Mieszkanie dla nowoczesnej rodziny

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mieszkanie dla nowoczesnej rodziny

Aśka Warchał Aśka Warchał
Nowoczesny pokój dziecięcy od GESTION INTEGRAL DE PROYECTOS DEL NOROESTE S.L. Nowoczesny
Loading admin actions …

Nie trzeba przeprowadzać się na przedmieścia, żeby stworzyć przytulne gniazdko dla naszej rodziny. Udowodnią nam to w dzisiejszym Katalogu Inspiracji profesjonaliści z hiszpańskiej firmy budowlanej Gestión Integral de Proyectos Noreoeste S.L. odpowiedzialni za spektakularną metamorfozę mieszkania w położonym na północy mieście A Coruña. Klienci nie obawiali się wprowadzić zaskakujących rozwiązań, dzięki czemu mieszkanie jest oryginalne. Przemyślane aranżacje zapewniają atmosferę pełną domowego ciepła. 

Oryginalność i przytulność w jednym? Sprawdźmy jak wygląda to połączenie w praktyce!

Mieszkanie artystycznych dusz

Rozpoczynamy nasze zwiedzanie w otwartej przestrzeni publicznej. Urządzono ją w oparciu o jasną, neutralną paletę, jednak nie zabrakło także silnych akcentów koloru. W salonie zielono-żółte poduszki oraz pufa ożywiają beżowo-białą aranżację. Narożnik stoi przed nowoczesną meblościanką, za którą ukrywa się kolejne pomieszczenie. W dekoracji mieszkania dużą rolę odgrywa sztuka. Kolorowe obrazy przyciągają wzrok i skłaniają do refleksji.

Nowoczesna kuchnia

Przez utrzymaną w bieli jadalnię przechodzimy do kuchni, której ściany zostały częściowo przeszklone. Panuje tutaj nowoczesny szyk. Paletę barw ograniczono do bieli i skali szarości z czernią oraz srebrem stali. Na ścianach znów odnajdziemy sztukę – tym razem nie kolorową lecz biało-czarną. Patchworkowe płytki cementowe na podłodze wzbudzają ciekawość. Kuchnię zaaranżowano za pomocą barku z przedłużonym blatem, idealnym do stworzenia praktycznej strefy śniadaniowej.

Inspirujący korytarz

Przestrzeń potraktowano tutaj w niecodzienny sposób. Do kuchni, którą przed chwilą odwiedziliśmy, można wejść tylko przez pokój dzienny. Zrezygnowano z pełnego otwarcia jej na korytarz, który dzięki temu wydaje się dłuższy niż jest w istocie. Pozwoliło to także na ochronę prywatności kolejnych pomieszczeń strefy prywatnej. Wprowadzenie okien we wnętrzu przydało mieszkaniu charakteru. Jakby tego było mało, w korytarzu wprowadzono intensywny akcent – dywanik o etnicznym wzorze.

Minimalistyczna łazienka

Trudno nam zdecydować się, które pomieszczenie w tym oryginalnym mieszkaniu najbardziej przypadło nam do gustu. Bez wątpienia powyższa łazienka znalazłaby się na prowadzeniu! Śnieżną biel w zaskakujący sposób połączono z elektryczną limonkową zielenią. Lśniącymi płytkami wyłożono ścianę odpowiadającą umywalce. Wśród atutów tego pomieszczenia musimy wymienić wannę połączoną z prysznicem, ale przede wszystkim okno. Nie w każdym mieszkaniu w łazience można uświadczyć naturalnego światła!

Romantyczna sypialnia

W sypialni na bok odchodzi współczesny design. Wita nas pokój pełen przytulności, ciepła. Romantyczną atmosferę budują różowe tekstylia – poszewki na poduszki, narzuta na łóżko oraz zazdrostki. Piękna drewniana podłoga doskonale tutaj pasuje. Drewno prezentuje się dobrze w każdym stylu! Oczywiście i tutaj nie mogło obejść się bez oryginalnych rozwiązań. Szafki nocne oraz półkę stworzono tutaj poprzez stworzenie ścianki w miejscu wezgłowia. Wnęki efektownie podświetlono światłami LED.

Dla najmłodszego członka rodziny

Wreszcie dowiadujemy się, co było motywacją do przeprowadzenia generalnego remontu. A właściwie nie co, tylko kto! Rodzina wkrótce miała się powiększyć i przestrzeń mieszkalna musiała stać się bardziej funkcjonalna oraz łatwa do adaptacji w przyszłości. Na razie, w sypialni rodziców stworzono bajeczny kącik niemowlęcy…

Kończymy nasz spacer po mieszkaniu nowoczesnej rodziny. A jak na przedmieściach mieszka się w nowoczesnym stylu? Przekonacie się, jeśli zajrzycie do tego Katalogu Inspiracji: Podmiejska klasa!

Mielibyście ochotę się tu przeprowadzić?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu