Nowe oblicze starego magazynu! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowe oblicze starego magazynu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Feering Bury Farm Barn Industrialne domy od Hudson Architects Industrialny
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was na krótką wycieczkę po domu, który jest naprawdę wyjątkowy. Historia obiektu sięga niezwykle dawnych czasów. Powstał on w XVI wieku i początkowo służył on do magazynowania zbóż. Wraz z biegiem lat jego przeznaczenie się nie zmieniało o czym świadczą zachowane już z późniejszych lat dwa duże, betonowe silosy zbożowe. Nasi architekci stanęli przed nie lada wyzwaniem, z którym na szczęście poradzili sobie doskonale. Starali się oni zachować jak najwięcej elementów należących do oryginalnej konstrukcji, która stanowi o wyjątkowości całego budynku. Ten obiekt zdecydowanie powinien przypaść do gustu wszystkim tym z Was, którzy uwielbiają naprawdę nieszablonowe domy. Przekonajcie się o tym sami!

Widok z zewnątrz

Feering Bury Farm Barn Industrialne domy od Hudson Architects Industrialny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

Tak prezentuje się cała bryła z zewnątrz. Jest ona naprawdę sporych rozmiarów, dlatego nie sposób jej przeoczyć spacerując po okolicy. Miłośnicy obiektów, które nie wpisują się we współczesne kanony architektury na pewno mogą zainspirować się tym intrygującym budynkiem do stworzenia własnego. Pamiętajcie, że podczas jego projektowania niezwykle ważne są materiały, które zapewnią Wam, że przez wiele lat nie będziecie musieli myśleć o remoncie. Nasi specjaliści postawili na drewno, które podkreśla charakter tego domu.

Stonowane kolory

Feering Bury Farm Barn Industrialne domy od Hudson Architects Industrialny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

Nie ma wątpliwości co do tego, że intensywne kolory potrafią szybko się znudzić. Moda często się zmienia i właściciele domów zostają z różnymi, barwnymi pomysłami zrealizowanymi przez fachowców, które nie zawsze im się do końca podobają. Postawcie na stonowane odcienie, tak jak nasi specjaliści. Czerń i szarość to doskonałe kolory do stworzenia elewacji każdego budynku. Decydując się na nie możecie być pewni, że szybko Wam się nie znudzą.

Wnętrze

Feering Bury Farm Barn Eklektyczny salon od Hudson Architects Eklektyczny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

Znajdujemy się teraz we wnętrzu tego historycznego obiektu. Nasi fachowcy wprowadzili parę zmian, które były niezbędne do tego, by móc zamieszkać w tak oryginalnym budynku. Widoczne na zdjęciu dwa silosy nie pełnią już swoich pierwotnych funkcji. Architekci wykazali się nie lada kreatywnością i w jednym z nich zorganizowali… Łazienkę! Nie ulega wątpliwości fakt, że poranny prysznic w tak nietypowym elemencie wnętrza to nie lada przygoda. Warto podkreślić, że wszystkie meble i dodatki starano się dobrać w taki sposób, by tworzyły one harmonijną kompozycję.

Kuchnia

Feering Bury Farm Barn Eklektyczna kuchnia od Hudson Architects Eklektyczny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

Przejdźmy teraz do strefy kuchni. Profesjonaliści umieścili tutaj niezwykle prostą zabudowę, która doskonale pasuje do pozostałych elementów całego wnętrza. Znalazła się tutaj odpowiednia ilość pojemnych szafek, które pozwalają na przechowywanie wszystkich niezbędnych akcesoriów do gotowania, czy też produktów spożywczych. W tak zaaranżowanej przestrzeni można przygotowywać niezliczoną ilość pysznych, aromatycznych potraw dla całej rodziny oraz znajomych.

Schody jedyne w swoim rodzaju

Feering Bury Farm Barn Industrialny korytarz, przedpokój i schody od Hudson Architects Industrialny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

Wspominaliśmy, że w jednym z silosów nasi fachowcy zorganizowali łazienkę. Co zatem znajduje się w drugim? Tutaj możemy odnaleźć drewniane schody, które prowadzą nas na górę do sypialni umieszczonej na antresoli. To niezwykle ciekawy pomysł, który w stu procentach wykorzystuje oryginalne wyposażenie tej niezwykłej przestrzeni. Pewnie część z Was chciałoby doświadczyć choćby krótkiej drzemki w takim miejscu.

Nietuzinkowy dom

Feering Bury Farm Barn Industrialne domy od Hudson Architects Industrialny
Hudson Architects

Feering Bury Farm Barn

Hudson Architects

To już ostatnie zdjęcie tego nietuzinkowego domu. Mamy nadzieję, że podobała się Wam nasza wspólna wycieczka. Tworząc swoje własne wymarzone cztery ściany, koniecznie zastanówcie się na tym, czy chcecie je budować od podstaw, czy może macie możliwość przebudowy jakiegoś istniejącego już obiektu. Czasami warto zaryzykować i pójść śladami właścicieli obiektu, któremu mieliśmy przed chwilą okazję przyjrzeć się z bliska. Efekt końcowy może naprawdę zaskoczyć!

Szukacie innych niezwykłych przykładów domów? Sprawdźcie tutaj:

 Mieszkanie pełne świeżości!

Co myślicie o takiej przemianie starego magazynu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu