Piękne salony, które Was zainspirują

A.D. A.D.
Wizualizacje salonów, Lux Interiors - projektowanie i aranżacja wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot Lux Interiors - projektowanie i aranżacja wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot
Loading admin actions …

Gdy planujemy remont lub aranżację salonu zazwyczaj szukamy wielu inspiracji, przeglądamy różne style aranżacyjne, wystawy meblowe, magazyny wnętrzarskie i oczywiście nasz portal homify. To najlepsze sposoby na poszukiwanie własnego stylu, odnalezienie tego co podoba się najbardziej, tego co idealnie nam pasuje i odpowiada. Dziś pragniemy Wam przedstawić prace architektów z LuxInteriors , które spotykają się zawsze z Waszym entuzjazmem gdy tylko je prezentujemy.

Architekci z LuxInteriors są specjalistami w swojej dziedzinie, dodatkowo tworzą wspaniałe wizualizacje,

wykonane na najwyższym poziomie, ze wspaniałymi detalami i szczegółami. Aż ciężko odróżnić je od realnych zdjęć! Zobaczcie sami!

Nowoczesne pomieszczenie

Na początek miejsce bardzo nowoczesne, dość minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo rodzinne i komfortowe. Salon z otwartą kuchnią i dużą ilością przeszkleń. Choć jego powierzchnia nie jest bardzo duża, to dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce, odbijającym światło powierzchnią salon optycznie wydaje się być bardzo przestronny.

W przytulnym klimacie

Podążając cudownym korytarzem, ze zjawiskową tapetą w stylu skórzanego patchworku i cielęcą skórą na podłodze, dochodzimy do przyjemnego salonu. Kultowe meble, galeria dzieł sztuki na ścianie, doskonale dobrane oświetlenie w wielu punktach – to przepis na przytulny salon.

Doskonałe wyczucie stylu

To zjawiskowe wnętrze łączy w sobie dwie niezwykle ważne cechy: jest eleganckie, wręcz wykwintne, jednocześnie rodzinne i przytulne. To bardzo trudna sztuka połączyć te zalety w jedność. Naszym

specjalistom z LuxInteriors udało się to bezbłędnie, gdyż w swojej codziennej pracy architekci biorą pod uwagę każdy aspekt funkcjonalności: oświetlenie, materiały, układ pomieszczenia i funkcji aby każdy projekt był na najwyższym poziomie.

Nowoczesna elegancja

Co Waszym zdaniem wysuwa się na pierwszy plan w tej aranżacji? My zgodnym chórem odpowiadamy, że stylowa lampa, składająca się z wielu małych kuli wyrastających z metalowego korpusu. Jest to wspaniała i niezwykła, funkcjonalna dekoracja, determinująca wygląd całego wnętrza oraz nadająca mu szyku i klasy.

Dla miłośników oryginalnych rozwiązań

Architekci z LuxInteriors pokazują, że kochają również zaskakujące, niesztampowe rozwiązania. Biel, szarość i drewno zostały tutaj wzbogacone o kolorystyczne dodatki takie jak dywan czy również ciekawa lampa na kolorowych kablach. Krzesła są po prostu świetne!

Angielski szyk

Kolejne bardzo rodzinne wnętrze, które zachęca do spędzania w nim czasu wspólnie z rodziną, przy miłym posiłku lub wypoczywając na komfortowym narożniku. Sposób położenia tapety sprawia wrażenie, że na ścianie znajduje się boazeria angielska, a eleganckie dodatki takie jak lustro w srebrnej ramie, obudowa kominka czy ornamenty na tapecie sprawiają, że salon nabiera klasy i szyku. Wszystko to zostało podkręcone i przełamane limonkowymi krzesłami.

W podwyższonym standardzie

Teraz pora na salon z wyższej półki. To wnętrze miejskiego apartamentu, które można pokochać od pierwszego wejrzenia za jego wykwintność. Ta wizualizacja, jak i inne tworzone przez LuxInteriors została stworzona na podstawie rzutów, materiałów i informacji dostarczonych przez klientów. Dzięki nowoczesnej technologii i specjalistycznym programom, przygotowywane przez LuxInteriors projekty są bardzo realistyczne, co można obserwować na zdjęciu. 

Moc koloru

Miłośnicy koloru pokochają to energetyczne, mocne, pełne pozytywnej energii wnętrze. Maleńki salon połączony z kuchnią robi piorunujące wnętrze dzięki ciekawej palecie kolorystycznej jaką tutaj zastosowano. Szarość ścian przełamuje kobaltowa kanapa z miękkimi poduszkami w różnych kolorach. Trzy błękitne lampy o intrygujących kształtach zawisły nad kamiennymi stolikami kawowymi a galeria sztuki na ścianie dopełnia efekt.

Ponadczasowa elegancja

Na koniec zajrzyjmy jeszcze do salonu, który prezentowaliśmy na początku, na drugim zdjęciu. Jest on wcieleniem ponadczasowej stylistyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Skórzany brązowy fotel w rogu, piękny i komfortowy narożnik, miękki dywan oraz żywa zieleń. To wszystko razem tworzy wnętrze, które docenią nawet najbardziej wybredne gusta.

Więcej ciekawych aranżacji stworzonych przez LuxInteriors znajdziecie tutaj: 10 łazienek w nowoczesnym stylu – na przykładzie wizualizacji

Który salon Wam najbardziej odpowiada? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu