Top 5 tygodnia - fantastyczne projekty domów i ich aranżacje! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – fantastyczne projekty domów i ich aranżacje!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
od GH Product Solutions Śródziemnomorski
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Praktyczne wskazówki aranżacji ogrodu!

Nie jest łatwo zaaranżować nasz własny ogród marzeń. Czasami zdarza nam się bujać w obłokach i wyobrażamy sobie, że chcielibyśmy posiadać w nim basen, specjalne miejsce na grilla, a niekiedy nawet przestrzeń do gry w mini golfa. Nasze marzenia uda nam się zrealizować, jeżeli odpowiednio wcześniej zastanowimy się nad tym, jak dużą przestrzenią dysponujemy, ile posiadamy środków finansowych oraz jaki efekt końcowy naprawdę zapewni nam komfort w tym miejscu. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami postaramy się podpowiedzieć Wam parę rozwiązań, które mogą okazać się dla Was niezwykle przydatne.’ Sprawdźcie sami na: Praktyczne wskazówki aranżacji ogrodu!

2. 7 oryginalnych i wyjątkowych schodów

Dziś najczęściej spotykane są domy dwu lub trzy kondygnacyjne. Oznacza to konieczność budowania schodów, które umożliwiają przemieszczanie się z piętra na piętro. Wykonanie ich projektu wcale nie jest łatwe – oznacza żmudne obliczenia i rozwiązywanie wielu problemów takich jak zagospodarowanie przestrzeni pod nimi. Do dyspozycji mamy schody jednobiegowe, dwubiegowe, zabiegowe, łamane czy kręcone. Ich kształt dobiera się do wielkości klatki schodowej i potrzeb. Schody we wnętrzu mają znaczenie przede wszystkim praktyczne dlatego nie zawsze zwracamy uwagę na ich wygląd i materiał, z którego są zrobione. Jednak nie zapomnijcie, że mogą one być wspaniała i szykowną ozdobą domu lub wyrazistym elementem, który nada charakter całemu wnętrzu. Drewniane schody to ciepło, i elegancja, metalowe – nowoczesność i industrializm. Za pomocą schodów można stworzyć styl całego wnętrza. Oczywiście na pierwszym miejscu muszą one być wygodne i bezpieczne ale jedno z drugim może się świetnie łączyć! Oto 7 oryginalnych i wyjątkowych schodów!

3. Nowoczesny dom w Warszawie

elewacja frontowa od D C K
D C K

elewacja frontowa

D C K

Dom, któremu przyjrzymy się dziś w serii homify 360°, to dzieło autorskie architekta Damiana Cyryla Kotwickiego. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 250 m² znajduje się w Warszawie przy ulicy Tukana. Projekt zachwyca połączeniem nowoczesnej prostoty z rustykalną tradycją, które architekt osiągnął dzięki wyjątkowemu doborowi materiałów. Ten nowoczesny dom w Warszawie jest zachwycający!

4. Bunkier w drewnie?

Zastanawiacie się jak rozbudować dom, żeby rozwiązać problem brakującej przestrzeni mieszkalnej, a jednocześnie przydać całemu budynkowi charakteru? Ten Katalog Inspiracji może podsunąć Wam rozwiązanie!Architekci z austriackiego biura Schroetter-Lenzi Architekten zaproponowali swoim klientom niezwykle ciekawy projekt, którego bryła oraz wnętrza są wariacją na temat estetyki bunkra. Całość elewacji pokryto jednak… drewnem. A to zaledwie pierwsza z wielu odważnych decyzji, jakie zostały podjęte!

Zaciekawieni? Zapraszamy na: Bunkier w drewnie?

5. Niepowtarzalny domek wiejski!

Ten niepowtarzalny, bajkowy domek wiejski położony jest w niemieckiej gminie List auf Sylt, znajdującej się na północy Niemiec. Domek został całkowicie przekształcony dzięki ogromnym umiejętnościom i kreatywności specjalistów w dziedzinie wystroju wnętrz oraz Home Staging. Wejdźcie i podziwiajcie niepowtarzalny domek wiejski!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu