Stylowy apartament w bieli! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy apartament w bieli!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Minimalistyczna kuchnia od 23bassi studio di architettura Minimalistyczny
Loading admin actions …

Szukacie inspiracji do tego, by stworzyć własny oryginalny dom marzeń? Doskonale trafiliście! Dzisiaj wybierzemy się wspólnie na wycieczkę po niezwykłym apartamencie, który zaprojektowali nasi architekci. Mimo że przestrzeń, którą zaaranżowali profesjonaliści nie należała do największych, udało im się stworzyć miejsce, które zachwyca swoim designem. Wprowadzone w tym obiekcie rozwiązania powinny spodobać się w szczególności tym z Was, którzy stoją przed wyzwaniem urządzenia swojej własnej kawalerki. Całe wnętrze wypełnia stylowy i przede wszystkim ponadczasowy biały kolor. Jedynie w jednym z pomieszczeń czeka nas prawdziwa niespodzianka. Sami zobaczcie w którym!

Wnętrze

Wnętrze tego domu zaprojektowano z myślą o tym, by poruszanie się pomiędzy poszczególnymi strefami nie sprawiało nikomu większego kłopotu. Specjalnie ograniczono liczbę ścian działowych do minimum, co było niewątpliwie dobrym posunięciem przy dość niewielkiej przestrzeni. Nasi architekci po konsultacjach z właścicielami tego apartamentu zdecydowali się wybrać do aranżacji całego wnętrza biały kolor. Dzięki niemu prezentuje się ono wyjątkowo świeżo i wizualnie zdaje się ono być nieco większe.

Funkcjonalny układ

Nasi specjaliści dokładnie przemyśleli każdy kąt tej przestrzeni, co pozwoliło im na stworzenie wyjątkowo funkcjonalnego układu. Strefa kuchni, jadalni oraz salonu znajdują się tuż obok siebie. W pierwszej z nich króluje prosta zabudowa, która świetnie podkreśla charakter tego wnętrza. Takie miejsce sprzyja przygotowywaniu różnych pysznych dań, które potem można zjeść przy stylowym, białym stole. Kiedy nasz apetyt zostanie zaspokojony nie trzeba nigdzie daleko chodzić, ponieważ tuż za stołem umieszczono wygodną sofę, która wyznacza strefę salonu. 

Sypialnia

Sypialnia w tym apartamencie została zaprojektowana w niezwykły sposób. Nasi specjaliści wykazali się niemałą pomysłowością oddzielając jej strefę dużym regałem. Znajduje się w nim wystarczająca ilość miejsca, by położyć różne kwiaty doniczkowe, czy też książki. Warto podkreślić, że na drugiej stronie tego mebla umieszczono telewizor, co zdecydowanie podkreśla niezwykłą funkcjonalność tego elementu. Zainspirujcie się projektem naszych architektów, a na pewno nie będziecie tego żałować!

Szafa to podstawa

W strefie sypialni nie mogło oczywiście zabraknąć szafy! Nasi specjaliści zdecydowali się wprowadzić tutaj dość duży model, który gwarantuje to, że domownicy mogą w odpowiedni sposób przechowywać swoją odzież. Dzięki temu we wnętrzu panuje również porządek! Wybierając szafę do swojego domu zastanówcie się, czy posiadacie liczną garderobę, czy też nie. Jeżeli jesteście miłośnikami ubrań, może warto zastanowić się nad zorganizowaniem oddzielnego pomieszczenia, w którym stworzycie specjalną garderobę?

Łazienka

Łazienka w tym apartamencie również została zaaranżowana przy użyciu stonowanych kolorów. Odcienie bieli występujące w formie umywalki, czy też zgrabnych półek zostały zestawione z elegancką szarością, która obecna jest w tym wnętrzu między innymi jako mozaika zdobiąca wszystkie ściany. Architekci zdecydowali się umieścić w tym pomieszczeniu prysznic, który zdecydowanie pozwala na to, by szybko odświeżyć się o poranku. 

Toaleta

Niespodzianka! W przestrzeni toalety, jako jedynej mamy do czynienia nie ze stonowanymi barwami, tylko z intensywną czerwienią! Tak energetyczny kolor tworzy doskonały kontrast z pozostałymi odcieniami wybranymi do aranżacji całego apartamentu. Nowoczesny styl uwielbia takie połączenia. Nie ma wątpliwości co do tego, że z takim elementem przestrzeni, nikt nie może powiedzieć o niej, że jest nudna. Mamy nadzieję, że podobała Wam się nasza dzisiejsza wycieczka i macie głowy pełne pomysłów do aranżacji własnej! 

Szukacie innych pomysłów związanych z aranżacją swojego domu? Sprawdźcie koniecznie:

Nowoczesność w najlepszym wydaniu!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu