Wyjątkowo udana odnowa starego mieszkania! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wyjątkowo udana odnowa starego mieszkania!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna sypialnia od 2bn architetti associati Nowoczesny
Loading admin actions …

Na homify uwielbiamy pokazywać Wam niesamowite rezultaty remontów i renowacji. Nie ma nic bardziej inspirującego przy podejmowaniu decyzji o przebudowie, niż oglądanie przykładów aranżacji zrealizowanych we wnętrzach innych. Dzisiejszy przykład pokazuje, że we współpracy z odpowiednią grupą architektów i dekoratorów wnętrz każde, nawet najbardziej zaniedbane mieszkanie, przerobić można na wygodny, owoczesny i niezwykle stylowy apartament. Obejrzyjcie z nami zdjęcia sprzed remontu i po nim i dajcie się zainspirować tą wyjątkową przemianą!

Przed: szaro i ponuro

Przed remontem wnętrze tego mieszkania wyglądało niezwykle nudno i ponuro. Pomimo otwartego planu, na którym zlokalizowano strefę dzienną, pomieszczenie to zdawało się być niezwykle ciemne i ciasne. Monotonne pod względem kolorystycznym ściany przytłaczały, czyniąc mieszkanie tutaj przygnębiającym. Architekci dostrzegli jednak potencjał tego wnętrza i poddali je totalnej transformacji. Przekonajcie się sami!

Po: nowocześnie i z polotem

Pokój ten zmieniła się nie do poznania! Odmalowano ściany, podłogę wyłożono nowymi, modnymi płytkami o heksagonalnym kształcie i modnych odcieniach szarości. Pomieszczenie wyposażono w designerskie, robione na wymiar meble o współczesnym, nieregularnym kształcie. Zapewniają one mnóstwo miejsca na przechowywanie, a dodatkowo stanowią świetną dekorację wnętrz. Biel i szarości świetnie się ze sobą łączą, powodując także, że strefa dzienna wypełniona jest naturalnym światłem.

Przed: schody do piekła

Zatrważający obszar klatki schodowej domagał się natychmiastowego remontu. Obdrapane ściany, odchodząca tapeta, zniszczone stopnie- nie można było powiedzieć nic dobrego o tym wnętrzu. Zobaczmy, jak architekci poradzili sobie z tym wyzwaniem!

Po: design na najwyższym poziomie

Niezwykłe, jak bardzo odmienił się ten obszar. Ściany pokrywa teraz elegancka biała farba, która wyraziście kontrastuje z nowymi, pomalowanymi na czarno schodami. Dekoracyjne fragmenty ścian o nieregularnym geometrycznym kształcie czynią przestrzeń klatki schodowej intrygującą i wyrazistą. Nie często spotyka się schody o tak oryginalnym designie!

Po: stylowa sypialnia

Sypialnia jest niewielka, ale jak widać, każdy jej metr kwadratowy wykorzystano do maksimum. Stylowe, ale proste w swojej formie łóżko jest głównym elementem wyposażenia. Poza nim na wystrój pomieszczenia składa się jeszcze lustro oraz dekoracje. Garderobą wbudowano w ścianę, oddzielając ją od pokoju przesuwanymi drzwiami, które, gdy zamknięte, doskonale wkomponowują się w powierzchnię ściany. Drewniana podłoga wprowadza element przytulności do wnętrza, nadając mu także elegancki charakter.

Po: nowoczesna łazienka

Na koniec zaglądamy do odnowionej łazienki, w której brąz drewna tworzy ciekawą kombinację z kanarkowymi płytkami na ścianach. Przestrzeń łazienki zaaranżowano pomysłowo i funkcjonalnie, do maksimum wykorzystując każdy jej metr kwadratowy. Takie połączenie kolorów, materiałów i tekstur owocuje ciekawym pod względem estetycznym rezultatem. Być może i wśród Was znajdą się amatorzy takiej właśnie aranżacji!

Przygotowujecie się do remontu łazienki? Zobaczcie Jak przeprowadzić remont łazienki? Przykład z Lęborka!

Jak Wam się podoba efekt po?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu