijakie białe meble, staromodne kremowe kafelki oraz mało praktycznego miejsca, które nadawałoby się do pracy- tak prezentowała się kuchnia w oryginalnym wcieleniu. Choć jej metraż był niewielki, to jednak z pewnością można było urządzić ją o wiele bardziej interesująco i praktycznie. Projektanci wnętrz mieli na nią niezwykle ciekawy pomysł- przekonajcie się sami!

Nowa kuchnia

Kuchnia w nowym wcieleniu jest stylową kombinacją bieli, czerni i jasnego brązu drewna. Nowoczesne materiały, stylowa zabudowa i armatura oraz oryginalne, wprowadzające ciekawy klimat dekoracje składają się na tę kuchnię w nowej odsłonie. Zmieniono układ mebli, który teraz jest na kształt litery L, dzięki czemu korzystanie z niej jest o wiele bardziej wygodne i funkcjonalne. W pełni wykorzystano potencjał okna, przez które teraz do środka wpada wystarczająca ilość naturalnego światła, aby uczynić wnętrze jasnym i optycznie przestronniejszym.

Detale

Przyglądając się kuchni z bliska dostrzegamy nowe materiały wykończeniowe- czarne, połyskujące płytki na ścianach nad drewnianymi blatami, świetnie komponują się z białymi, gładkimi frontami szafek kuchennych. Stworzono liczne praktyczne miejsca na przechowywanie, a  sprzęty AGD rozmieszczono w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca.

Dekoracje

Diabeł tkwi w szczegółach- także w tej kuchni to właśnie one odgrywały najważniejsza rolę, jeżeli chodzi o tworzenie wyjątkowego klimatu i atmosfery. Minimalistyczne meble wyposażono w eleganckie uchwyty ze stali nierdzewnej. Tradycyjny regał w stylu wiejskim przeznaczono na przechowywanie naczyń o wyjątkowym charakterze retro. Tak urządzona na nowo kuchnia z pewnością będzie służyć swoim właścicielom o wiele lepiej.

Dowiedzcie się, jak zaplanować remontu kuchni- przeczytajcie ten artykuł: Remont kuchni? Tak łatwo go zaplanujesz!

Jak Wam sie podoba kuchnia po remoncie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu