Projekty 3D - sposób na wymarzone wnętrze | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Projekty 3D – sposób na wymarzone wnętrze

A.D. A.D.
Rzuty 3d od ArchView
Loading admin actions …

Budowa domu czy zakup mieszkania to jedna z najpoważniejszych decyzji jaką przychodzi nam podejmować w życiu. Potrafi ona przysporzyć wiele stresu i nieprzespanych nocy. Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, niekiedy niezbędna jest pomoc architekta. Wizualizacje, rysunki czy rzuty 3D pokażą wszystko jak na dłoni. Dzięki nim zajrzymy do środka przyglądając się poszczególnym układom wnętrza, pokojom, niekiedy także aranżacji ogrodu czy tarasu.

Dzięki znanym i niejednokrotnie przez nas opisywanym architektom z firmy ArchView przedstawiamy Wam jeden ze sposobów komunikacji z architektem – plan 3D. Zobaczycie wspaniałe projekty od ArchView, które obejmują zarówno mieszkania jak i domy.  

Sposób na pozyskanie inspiracji

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Planując własne lokum, czy to mieszkanie czy dom, bardzo ważne jest pozyskiwanie inspiracji. Dziś razem z naszymi profesjonalistami z ArchView chcieliśmy Was oprowadzić po kilku mieszkaniach i domach i zajrzeć do ich wnętrza.   Przy pomocy planów 3D jest to bardzo jasne i klarowne.

Najdrobniejsze szczegóły

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Projekty przedstawione na planach 3D są bardzo szczegółowe, obejmujące najważniejsze aspekty takie jak odpowiednie proporcje pomieszczeń, aż po dekoracyjne detale. A jak to mówią: diabeł tkwi w szczegółach. Dzięki temu każdy kto obejrzy przedstawione w ten sposób wizualizacje, będzie miał jasne pojęcie o tym, jak prezentuje się dana nieruchomość.  

Mieszkanie dla singla

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Na przykładzie tego planu i zdjęcia poniżej możemy zobaczyć jak dowolnie zaaranżować tę samą przestrzeń. Mieszkanie w zależności od układu funkcjonalnego może pełnić zupełnie inne funkcje. W tym przykładzie idealnie nadaje się dla singla, nie posiada osobnej sypialni ale za to sporą przestrzeń dzienną.  Jest dużo miejsca do wypoczynku i spory stół do przyjmowania gości.


Mieszkanie dla pary

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Kolejny przykład idealnie nadaje się dla pary, w dodatku posiada mały kącik umożliwiający pracę w domu. Kosztem sypialni pomniejszono jednak salon, który w tym przypadku jest dość symboliczny.    

Szybkie podejmowanie trafnych decyzji

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Projekty w formie rysunku lub planu 3D to doskonały sposób ułatwiający podjęcie kluczowych decyzji na etapie projektowania. Nie zawsze inwestor jest w stanie zrozumieć jak wyglądać będą poszczególne pomieszczenia na podstawie skomplikowanego rysunku technicznego. Przejrzyste i klarowne plany są o wiele bardziej przystępne.   

Parę słów o firmie

Rzuty 3d od ArchView
ArchView

Rzuty 3d

ArchView

Firma ArchView  specjalizuje się w projektach indywidualnych ale także w budynkach użyteczności publicznej, osiedlach domach czy mieszkaniach. Od dłuższego czasu przybliżamy Wam ich działalność, pokazując ich projekty, które budzą ogromne zainteresowanie. Wizualizacje czy plany 3D to przyszłość architektury, bez której już teraz trudno wyobrazić sobie zakup nieruchomości.   

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu