Miętowy apartament z Torunia | homify

Miętowy apartament z Torunia

A.D. A.D.
Salon z aneksem kuchennym Wkwadrat Architekt Wnętrz Toruń Aneks kuchenny Płytki Wielokolorowy
Loading admin actions …

Czujecie już wiosnę w powietrzu? Nawet jeśli pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, to z pewnością macie już wiosnę w sercu, a już bez wątpienia będziecie ją mieć kiedy obejrzycie ten piękny apartament. Paleta kolorów jest tak lekka, pozytywna i napawająca optymizmem, że nie sposób nie zakochać się w tych czterech ścianach. Poza kolorami, w tym wnętrzu jest naprawdę sporo ciekawych rozwiązań i stylowych dodatków.

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam projekt bardzo fajnego, optymistycznego apartamentu z Torunia, wykończonego w wysokim standardzie i zaprojektowanego przez polskich architektów z biura WKWADRAT.

Chodźcie z nami na wiosenny spacer po przemiłych wnętrzach!

Rzut oka na całość

Salon z jadalnią i aneksem kuchennym Wkwadrat Architekt Wnętrz Toruń Aneks kuchenny Płytki Wielokolorowy
Wkwadrat Architekt Wnętrz Toruń

Salon z jadalnią i aneksem kuchennym

Wkwadrat Architekt Wnętrz Toruń

Mieszkanie nie jest duże, ale zostało tak dobrze rozplanowane, że znalazło się miejsce na wszystko co niezbędne i o wile więcej. Jest duża kuchnia, strefa wypoczynku a także całkiem spory stół jadalniany z miejscem na 4 osoby. Na pierwszy rzut oka widać, że miejsce ma bardzo dobrą, ciepła i pozytywną energię. Pięknie pasujące do siebie kolory spotykają się z dobrymi jakościowo materiałami wykończeniowymi i fajnymi dodatkami. To może być mieszkanie dla singla, ale także dla młodej pary lub rodziny z dziećmi.

Spora kuchnia

Kuchnia jest naprawdę świetnie rozplanowana. Przy niewielkim metrażu strefy dziennej można by było zasugerować jedynie mały aneks kuchenny. Tutaj mamy do czynienia z pełnoprawną kuchnią dla miłośników kulinariów. Jest spory blat roboczy, duża ilość szafek, miejsce na sprzęty kuchenne w zabudowie i praktycznie zaplanowana ściana nad blatem. Heksagony z motywem dżungli idealnie wplatają się w klimat wnętrza. Białe fronty szafek z kolei sprawiają, że kuchnia wydaje się być zdecydowanie większa!

Kącik z jadalnią

Trików, które optycznie powiększają to wnętrze mamy jeszcze więcej. Choćby nawet kompozycja z luster na ścianie. Jest ona dekoracją, ale także odbija światło i sprawia, że pokój wydaje się być większy. Jadalnia składa się z kwadratowego, drewnianego stołu, czterech krzeseł i efektownego, minimalistycznego oświetlenia. Dzięki zastosowaniu stonowanej palety kolorów, przeplatanych naturalnym drewnem, pokój wydaje się być zdecydowanie większy, niż jest w rzeczywistości.

Strefa wypoczynku

Przyjemna kanapa w lekko przełamanej bieli z mnóstwem poduszek, maleńki stolik kawowy z drewnianym blatem i białym stelażem, miękki dywan z szarym włosiem i atrakcyjna galeria czarno-białych zdjęć na ścianie to przepis na sukces w wydaniu architektów z WKWADRAT. Miętowa ściana została przełamana różnymi odcieniami lekkiej szarości i przybrudzonej bieli, co sprawiło, że czujemy się tu jak w eleganckim salonie a nie pokoju dla nastolatki. Jest to duże wyzywanie w przypadku kolorów pastelowych, jak widać udało się bezbłędnie!

Oswietlenie

Architekci z WKWADRAT, podczas projektowania tego apartamentu, zwrócili dużą uwagę na aspekt dobrego oświetlenia. Mamy tutaj idealny mariaż dziennego światła ze światłem sztucznym, którego jest na prawdę dużo. Dzięki temu wnętrze jest jasne i w razie konieczności można z mieniać panujący w nim nastrój.

Jeśli jesteście pod takim samym wrażeniem tego projektu jak my, koniecznie zajrzyjcie tutaj, aby zobaczyć inny projekt pracowni WKWADRAT.

Lubicie takie klimaty? 
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu