Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały dom w nowoczesnej odsłonie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Planując budowę wymarzonego domu, niemal każdy wymieni przynajmniej trzy podstawowe cechy, które takowy powinien posiadać: wygoda, funkcjonalność i oczywiście nowoczesność.  Nowoczesna architektura ma to do siebie, że odznacza ją duża doza ponadczasowości- wraz z upływem lat domy wzniesione w zgodzie z nią nie wychodzą z mody, zachwycając na długie lata. Innowacyjne połączenia materiałów, wielkoformatowe przeszklenia, ciekawe rozwiązania konstrukcyjne z zewnątrz i w środku- z tych, ale nie tylko powodów nowoczesne domy cieszą się aż tak dużą popularnością. Obejrzyjcie z nami kolejny wyśmienity przykład, który być może zainspiruje Was przy okazji budowy własnego gniazdka.

Współczesna bryła

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARKHY PHOTO
ARKHY PHOTO

Casa AVR – Ovar

ARKHY PHOTO

Jest to dom parterowy, o płaskim dachu i geometrycznej, kubistycznej bryle. Okna cofnięto nieco w głąb budynku, dzięki czemu nabiera on dodatkowego wymiaru. Od strony ogrodu przeszklenia są wielkoformatowe, gwarantując swobodny dostęp naturalnego światła do wnętrz. Z zadaszonego tarasu przejść można bezpośrednio do przestronnego ogrodu z pięknie utrzymanym trawnikiem. Z tej perspektywy dom prezentuje się raczej prosto i skromnie. Zobaczcie jednak, jak zaskakująco wygląda od strony ulicy.

Z innej perspektywy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARKHY PHOTO
ARKHY PHOTO

Casa AVR – Ovar

ARKHY PHOTO

Patrząc na dom z drugiej strony dostrzegamy jego faktyczny rozmiar i sposób, w jaki został zaprojektowany. Jego bryła składa się z trzech segmentów, połączonych ze sobą przeszkloną częścią, gdzie znajduje się wejście do domu. Prowadzi do niego betonowa ścieżka, wzdłuż której wzniesiono mur z naturalnego kamienia, będący kluczowym aspektem designu domu. Segment po prawe stronie otynkowano na klasyczną biel, która doskonale uzupełnia pozostałe materiały.

Kolorystyka

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez ARKHY PHOTO
ARKHY PHOTO

Casa AVR – Ovar

ARKHY PHOTO

Biel, brąz i różne odcienie szarości- w takiej kolorystyce utrzymano fasadę domu. Jest to kombinacja nowoczesna, ale także niezwykle elegancka i stylowa. Doskonale wpisuje się w okoliczny krajobraz, świetnie korespondując z zielenią i egzotyczną roślinnością.

Wnętrza

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARKHY PHOTO
ARKHY PHOTO

Casa AVR – Ovar

ARKHY PHOTO

W środku tradycja spotyka się z nowoczesnością. Białe, neutralne ściany komponują się z drewnianym parkietem, a wielkoformatowe przeszklenia zapewniają stały dostęp naturalnego światła. Dzięki temu wnętrza wydają się przestronniejsze, a otaczająca dom natura staje się dekoracją. Nowoczesny system rolet pozwala stłumić działanie promieni słonecznych i utrzymać w domu niską temperaturę.

Pomysłowe rozwiązania

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARKHY PHOTO
ARKHY PHOTO

Casa AVR – Ovar

ARKHY PHOTO

Architekci wnętrz zastosowali kilka pomysłowych rozwiązań, dzięki czemu w środku udało się zaoszczędzić miejsce i innowacyjnie podzielić przestrzeń. Spoglądamy na sypialnię, wykończoną naturalnym drewnem, obok której zlokalizowano łazienkę, ukrytą za przesuwanymi drzwiami, który, gdy zamknięte wyglądają jak kolejny fragment ściany. Także w łazience dominującym materiałem jest drewno, a białe ściany i duże lustra optycznie powiększają jej przestrzeń.

Podobają się Wam domy parterowe? O płaskim dachu? I współczesnym designie? Jeżeli tak, to zakochacie się w tym projekcie: Ultra nowoczesny dom parterowy!

Jak Wam sie podoba ten projekt?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu