Top 5 tygodnia - fantastyczne projekty ogrodowe i remonty mieszkań! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – fantastyczne projekty ogrodowe i remonty mieszkań!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Kolonialny salon od acertus Kolonialny
Loading admin actions …

Wiosna nas przywitała i nadszedł czas spędzania czasu w ogrodzie! Pomiędzy pokazywania Wam wspaniałych aranżacji wnętrz i najlepszych projektów mieszkań i domów jednorodzinnych ze świata architektury, koncentrowaliśmy się w tym tygodniu również na znalezieniu odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące aranżacji ogrodu. Cieszymy się tym, że mogliśmy pomóc Wam w znalezieniu praktycznych porad!

Na homify znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne aranżacje. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Niezwykłe pomysły na to, jak zaaranżować przestrzeń wokół domu!

od homify Klasyczny

Słońce świeci i czas na aranżację przestrzeni wokół domu! Dla wielu osób stanowi prawdziwe wyzwanie: połączenie komfortowego ogrodu z jego estetyką. Mamy na to sposoby! Pokażemy Wam, co możecie wprowadzić do własnej przestrzeni w okół domu unikając totalnego chaosu. Zobaczcie wspaniałe pomysły na altankę, kuchnię w ogrodzie lub kącik dla dzieci, nie zapominając o pięknych skalniakach, meblach ogrodowych lub fontannach! Wejdźcie na Niezwykłe pomysły na to, jak zaaranżować przestrzeń wokół domu! Mamy nadzieję, że te pomysły Was zainspirują!

2. Przed i po: niezwykła transformacja 5 tarasów!

od Dogares

Czasem nie wystarczy zmiana dekoracji ogrodu… Czasem trzeba zabrać się do niewielkiego remontu tarasu aby znów się cieszyć wypoczynkiem, słońcem w pięknym otoczeniu. Znaleźliśmy 5 wspaniałych przemian tarasów, które dają przestarzałej strefie nowej jakości! Przekonajcie się sami na: Przed i po: niezwykła transformacja 5 tarasów!

3. To nie jest trudne! Budowa szopy w 6 krokach

Kochamy ogrody i to co można w nim zbudować! Czego potrzebujemy w ogrodzie? Szopę! Szopa w ogrodzie jest bardzo przydatna na przechowywanie przeróżnych rzeczy! Budowa takiej szopy to żadna czarna magia! W zaledwie 6 krokach możesz zrobić to sam! Zobacz jak to wykonać na: To nie jest trudne! Budowa szopy w 6 krokach.

4. Ekstremalna przemiana brzydkiego mieszkania!

Kolonialny salon od acertus Kolonialny

Wielu z nas mieszka w mieszkaniu i nie posiada żadnej działki. Tym bardziej jest wtedy ważne, byśmy się czuli dobrze we własnych czterech ścianach! Dlatego trzeba się podjąć pewnych przemian w mieszkaniu a czasem i nawet kompletnej transformacji! Owa metamorfoza mieszkania jest zaskakująca! Zobaczcie przemianę ciemnego i nieprzytulnego mieszkania w świeżą harmonię i szyk! Ekstremalna przemiana brzydkiego mieszkania jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem!

5. Nowa aranżacja mieszkania w warszawskiej kamienicy

Mieszkanie na Starej Ochocie - przedpokój łączy stare z nowym Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Koncepcja Wnętrz Nowoczesny
Koncepcja Wnętrz

Mieszkanie na Starej Ochocie – przedpokój łączy stare z nowym

Koncepcja Wnętrz

Ta koncepcja wnętrza jest powalająca! Właściciele starego mieszkania w starej kamienicy na warszawskiej Starej Ochocie zdecydowali się na generalny remont. I to był strzał w dziesiątkę! Zobaczcie tą nowoczesną kuchnie, ten przytulny salon i przewspaniałe stylowe rozwiązania! Nowa aranżacja mieszkania w warszawskiej kamienicy dostaje się do naszych top 5 tego tygodnia! 

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu