10 łazienek w nowoczesnym stylu - na przykładzie wizualizacji | homify

10 łazienek w nowoczesnym stylu – na przykładzie wizualizacji

A.D. A.D.
Wizualizacje łazienek Lux Interiors - projektowanie i aranżacja wnętrz Gdańsk, Gdynia, Sopot
Loading admin actions …

Wizualizacje to sposób na przedstawienie projektu, bez którego nie wyobrażamy sobie obecnie procesu projektowania wnętrza. Są one w tym momencie czymś oczywistym, ale jeszcze kilka lat temu w zrozumieniu koncepcji architekta pomagał tylko jego rysunek.

Architekci z LuxInteriors są specjalistami w swojej dziedzinie, czego dowodem są wspaniałe wizualizacje nowoczesnych, estetycznych i oryginalnych łazienek, które dziś Wam pokażemy. Przy okazji, chcemy Was zainspirować, pokazując ich atrakcyjne projekty łazienek, wykonane na najwyższym poziomie, z dbałością o estetykę i funkcjonalność.

O firmie

LuxInteriors jest firmą, która zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji wnętrz. Architekci biorą pod uwagę każdy aspekt funkcjonalności: oświetlenie, materiały, układ pomieszczenia i funkcji aby każdy projekt był na najwyższym poziomie. LuxInteriors posiadają także szeroko rozbudowaną ofertę produktową – począwszy od wyposażenia łazienek, poprzez tapety, tynki i farby, a kończąc na płytkach. 

Na zdjęciu elegancka łazienka z motywem botanicznym, w spokojnej stonowanej kolorystyce, z elementami złotymi.

Jak powstaje wizualizacja?

Wizualizacje wnętrz są tworzone na podstawie rzutów, materiałów i informacji dostarczonych przez klientów. Dzięki nowoczesnej technologii i specjalistycznym programom, przygotowywane przez LuxInteriors projekty są bardzo realistyczne, co można obserwować na zdjęciu. Dzięki temu klienci mają pewność co do walorów estetycznych zastosowanych rozwiązań.

Kolejny projekt pozostaje w tej samej palecie kolorystycznej, oscylującej w różnych gradacjach szarości i bieli. Mamy po raz kolejny nawiązanie do natury i do stylu ekologicznego.

Po co robić wizualizacje?

Wizualizacje 3D są bardzo pomocne, żeby uświadomić sobie, jakich jeszcze zmian należałoby ewentualnie dokonać w projekcie. Klient ma pełny obraz, można powiedzieć, że widzi jak na dłoni całe swoje przyszłe wnętrze.

W tej łazience zastosowano dodatkowe, dekoracyjne źródło niebieskiego światła które świetnie sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu, podkreślając jego charakter.

Dla kogo?

Zaprezentowany przy pomocy realistycznych wizualizacji projekt staje się zdecydowanie bardziej przystępny dla przeciętnego klienta. Jest to świetny sposób pokazania swoich umiejętności przez architekta i zaprezentowania się.

W tej prostej i eleganckiej łazience, dominującą dekoracją jest obraz na płytkach. Wizerunek kobiety za taflą prysznicową jest bardzo subtelny i delikatny jednak jednocześnie determinuje styl wnętrza.

Nieco inaczej

Ta sama łazienka zaaranżowana w podobnym stylu, jednak wnętrze zyskuje zupełnie inny charakter. Tym razem na ścianie pod prysznicem zastosowano obraz przedstawiający abstrakcyjną, kolorową gwiazdę. Tym samym wprowadzono pewną dawkę koloru do łazienki.

W stylu glamour

Kolejna łazienka przedstawia się bardzo elegancko i szykownie. Na ścianie zastosowano tutaj, oprócz tradycyjnych płytek w większym rozmiarze, szary kamień o ciekawej fakturze. Ten wyszukany materiał sprawdzi się w każdym wnętrzu, nadając mu klasy. Nuta glamour widoczna jest również w postaci efektownej lampy.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Czerń i biel to ponadczasowa elegancja. Taka łazienka nigdy nie wyjdzie z mody, będzie cieszyć oko każdego miłośnika klasyki. Warto zwrócić także uwagę na dobrze dobrane oświetlenie, które podkreśla charakterystyczną ścianę.

Nieco inaczej

Jeśli pasy są zbyt mocne i charakterystyczne, podobny styl można uzyskać w nieco inny sposób. Płytki z ciekawym retro ornamentem i połączenie czerni oraz bieli sprawią, że taka łazienka nie wyjdzie z mody jeszcze długie lata.

Stonowana elegancja

Miłośnicy spokojnej kolorystyki i prostych rozwiązań także najdą coś dla siebie. Niekiedy mniej znaczy więcej i to jest właśnie taki przykład. Łazienka bez zbędnych ozdobników, jedyną dekoracją są dobre jakościowo materiały w niej zastosowane, piękna armatura i eleganckie lampy łazienkowe w kolorze srebrnym.

Gwarancja satysfakcji

Przy pomocy wizualizacji znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie efekt końcowy projektu, a tym samym wyeliminować wszelkie potencjalne niedoskonałości czy błędy już we wstępnym etapie. Ciężko wyobrazić sobie obecnie proces projektowania bez tego narzędzia, ale równie ciężko jest gdy wizualizacje są niedoskonałe i pozostawiają wiele dla wyobraźni dlatego wybierając architekta do Waszego projektu stawiajcie na sprawdzonych specjalistów.

Która łazienka Wam się najbardziej podoba? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu