(Nie)Dobrana para!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

(Nie)Dobrana para!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny
Loading admin actions …

Uwielbiamy, kiedy współczesność i tradycja łączą się ze sobą w oryginalnych projektach. Najlepszą okazją do takiej symbiozy są dobudówki. Na homify często pokazujemy Wam nowoczesne pomysły na rozbudowę naszych profesjonalistów i tym razem nie będzie inaczej. Czeka nas spacer po niebanalnym projekcie z francuskiej prowincji. Właściciele wykazali się ogromną odwagą, przyjmując wizję ekspertów ze studia architektury NG-A. Opłaciło się! Efekt końcowy intryguje i zachwyca.  

Rozpocznijmy zwiedzanie…

Typowa nie-typowa fasada

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny

Uroczy domek z kamienia prezentuje się niezwykle romantycznie. Okna o kształcie półksiężyca otoczone są cegłą, ramy okienne oraz lukarnia są białe, co tylko podkreśla niewinność tej budowli. A obok niej… absolutnie nowoczesna konstrukcja! Dobudówka jest prawie tej samej wielkości, co domek. Jak nasi architekci dopasowali ją do niego? Nadali nowemu budynkowi aspekt stodoły, przez co w ostatecznym rozrachunku otrzymujemy miniaturkę wiejskiej posiadłości.

Odbicie prawie lustrzane

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny

Tylna fasada wygląda, jakby ktoś wykonał trzy pociągnięcia pędzlem. Nie możemy wyjść z podziwu, jak ta nowoczesna dobudówka doskonale komponuje się z tradycyjnym budynkiem. Ciemny gont dachu, naturalny kamień i blacha cynkowa tworzą razem zaskakująco spójną paletę. Ujednolicenie ram okien poddasza oraz zastosowanie kominków o podobnym designie to oczywiście działanie bardzo przemyślane.

Nowy członek rodziny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny

Dobudówka nie tylko musiała połączyć się z domkiem, ale także z resztą założenia. Jej jednolity kolor doskonale się do tego nadaje, nie pozwala do doprowadzenia do efektu przeładowania. Z daleka cynkowa blacha wygląda jak ustawione pionowo drewniane deski – konstrukcja spokojnie może uchodzić za zwykłą stodołę. Prawda, że pozory mylą?

Nowoczesne wnętrze

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny

Białe wnętrze kontrastuje z ciemną fasadą. Optycznie powiększa on przestrzeń, która i tak jest doskonale doświetlona. Biel równoważą czarna podłoga, drzwi oraz ciekawy kominek z odsłoniętą rurą. Nowoczesna bryła to nowoczesny wystrój wnętrz, tutaj naprawdę pomysłowy. Stworzono idealne miejsce do pracy, z szerokim biurkiem, regałem na całą ścianę oraz pięknym widokiem na sad.

Czas na odpoczynek

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez ng-a, Nowoczesny

Pod dachem drugiej części dobudówki swoje miejsce znalazła przytulna sypialnia. Tutaj pozwolono sobie na nawiązanie do przeszłości drewnianą belą stropową oraz antykami-stolikami nocnymi. Dobrano do nich jednak nowoczesne łóżko z intensywnie czerwoną narzutą oraz dywan w geometryczny wzór. Subtelny eklektyzm tworzy idealne miejsce do wypoczynku.

Pokochaliście tę dobudówkę? Sprawdźcie, jak nowoczesna stodoła prezentuje się jako samodzielny budynek: Dom po ciemnej stronie mocy!

Odważylibyście się na taką dobudówkę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu