Druga szansa starego mieszkania | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Druga szansa starego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
od cota-zero, tenica y construcción integrada, s.l. Nowoczesny
Loading admin actions …

Kiedyś to było stare, zniszczone mieszkanie, które najlepsze czasy miało już dawno za sobą. Na szczęście znaleźli się na niego chętni, którzy, wraz z pomocą wyspecjalizowanej grupy architektów i dekoratorów wnętrz, postanowili je odnowić i przywrócić mu dawną świetność. W ten sposób stworzone zostało nowoczesne, pełne światła i wolnej przestrzeni wnętrze, w którym mieszka się wygodnie, nowocześnie i stylowo. Obejrzyjcie z nami jego wyjątkową historię!

Stan surowy

Zarówno właścicieli, jak i specjalistów od renowacji czekała długa droga do celu- nowego, komfortowego mieszkania. Wyburzono niektóre ściany, zerwano stare podłogi i wymieniono instalacje, gdyż apartament przed renowacją znajdował się w naprawdę opłakanym stanie. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia sprzed remontu, zwłaszcza, gdy porówna je się z tymi przedstawiającymi efekty po.

Po: stylowo i zachęcająco

Po renowacji mieszkanie zyskało kompletnie nowy look- zdecydowano się na naturalne drewno, którym wykończono podłogi, świetnie komponujące się z nim białe ściany oraz mlecznobiałe szkło, pełniące rolę powierzchni dzielących wnętrze. Z tyłu widzimy przedpokój, z białą, wbudowaną w ścianę garderobą. Z niego przechodzi się do salonu, wyposażonego w pasujące do podłogi meble. Wnętrze to nie jest duże, ale jawi się przestronnie i wygodnie.

Przed: niewykorzystany potencjał

Mieszkania z balkonem to prawdziwy luksus w dużych metropoliach- tutaj jednak nie wykorzystano w pełni jego potencjału. Balkon był mały, więc nie pozwalał na wiele. Z tego powodu architekci zdecydowali się wyburzyć ściany i optycznie powiększyć jego przestrzeń. Zobaczcie, jak obszar ten prezentuje się teraz!

Po: wnętrze pełne światła

Dzięki wielkoformatowym przeszkleniom wnętrze mieszkania zyskało świetne źródło światła. Takie rozwiązanie sprawia także, że sam balkon wydaje się większy i przestronniejszy. Na drewnianym fragmencie ściany stworzono miniaturowy ogródek ziołowy oraz wyhodowano bluszcz. Tak zaaranżowany balkon jest małą, ale uroczą oazą zieleni w wielkomiejskiej dżungli.

Przed: staromodna kuchnia

Kuchnia była mała, wąska i wyposażona w staromodne meble i sprzęty AGD. Także tutaj musiało się wiele zmienić, aby wnętrze kuchni dopasowało się do nowego wyglądu mieszkania.

Po: nowoczesne wnętrze

W ramach prac remontowych kuchnia została powiększona i zmieniła się niemal nie do poznania. Wymieniono wszystkie meble, w których miejsce pojawiła się nowoczesna, biała zabudowa o frontach o wysokim połysku i o ozdobnych, metalowych uchwytach. Podłogę wyłożono wielkoformatowymi płytkami w kolorze czekolady, które nadają wnętrzu elegancki charakter. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest zabudowanie ściany z niezbyt estetycznymi sprzętami, takimi jak pralka, mlecznobiałym szkłem.

Po: łazienka

Także nowa łazienka stylistycznie świetnie wpasowuje się do charakteru nowego mieszkania. Ona także wykończona została eleganckimi materiałami wysokiej jakości. Czarne płytki na ścianach i podłodze stanowią ciekawe tło dla białej armatury i drewnianych mebli. Całość jawi się nowocześnie i stylowo, tak jak i cały apartament w nowym wcieleniu.

Inny przykład ciekawej przemiany mieszkania zobaczyć możecie w Katalogu Inspiracji Efektowny remont babcinego mieszkania!

Jak Wam się podoba mieszkanie po remoncie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu