Ultranowoczesny dom z zachwycającym widokiem!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ultranowoczesny dom z zachwycającym widokiem!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez aaestudio
Loading admin actions …

Kiedy przychodzi do kupna mieszkania, domu czy działki pod budowę, lokalizacja często okazuje się kluczowa. Jest ważna przez wzgląd na charakter, bezpieczeństwo danej okolicy, bliskość do pracy czy do rodziny, ale także przez wzgląd na widoki, jakie będą rozpościerały się z naszego przyszłego gniazdka. Dla niektórych osób najważniejszy będzie właśnie widok z okna. Nawet w najciekawszej lokalizacji możemy odnaleźć mieszkania, skąd widać będzie tylko garaże czy wnętrze domu sąsiada. 

Widoki mogą działać na nas inspirująco, o czym doskonale wiedzą architekci z biura aaestudio z meksykańskiego miasta Zapopan. Dali temu wyraz w projekcie nowoczesnej willi, do której mamy prawdziwą przyjemność Was dzisiaj zaprosić…

Pierwsze wrażenie w wysokim C

Projekty,  Jachty i motorówki zaprojektowane przez aaestudio

W naszych Katalogach Inspiracji często na końcu zdradzamy Wam, w jak wspaniałej lokalizacji się znajdujemy. W przypadku tego projektu zobaczymy tak spektakularne widoki z każdej strony, że nie ma co czekać i możemy rozpocząć zwiedzanie od tego zachwycającego zdjęcia. Znajdujemy się na jednym z pasma wzgórz. Architekci w ciekawy sposób poradzili sobie ze spadkiem terenu. Minimalistyczne wejście główne oraz podjazd do garażu nie kryją swych prostych linii i pod kątem wbijają się w zbocze.

Wnętrze pełne światła

Projekty,  Okna zaprojektowane przez aaestudio

Wchodzimy do środka i, jak to w przypadku domów na zboczu bywa, zostajemy zaskoczeni rozmiarem wnętrza! Korytarz na powyższej fotografii ma sufit podwójnej wysokości, a poczucie przestronności zostało w nim dodatkowo podkreślone dzięki projektowi świetlika oraz dużego przeszklenia wychodzących na taras drzwi. O tym, jak biel optycznie powiększa przestrzeń, chyba nie musimy wspominać! Zanim przejdziemy dalej, zwróćmy uwagę na fantastyczną, nowoczesną lampę podwieszoną pod świetlikiem.

Kuchnia centrum domu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez aaestudio

W tym domu kuchnia jest nie tyle otwarta, co wręcz przechodnia! Jest tutaj tyle miejsca, że mieszkańcy mogą spożywać posiłki, gdzie tylko przyjdzie im na to ochota, jedna jadalnia przechodzi w drugą, a pomiędzy nimi zaaranżowano jeszcze strefę śniadaniową przy białym barku nowoczesnej wyspy. Szykowności przestrzeni nadają designerskie meble oraz hojne użycie szarego marmuru. Znajdziemy go nie tylko na blatach strefy przygotowania posiłków, ale także dekorującego ścianę wokół dużego, panoramicznego okna…

Taras z widokiem

Projekty,  Taras zaprojektowane przez aaestudio

Jakby przestrzeni do spożywania posiłków było mało, czeka na nas jeszcze efektowna jadalnia na świeżym powietrzu. Rozciągający się stąd widok na miasto zapiera dech w piersiach, ale sama aranżacja tarasu także zasługuje na uwagę. Na pierwszym planie widzimy znajdującą się pod zadaszeniem jadalnię. Piękny, nowoczesny stół zwieńczony został blatem z drewna, którego naturalna faktura została zachowana. Barowe krzesła wprowadzają swobodną atmosferę. W głębi widzimy wygodne meble wypoczynkowe w kolorze intensywnej pomarańczy.

Luksusowa łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez aaestudio

Z pomieszczeń prywatnych zaproszono nas do luksusowej łazienki. Także tutaj czeka na nas aranżacja w stylu nowoczesnym z nutą luksusu. Ściany wyłożono naturalnym kamieniem, którego beż doskonale pasuje do ciemnego brązu drewnianych mebli. Przestronną kabinę prysznicową wydzielono szklanymi drzwiami, a jeśli dobrze się przyjrzymy, to zauważymy, że prysznic połączony został z wolnostojącą wanną. Ogromne przeszklenie, z którego rozpościera się wspaniały widok to w tym przypadku oczywistość!

Prawdziwa skala budynku

Projekty,  Domy zaprojektowane przez aaestudio

Czas przejść na tyłu domu i poznać jego rzeczywistą skalę. To wielka, dwupoziomowa willa. Rozpoznajecie któreś ze stref? W głębi, za szklaną barierką widać taras z pomarańczowymi meblami. Na poziomie niżej czeka kolejna jadalnia! Zainteresowało Was ciemne przeszklenie w części centralnej budynku? To oczywiście łazienka, poprzez odpowiedni dobór typu szkła zadbano o prywatność mieszkańców. Zanim zachwycimy się basenem zwróćmy uwagę na metalowy pas u dołu balustrady po prawej stronie piętra. Domyślacie się do czego może służyć? Wypływa z niego woda tworząc efektowny wodospad!

Zachwyt nocą

Projekty,  Basen zaprojektowane przez aaestudio

Rozpoczęliśmy od wspaniałego widoku na pobliskie wzgórza, kończymy nocną panoramą miasta. Po zapadnięciu zmroku okazuje się, że basen jest podświetlany, można w nim wypoczywać nawet nocą lub organizować tu szalone przyjęcia. Widok na miasto działa elektryzująco! 

Uwielbiacie projekty w zachwycających lokalizacjach? Koniecznie poznajcie ten: Dom z widokiem jak z bajki!

Co spodobało się Wam tutaj najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu