Domek Bungalow w wyjątkowym wydaniu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Domek Bungalow w wyjątkowym wydaniu

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Nowoczesne domy od K-MÄLEON Haus GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Przygotowujesz się do budowy domu, ale nie możesz się zdecydować, czy powinien to być klasyczny stały dom lub prefabrykowany dom? Mamy dla was dzisiaj interesującą alternatywą w zanadrzu. Hybrydowy dom K-MÄLEON Haus. Jak sama nazwa wskazuje, połączone zostały ze sobą dwa typy domów oraz zalety domu prefabrykowanego o właściwościach stałego domu. Szczególna cecha: ściany nośne. Poniższe zdjęcia pokazują możliwą formę domu hybrydowego.

Szybko i szykownie

Zaczynamy od zewnętrznej strony domku bungalow jednokondygnacyjnych. Ułożony został w kształt litery L i zachwyca przestronnym tarasem.  Światło dostaje przez duże okna w bardzo nowoczesnym stylu. W przypadku domu hybrydowego, nie musisz poświęcać godzin na planowanie, tak naprawdę wystarczy, ze wybierzesz plan domu i… to tyle! Montaż na miarę fabryce trwa do trzech dni, po czym projekt wnętrza jest wykonywany w ciągu trzech miesięcy. I już można przenieść do własnego domu!

Doskonała izolacja

Również po drugiej stronie dom posiada duże okna, które pozwalają zalać wnętrze naturalnym światłem. W 40 cm grubości elementy ścienne zatrzymuje ciepło, izolują dźwięk i tłumią hałasu. Elementy elewacyjne  zapewniają odpowiednią przenikalność temperatury powietrza i zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniu. W razie potrzeby można zainstalować na dachu system paneli słonecznych, czyli solarów odpowiedzialnych za magazynowaniem energii, który optymalizuje zużycie energii.

Elastyczne wnętrze

Zanim przyjrzymy się wnętrza, przyjrzymy się planom budynku. Planowane jest indywidualnie i pozostaje elastyczne przez możliwość odstąpienia ścian nośnych. Dom może być realizowany w trzech rozmiarach – o powierzchniach 151 m², 180 m² i 211 m². Nasza próbka zawiera trzy niemal dokładnie tej same wielkości sypialnie, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz przestronny salon, jadalnia i obszar kuchenny.

Nowoczesne i pełne światła

Ten przegląd salonu z jadalnią i kuchnią pokazuje, jak przestronnie i nowocześnie bungalow został zaprojektowany w środku. Do wnętrza wpada mnóstwo naturalnego światła nie tylko dzięki wielkoformatowym oknom, ale również przez świetliki umieszczone w dachu. Wystrój jest nowoczesny, utrzymany w jasnych tonacjach.

Przytulna aranżacja

Taki bungalow możemy urządzić wedle uznania, czy będzie to wersja minimalistyczna, czy może rustykalna – zależy tylko od nas! Otrzymujemy przestronne wnętrze z dużą ilością naturalnego światła, które jest jak plastelina, możemy je dowolnie formować, a i tak wszystko będzie dobrze pasować. Szukacie pomysłu na urządzenie przestrzeni dziennej? Sprawdźcie w tym artykule: Zaprojektuj otwartą przestrzeń jak ekspert!

Indywidualne rozwązania

Perspektywa ta zwraca uwagę na specyfikę tego domku bungalow –  na dachu ma czworoboczną szklaną piramidę, która dodaje jeszcze więcej światła do wnętrza, oferuje słońce i możliwość podziwiania gwiazd podczas dobrej  widoczność nieba. Kopuła jest zakończona podwójnymi szybami z bezpiecznego szkła, a dzięki temu, że jest pod kątem, nie będziemy musieli przejmować się opadami deszczu, wiatrem, czy śniegiem – wszystko po niej spłynie! 

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu