Stylowa przemiana wnętrza!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Reforma completa de apartamento playa, INTERMOBLE COCINAS INTERMOBLE COCINAS
Loading admin actions …

Planując remont domu należy wziąć pod uwagę środki finansowe, którymi dysponujemy oraz końcowy efekt, jaki chcemy osiągnąć. Nie bez znaczenia jest również fakt, czy posiadamy czas, by móc zaprosić do naszego domu profesjonalistów i pozwolić im na przeprowadzenie metamorfozy całego wnętrza. Nie warto zwlekać z podjęciem tej decyzji. Doskonale wiedzieli o tym właściciele domu, któremu dzisiaj wspólnie będziemy mogli przyjrzeć się z bliska. Ich głównym problemem była okropnie wyglądająca łazienka oraz stara, niefunkcjonalna kuchnia. Nasi architekci postanowili nadać tym pomieszczeniom nową jakość, o czym sami będziecie mogli się przekonać. Zapraszamy do zwiedzania!

Przed: kuchnia

Tak wyglądała kuchnia przed remontem. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to miejsce, którego design dawno stracił na aktualności. Niemodne płytki w zestawieniu ze starymi meblami kuchennymi nie tworzą zachwycającej kompozycji. Również sprzęty AGD zasługiwały na wymianę. Co więcej widoczne na zdjęciu, elementy w żółtym i niebieskim kolorze zdecydowanie nie pasowały do tego wnętrza. Nasi architekci stanęli przed niemałym wyzwaniem, by wprowadzić nową świeżość do tej przestrzeni. 

Przed: łazienka

Strefa łazienki również nie wyglądała zbyt zachęcająco. Nieatrakcyjne płytki stanowiły główną przyczynę tego, że ta przestrzeń nie skłaniała do długiego przebywania w niej. Również oświetlenie pozostawiało tutaj dużo do życzenia. Domownicy już mieli dość patrzenia na tak zaaranżowane pomieszczenie. Nie wspominając o tym, że korzystanie z prysznica nie było zbyt komfortowe, a przecież to niezwykle ważna kwestia w każdej łazience. Profesjonaliści nie mogli pozostać obojętni patrząc na stan tej strefy.

Wielkie zmiany

Nasi architekci po ustaleniu dokładnych szczegółów z właścicielami tego domu szybko przystąpili do działania. Zdecydowali się usunąć wszystkie stare płytki, zarówno te na ścianach, jak i podłodze. Pozbyli się również mebli oraz sprzętów, które przez lata zdążyły się już wysłużyć. Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć, jak przebiegała ich praca. Dzięki stworzonemu wcześniej projektowi kuchni oraz łazienki, fachowcy dokładnie wiedzieli co muszą zrobić, by to wnętrze zyskało blasku.

Po: kuchnia

Teraz możecie sami zobaczyć, jak prezentuje się kuchnia po przeprowadzeniu generalnego remontu przez naszych architektów. Po dawnej, nieestetycznej przestrzeni nie został żaden ślad! Obecnie w tym pomieszczeniu króluje funkcjonalność oraz ponadczasowy design. Białe, proste meble doskonale prezentują się w połączeniu z odcieniami szarości widocznymi na podłodze oraz blatach roboczych. W takiej kuchni przyrządzanie pysznych potraw jest prawdziwą przyjemnością!

Po: łazienka

Przenieśmy się do strefy łazienki. W niej również zaszły ogromne zmiany! Nasi architekci po dokładnych konsultacjach z właścicielami domu, stworzyli pomieszczenie, które całkowicie zaspakaja ich potrzeby. Stare, mało atrakcyjne płytki zastąpiły nowe. Ich biały kolor doskonale rozświetla całą przestrzeń, wprowadzając również do niej dużą dawkę świeżości. Dużym plusem całej łazienki jest minimalistyczne lustro, które świetnie pasuje do pozostałych elementów tej strefy. Zobaczcie, co jeszcze zmienili w niej nasi fachowcy!

Po: prysznic

Prysznic, który wcześniej znajdował się w tym pomieszczeniu pozostawiał wiele do życzenia. Umieszczona przy nim zasłonka nie zawsze się sprawdzała, przez co często podłoga była zalana. Teraz mieszkańcy nie muszą się tym martwić. Nasi architekci wprowadzili do tej łazienki prysznic, który pozwala umyć się w komfortowych warunkach. Na uwagę zasługuje fakt, że płytki znajdujące się przy nim są w głębokim, fioletowym kolorze, który doskonale łączy się z bielą.

Szukacie innych przykładów przemian domów? Sprawdźcie tutaj:

Przed i po: transformacja garażu w loft

Co myślicie o wnętrzach w stonowanych kolorach?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu