Top 5 tygodnia - najbardziej wyjątkowe projekty! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najbardziej wyjątkowe projekty!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Nowoczesny balkon, taras i weranda od aeronautec GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli szukacie pomysłów na niepowtarzalne mieszkanie, to świetnie trafiliście! Tutaj możecie znaleźć mnóstwo inspiracji na domy, domki wczasowe, mieszkania i jego wnętrza, oraz przeróżne ciekawostki, o których warto wiedzieć! 
Nie czekajcie dłużej i szukajcie inspiracji w poniższych projektach i dowiedzcie się o istotnych dla Was ciekawostkach!

1. Domek Bungalow w wyjątkowym wydaniu

Przygotowujesz się do budowy domu, ale nie możesz się zdecydować, czy powinien to być klasyczny stały dom lub prefabrykowany dom? Tym razem chcemy Wam zaprezentować interesującą alternatywę: połączenie domu hybrydowego z zaletami domu prefabrykowanego o właściwościach stałego domu. Wspaniały projekt, który pokazuje, że jest więcej możliwe, niż się wydaje! Wejdźcie na: Domek Bungalow w wyjątkowym wydaniu i zerknijcie okiem na zdumiewający rzut poziomy!

2. Od ciemnej dziupli do poddasza z dziecięcych marzeń!

od BCM
BCM
BCM

W starych domach istnieje duże prawdopodobieństwo, że istnieją w nim pomieszczenia, z których nie korzystamy, np.  zagracony strych, czy komórka pod schodami. Ale z tym już koniec! Właśnie tego typu pomieszczenia mają duży potencjał na świetne aranżacje! Poprzez ten projekt chcemy Wam to udowodnić, abyście się odważyli do remontu! Pomysł na przemianę tego strychu jest wspaniały! Cała metamorfoza odbyła się pod dyktat tej funkcji, dzięki czemu efekt końcowy jest naprawdę wyjątkowy. Przekonajcie się sami na: Od ciemnej dziupli do poddasza z dziecięcych marzeń!

3. 10 pomysłów na ochronę przed słońcem w ogrodzie

Jesteśmy narodem o raczej bladej cerze, przez co ostrożnie podchodzimy do tematu ekspozycji na słońce. Dlatego też, w polskim ogrodzie nie może zabraknąć elementów ochrony przeciwsłonecznej! Z tego powody chcemy Wam przedstawić 10 pomysłów na ochronę przed słońcem w ogrodzie. Pomiędzy ciekawymi markizami i parasolami znaleźliśmy dla Was pewne pomysły, o których byście nie pomyśleli! 

4. Żyzny ogród w prosty i oszczędny sposób

Zajęliście się już pielęgnacją swojego ogrodu? Jeśli nie,  to najwyższy czas się tym zająć! Podstawą dobrze prezentującego się ogrodu jest odpowiednio przygotowana gleba oraz dobrany do niej nawóz. Regularna pielęgnacja oznacza zdrowy ogród, który szybko może stać się powodem do dumy. Dlatego chcemy Wam pokazać żyzny ogród w prosty i oszczędny sposób! 

5. 8 rzeczy, których należy się pozbyć!

Jak we wszystkim, są rzeczy w domu, których ze względów higieny, zdrowia i wyglądu, nie należy używać przez długi czas. Ponieważ mogą stać się one źródłem zarazków. Jeśli myślisz, że niektóre rzeczy należy co jakiś czas wyrzucać, np. dwa razy w roku, powinieneś wiedzieć, że tak naprawdę należy to robić częściej. Dodając do tego zasady feng shui i minimalistycznego trendu, możemy uzyskać piękne wnętrze. Dlatego chcemy Wam pokazać 8 rzeczy, których należy się pozbyć! Zacznijcie redukcję i cieszcie się wspaniałym i zdrowym wnętrzem!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu