Pomysły na pokoik dla małego miłośnika zwierząt | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Pomysły na pokoik dla małego miłośnika zwierząt

Alicja Olko Alicja Olko
Chairs and Pouffe od Misty Interior
Loading admin actions …

Dzieci i zwierzęta- to wyjątkowa kombinacja i specjalny rodzaj przyjaźni, który świetnie funkcjonuje w codziennym życiu. Nic dziwnego więc, że wiele elementów wystroju wnętrz czerpie z tego fenomenu i pojawia się w zwierzęcej formie i kształcie właśnie w odniesieniu do pokoi dziecięcych. Inspiracja takimi właśnie zwierzęcymi elementami w dekoracji sypialni naszych pociech jest bezwarunkowo skazana na sukces i gwarantuje, że każde dziecko będzie zachwycone efektem końcowym- a każdy rodzic zadowolony ze świętego spokoju. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na motyw tajemniczego świata podwodnego, czy też elementy tropikalnej dżungli- radosny i ciekawy rezultat końcowy mamy jak w banku. W tym Katalogu Inspiracji znajdziesz wesołe pomysły na zwierzęce dekoracje do pokoju dziecięcego, które nie tylko dzieciom, ale i dorosłym sprawią prawdziwą przyjemność.

Kolorowy folwark zwierzęcy

Chcąc wprowadzić odrobinę oryginalności i figlarności do wystroju pokoju dziecięcego, warto odejść od tradycyjnej tapety czy odrobinę mniej tradycyjnych, ale jednak ostatnio bardzo modnych, tatuaży ściennych. Można tym razem postawić na coś bardziej z fantazją i co można z powodzeniem wykonać w miarę samodzielnie- kolorowy i wzorzysty kolaż! Tutaj spotykają się wszystkie zwierzęta z farmy, a każde z nich ma swój własny, oryginalny look. Ożywiona i unowocześniona idea folwarku zwierzęcego dodaje sypialni kolorów, a zarazem wesołości. Dziecko mieszkające w takim pokoju na pewno jest radosne i pozytywnie nastawione do życia!

Podrastanie w wesołym towarzystwie

Nic nie sprawia, że dziecko jest z siebie bardziej dumne, niż świadomość, że z każdym dniem rośnie, i perspektywa tego, że któregoś pięknego dnia będzie tak duże jak tata, mama czy starsze rodzeństwo. Aby proces podrastania uczynić jeszcze zabawniejszym, prezentujemy wesołe zwierzaki, które poza wyglądem zachwycającym każde dziecko, służą także funkcjonalnością, spełniając rolę miarek. Nie tylko do mierzenia, można je wykorzystać również jako szablon do odrysowywania zwierzęcych wzorów. Oby tylko farba na ścianie była z tych łatwo myjących się…

Słoń- przytulanka

Friendly Elephant od Misty Interior
Misty Interior

Friendly Elephant

Misty Interior

Pluszaki są oczywiście klasyką, której nie powinno zabraknąć w żadnym pokoju dziecięcym. Ten radośnie kolorowy słonik ma potencjał zawładnąć sercem naszego dziecka i stać się jego ulubioną przytulanką, bez której nie tylko noce, ale i dnie stają się niewyobrażalne. A gdy dziecko dorośnie, z radością, ale i nutką nostalgii, przekaże je swojej pociesze. Tak też rodzą się najlepsze i najukochańsze pluszaki.

Rybka śpi, śpij i ty

Wieloryby i delfiny, a także pomniejsze stworzenia podwodnego świata, wzbudzają w dzieciach niemałą fascynację. Mali biolodzy oraz przyszli odkrywcy morskiej fauny i flory będą z pewnością lepiej spać, ale i utrzymają swoją motywację do nauki, gdy do snu ułożą się w takim oto łóżeczku. Utrzymane w morskiej tonacji, ciekawie zaprojektowane, udekorowane uroczymi elementami nawiązującymi do podwodnego świata- takie łóżko z pewnością zachęci maluchy do zdrowego snu.

Świecący królik

od ANCHOVI Nowoczesny

Akcesoria i dekoracje do pokoju dziecięcego, które sprawdzają się nie tylko wizualnie, ale także praktycznie, są absolutnym hitem. Tak jak ta lampka w kształcie króliczka, która wygląda cool zarówno, gdy jest zapalona, jak i , gdy jest zgaszona. Uroczo wygląda, daje światło, wzbudza pozytywne odczucia- dodatek idealny!

Ptasie opowieści

Ptaki to motyw popularny nie tylko w modzie dorosłych, ale także dziecięcej. Zwierzęta te są tak zróżnicowane i kolorowe, że można czerpać z nich inspirację na niezliczoną ilość sposobów. W tym przypadku stanowią podstawowy element dekoracji pokoju dla małej dziewczynki- pojawiają się na poduszkach, na zasłonach, a także jako dekoracja sama w sobie. Różnokolorowe ptaszki, w połączeniu z różem i bielą dają wesoły, ale i modny efekt, i stanowią piękny dodatek do każdej sypialni.

Jaki jeszcze zwierzęta kochają Wasze pociechy?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu