To coś więcej niż zwykłe wizualizacje! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

To coś więcej niż zwykłe wizualizacje!

A.D. A.D.
PALESTERA od ArchView
Loading admin actions …

Wizualizacje to temat, który przewija się w branży projektowej już od wielu lat. Ale z biegiem czasu staja się one doskonalsze, a niekiedy wręcz nie da się ich odróżnić od rzeczywistych fotografii ukończonych już projektów. Ukazują niezwykle wysoki poziom technologicznego zaawansowania współczesnych pracowni architektonicznych, które są w stanie stworzyć dom marzeń na ekranie komputera.

Dzisiejszy przykład służyć może jako źródło inspiracji. Twórcami projektu jest firma ArchView, zajmująca się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji. Ich projekty pokazywaliśmy już niejednokrotnie na łamach naszego portalu. Mamy nadzieję, że i tym razem przypadną Wam do gustu!

Wizualizacje z klimatem

Ujęcie nocne front od ArchView
ArchView

Ujęcie nocne front

ArchView

Spójrzmy na ten prosty, ale ponadczasowy pod względem designu projekt. Zachwyca zwłaszcza świetnie komponująca się z całością fasada budynku. Utrzymana w biało -czarnej kolorystyce, z elementami naturalnego drewna, z duża ilością przeszkleń świetnie wtapia się w otoczenie spokojnej, zielonej dzielnicy. Doskonały klimat robi również wieczorna pora, gdy granatowe niebo podkreśla ciepły charakter wnętrz. Widzimy tutaj pierwszą zaletę wizualizacji: możemy ukazać projekt o każdej porze dnia i nocy, a przez to naznaczyć jego wyjątkowy charakter.

W najdrobniejszych szczegółach

Ujęcie wieczorne front od ArchView
ArchView

Ujęcie wieczorne front

ArchView

Z tej perspektywy widzimy że plan budynku powstał na kształcie litery C, gdzie środkową część stanowi wejście główne do klatki schodowej wielorodzinnego budynku. Zaaranżowana została także przestrzeń wokół bloku: duża ilość zieleni, spokojna uliczka dojazdowa, odpowiednie oświetlenie fasady, to wszystko odpowiada za bardzo pozytywne wrażenia jakie odbieramy przyglądając się wizualizacji. Potencjalny klient nie tylko będzie pewien co do wyglądu przyszłej inwestycji, wspaniały sposób jej przedstawienia sprawi, że z łatwością wyobrazi sobie siebie w środku tej sceny.

Dla kogo?

Ujęcie z góry od ArchView
ArchView

Ujęcie z góry

ArchView

Nic zatem dziwnego, że w ostatnich latach realistyczne wizualizacje cieszą się coraz większą popularnością. Korzystają z nich m.in architekci, inwestorzy czy klienci indywidualni, ale również deweloperzy. Za pomocą projektów można kreować przestrzeń wewnątrz budynków, projektować osiedla, prezentować meble, rozwiązania architektoniczne, urbanistyczne czy projektowe. Budynek z łatwością można pokazać z każdej możliwej perspektywy.

W słoneczny dzień

Ujęcie z tyłu od ArchView
ArchView

Ujęcie z tyłu

ArchView

Zupełnie inaczej prezentuje się ta sama inwestycja w pogodny słoneczny dzień. Istnieją badania, które potwierdzają, że sprzedaż działki czy mieszkania jest znacznie łatwiejsza, gdy pora roku i pogoda jest sprzyjająca, krótko mówiąc świeci słońce, zieleń ma soczysty kolor a na niebie nie ma ni jednej chmurki. Na pogodę nie mamy wpływu, ale inwestor, który zamawia wizualizację z pewnością wybierze taki wariant na potrzeby folderu reklamowego.

O firmie

Ujęcie z tyłu od ArchView
ArchView

Ujęcie z tyłu

ArchView

ArchView jest profesjonalistą, który działa na rynku polskim już od wielu lat. Klienci cenią ją za indywidualne podejście oraz za stały kontakt i wsparcie podczas procesu tworzenia wizualizacji, a zrozumienie potrzeb i oczekiwań inwestora jest kluczem do tego, by końcowy efekt spełniał jego oczekiwania. Warto inwestować w sprawdzone marki.

Rzut oka z góry

Ujęcie z góry od ArchView
ArchView

Ujęcie z góry

ArchView

Na koniec spójrzmy jeszcze na ten budynek wielorodzinny z lotu ptaka. Najwyższe piętro mieszkań posiada przyjemne, sporej wielkości tarasy, a niżej położone mieszkania mają loggie lub balkony. Szklane barierki nie zabierają miejsca i wizualnie nie odgradzają od zielonych krajobrazów. Widać tutaj jak na dłoni, że projekty przedstawione za pomocą wizualizacji są bardzo szczegółowe, obejmujące najważniejsze aspekty takie jak odpowiednie proporcje okien, balkonów, aż po dekoracyjne detale fasady. Dzięki temu każdy kto obejrzy te wizualizacje, będzie miał jasne pojęcie o tym, jak prezentuje się dana nieruchomość.  W dodatku z najbardziej korzystnej perspektywy!

Zamieszkalibyście tam? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu