Wspaniały dom pełen niespodzianek!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały dom pełen niespodzianek!

Alicja Olko Alicja Olko
Loading admin actions …

Osoby kreatywne, lubiące otaczać się pięknymi przedmiotami i zwracające uwagę na dobry design mają współcześnie ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz. Najchętniej zwracają się w kierunku stylu eklektycznego, który umożliwia urządzanie nieco bardziej awangardowe, artystyczne, będące efektem kombinacji zróżnicowanych estetyk, odmiennych kolorów i kontrastowych wzorów. Tak zaaranżowane wnętrza są niezwykle ciekawe, a każdy ich kąt opowiada inną historię. W takie właśnie niezwykłe miejsce zabierzemy Was dzisiaj- nowoczesna, ale niepozorna fasada skrywa wnętrza o intrygującym, niepowtarzalnym charakterze. Doskonała inspiracja dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłów niesztampowych i oryginalnych!

Nowoczesny z zewnątrz

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Nowoczesny dom z płaskim dachem i klasycznej, białej fasadzie już z zewnątrz udowadnia, że z pewnością nie można zaliczyć go będzie do nudnych. Budynek ma nieregularny kształt oraz zróżnicowane poziomy, na których zaprojektowano poszczególne funkcjonalne części wnętrza. Do drzwi wejściowych prowadzi ścieżka z naturalnego kamienia, a obok nich znajduje się drewniane miejsce parkingowe, nad którym znajduje się drewniana konstrukcja przywodząca na myśl pergolę. Okna od tej strony są nieliczne, ale po boku widzimy, że wykonane zostały ze szkła o ciekawej barwie morskiego turkusu.

Wnętrze

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Wchodzimy do środka i znajdujemy się w krainie aranżacyjnych czarów. Projektanci wnętrz nie bali się eksperymentować tutaj z różnymi materiałami, o zróżnicowanych teksturach i kolorach. Wszystkie jednak są najwyższej jakości- poczynając od marmuru na posadzce, poprzez drewnianą stolarkę, aż po szkło balustrady schodów. Strefa dzienna to eklektyczna mieszkania stylów, której głównym składnikiem są fantastyczne meble. Dobry design w połączeniu z funkcjonalnym sposobem aranżacji owocuje wnętrzem wygodnym, ale i ciekawym. Wykorzystano tutaj każdy metr, tworząc w trudno dostępnych wnękach miejsca na przechowywanie- świetnie zagospodarowano zwłaszcza obszar pod schodami, tworzą tam nie tylko pojemną szafę, ale także stylowy barek.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Krótko zaglądamy do łazienki, w której króluje styl glamour. Drewniane drzwi w stylu azjatyckim otwierają przed nami wnętrze, gdzie naturalny kamień pięknie komponuje się z bogato zdobioną tapetą. Czerń i biel to doskonała para, świetna sprawdzająca się w tej łazience, nadając jej eleganckiego charakteru.

Kuchnia na zewnątrz

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Największą zaletą tego domu jest przylegający do niego obszar zewnętrzny. Ta przestronnym tarasie urządzono piękną kuchnię, której ściany wyłożono wielobarwną mozaiką. Płytki o takim wzorze, układane na chybił trafił, to ostatnio bardzo modny trend, dzięki któremu wnętrza stają się prawdziwie niepowtarzalne. Pokaźnych rozmiarów wyspa kuchenna z blatu z naturalnego kamienia pełni także rolę stołu z miejscami do siedzenia. Barowe stołki w intensywnie niebieskim kolorze świetnie ożywiają to wnętrze, zdominowano przez brąz i czerń.

Ogród

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Z tarasu przejść możemy bezpośrednio na tył domu, gdzie umieszczona wśród egzotycznej roślinności ścieżka prowadzi w głąb posiadłości. Młode palmy oraz niskie krzewy świadczą o tym, że jest to świeżo zaprojektowany ogród, w którym wciąż wykonać można wiele prac. Jego znaczną część właściciele zdecydowali się przeznaczyć na relaksacyjne obszary zewnętrzne, które obejrzymy na kolejnych zdjęciach.

Prywatna oaza

Nowoczesny balkon, taras i weranda od homify Nowoczesny

Jednym z takich miejsc jest prywatny taras, gdzie w ciszy i spokoju, w otoczeniu natury spędzać można wolny czas. Wygodny ratanowy fotel oraz klimatyczne dekoracje czynią z niego prawdziwą oazę, idealną na relaks. Zauważamy tutaj silny wpływ estetyki etnicznej- w dodatkach i dekoracjach- odpowiedzialnej za tak wyjątkowy klimat.

Raj

Nowoczesny basen od homify Nowoczesny

Prawdziwą wisienkę na torcie pozostawiliśmy na koniec. Duże basen przylega do tarasu z zewnętrzną kuchnią i sprawia, że dom ten natychmiastowo zyskuje status domu marzeń. Tropikalna lokalizacja, nowoczesna architektura, intrygujące wnętrza i 100% komfortu- tak mógłby mieszkać każdy z nas!

Jak Wam się podobają eklektyczne wnętrza?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu