Dom o 100% zawartości bieli!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom o 100% zawartości bieli!

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Skandella Architektur Innenarchitektur, Minimalistyczny
Loading admin actions …

Duże pokoje, liczne okna, wszechobecna biel, zdecydowane geometryczne formy – oto definicja minimalizmu w wykonaniu niemieckiego studia Skandella Architektur Innenarchitektur. Ich kreacje są eleganckie, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Nie ma w nich miejsca na zbędne szczegóły, niepotrzebne akcesoria. Przestrzeń musi mieć czym oddychać! 

Jeśli prostota i monumentalizm to Wasze ulubione połączenie, dom, który dzisiaj prezentujemy, z pewnością Was oczaruje… Przenieśmy się zatem do zalesionej okolicy, gdzie czeka już na nas nowoczesna biała bryła.

Fasada od ulicy

Pierwsze wrażenie zdradza nam silne inspiracje stylem Bauhaus, znanego właśnie ze swojej prostoty i funkcjonalności. Od razu zdajemy sobie sprawę, że odwiedzamy budynek zaprojektowany w sposób przemyślany. Biała płaszczyzna fasady została przedzielona pasem szarości – zadaszeniem dachów garażu, pokoi parteru oraz wejścia

Fasada od ogrodu

Przechodzimy na tyły domu. Patrząc na budynek z tej perspektywy zaczynamy zdawać sobie sprawę z jego skali. Wszystkie pokoje zorientowane są na ogród. Rzędy okien i przeszkleń zapewniają wspaniale doświetlone wnętrza. Teraz jednak nie podziwiamy, jak penetrują je promienie słońca, ale jak klimatycznie prezentuje się minimalistyczna budowla po zapadnięciu zmroku.

Piękne widoki z pięknego tarasu

Nasz budynek to nie tylko bezduszny funkcjonalizm. Taras pierwszego piętra od strony ogrodu został wyznaczony przez monumentalną konstrukcję, stworzoną tylko w celu cieszenia oczu! Cieszy tym bardziej, że pod każdym kątem prezentuje się inaczej.

Potencjał minimalizmu

Wielokrotnie prezentowaliśmy na homify domy, których wnętrza zaskakują, są skrajnie odmienne od stylu fasady. Nie tutaj! To 283 metrowe schronienie dla prawdziwych purystów, którzy nie uznają innych stylów niż minimalizm. Udowadnia to dobitnie otwarta przestrzeń pokoju dziennego, przedzielona kominkiem o nowoczesnym, geometrycznym designie. Białe ściany wspaniale odbijają światło, wpadające przez wspomniane już przeszklenia.

Praktyczna kuchnia

Złota zasada minimalizmu, mówiąca, że mniej znaczy więcej, znajduje swoje zastosowanie również w kuchni. Dzięki czemu pomieszczenie to staje się niezwykle praktyczne, pokusa jego zagracenia zostaje zażegnana. W zamian za odrobinę dyscypliny dostajemy przestronne miejsce do przygotowywania posiłków oraz ich spożywania. Kuchnia w stylu minimalistycznym to także najnowocześniejsze wyposażenie w lśniącej stali.

Przestronna łazienka

Na koniec szybki rzut oka do łazienki. Czeka na nas tutaj oczywiście biel oraz wysokiej jakości materiały. Tak stworzona została atmosfera świeżości i relaksu. Wydaje się, że w tym domu zawsze panuje równowaga i spokój – tylko pozazdrościć!

Macie ochotę na minimalizm w jeszcze większej skali? Zajrzyjcie koniecznie do Katalogu Inspiracji Maksimum minimalizmu!

Potrafilibyście ograniczyć wystrój Waszych domów do takiego minimum?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu