Top 5 tygodnia - fantastyczne pomysły na dom i strefy przed domem! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – fantastyczne pomysły na dom i strefy przed domem!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
House in Blair Atholl Nowoczesne domy od Nico Van Der Meulen Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Słońce nas przywitało i nadszedł czas spędzania czasu w ogrodzie! Pomiędzy pokazywania Wam wspaniałych aranżacji wnętrz i najlepszych projektów mieszkań i domów jednorodzinnych ze świata architektury, koncentrowaliśmy się w tym tygodniu również na znalezieniu odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące aranżacji przestrzeni w okół.  Cieszymy się tym, że mogliśmy pomóc Wam w znalezieniu praktycznych inspiracji!

Na homify znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne aranżacje. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

10 cudownych altan ogrodowych!

Wiosna nas przywitała i czas na aranżację ukochanych ogrodów! Dla wielu osób stanowi prawdziwe wyzwanie: połączenie komfortowego ogrodu z jego estetyką. Mamy na to sposoby! Pokażemy Wam, co możecie wprowadzić do własnej przestrzeni w okół domu unikając totalnego chaosu. Zobaczcie wspaniałe pomysły na altanki i meble ogrodowe! Wejdźcie na 10 cudownych altan ogrodowych! Mamy nadzieję, że te pomysły Was zainspirują!

Dom, obok którego nie przechodzi się obojętnie!

Obok tego domu naprawdę nie da się przejść obojętnie! Szukając inspiracji na wymarzony dom, dobrym pomysłem jest wycieczka na podmiejskie osiedla i dzielnice domków jednorodzinnych aby zobaczyć jak budują inni i jakie są teraźniejsze trendy w budownictwie. Już sama fasada tego domu jest powalająca! A wnętrze… jest fantastyczne! Czekają tam na Was wspaniałe połączenia i kombinacje materiałów! Prawdziwym hitem tego wnętrza są schody! Zapraszamy na wycieczkę do domu, obok którego nie przechodzi się obojętnie!

10 ogrodzeń z niespodzianką

Nie tylko dom, jego wnętrze i ogród chcemy mieć wspaniałe. Ogrodzenia stanowią nie tylko barierę pomiędzy naszym domem, a światem zewnętrznym, one są również piękną dekoracją otaczającą naszą posiadłość! Ogrodzenia mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. O poniektórych z pewnością nie zdawaliście sobie sprawy! Wejdźcie i zobaczcie 10 ogrodzeń z niespodzianką! Sezamie otwórz się!

Mikro dom – mądry pomysł na mieszkanie!

Tym razem chcemy Wam zaprezentować trochę inny niż większość. Znalezienie wymarzonego i do tego nie drogiego domu robi się coraz trudniejsze. Ale za to powstają coraz ciekawsze alternatywy, które naprawdę są świetne i do tego praktyczne! Przekonajcie się sami. Zapraszamy na wycieczkę do mikro domu – mądry pomysł na mieszkanie!

Kreatywne pomysły na aranżację strefy przed domem!

Co tu dużo mówić… pomysłów na ogrody i ich aranżację nigdy nie można mieć wystarczająco. W końcu chcemy, żeby było piękne i gotowe do wypoczynku w słońcu lub letnie wieczory. Zobaczcie kolejne wspaniałe i kreatywne pomysły na aranżację strefy przed domem!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu