Mieszkanie na Służewcu pełne klasy i elegancji | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mieszkanie na Służewcu pełne klasy i elegancji

Alicja Olko Alicja Olko
Mieszkanie na Służewcu Nowoczesna jadalnia od BFArchitekt Nowoczesny
Loading admin actions …

Przeglądając najnowsze trendy na homify ciężko nie odnieść wrażenia, że współczesna architektura i aranżacja wnętrz zbyt silnie opiera się na ekstrawagancji, kolorach, wyrazistym designie i nowoczesnych technologiach. Wiele wnętrz onieśmiela awangardą, a niektóre pod tym względem wręcz przerażają. Niektórzy pytają: a co z miłośnikami klasycznych rozwiązań, eleganckiej palety kolorów i tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych? Czy urządzając z klasą i bez zbędnej ekstrawagancji odmawiamy naszym wnętrzom statusu stylowych i modnych? Właśnie, że nie! Ten projekt to jak powrót w rodzinne strony dla miłośników klasyki- neutralne kolory, eleganckie meble, prosta aranżacja- a wszystko to na warszawskim Służewcu!

Biel i drewno- aranżacyjny klasyk

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesna jadalnia od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Mieszkanie to zaaranżowano w bieli i drewnie. Naturalny materiał o pięknych odcieniach- orzecha i miodu- sprawia, że panuje tutaj przytulny i ciepły klimat. Drewno jest także surowcem postrzeganym jako najzdrowszy, jeżeli chodzi o wykańczanie wnętrz, tworzącym w nich przyjazne dla człowieka warunki. Drewniany parkiet, drewniane meble w jadalni oraz drewniany segment oddzielający kuchnia od pozostałej części strefy dziennej pięknie komponują się z białymi ścianami i takowymi meblami kuchennymi. Innowacyjnym pomysłem w tym klasycznym wnętrzu jest umieszczenie telewizora z płaskim ekranem właśnie na segmencie odgradzającym obszar kuchni. Klasyka ma więc także nowoczesne oblicze!

Kuchnia w pełni wyposażona

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesna kuchnia od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Połączona kuchni i jadalnia to obszar wygodny, urządzony w pełni funkcjonalnie, ale i stylowo. Zabudowa kuchenna o białych frontach to wybór nowoczesny- tak samo trafiony, jak porycie ich drewnianym blatem. Zabudowa jest niska, dzięki czemu udało się uniknąć efektu przepełnienia pomieszczenia. Jasne ściany i meble, w połączeniu  z naturalnym światłem wpadającym przez okno, powodują, że jest tu jasno i przestronnie.

Miejsca na przechowywanie

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesna kuchnia od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Patrząc na kuchnię z tej perspektywy przekonujemy się, że dodatkowe szafki powieszono także na ścianie. Ich gładkie białe fronty bez uchwytów powodują jednak, że zlewają się one ze ścianą i są niemal niezauważalne. Obok znajduje się niewielka szafka z drewna, zapewniająca Jeszce więcej miejsca na przechowywanie naczyń i przyborów kuchennych. Także drewniany segment oddzielający kuchnię od pozostałej części strefy dziennej skrywa w sobie dodatkową przestrzeń magazynową. Tym samym kuchnia jest utrzymana w porządku i świetnej organizacji.

Salon

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesny salon od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Prostota i minimalizm królują w aranżacji salonu. Nie oznacza to jednak, że jest tu zimno i nieprzyjemne. Wręcz przeciwnie- drewno na podłodze oraz wygodne meble wprowadzają na ten obszar mnóstwo ciepła i przytulności. Komfort i funkcjonalność to główne wartości, rządzące aranżacją wnętrz tego mieszkania. Ponadczasowość materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia gwarantuje wrażenie elegancji i dobrego stylu. Warto mieć na uwadze, że tak neutralnie urządzone wnętrza można modyfikować i unowocześniać- wprowadzając dodatki i dekoracje zgodne ze zmieniającymi się trendami!

Przedpokój

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Także obszary komunikacyjne, takie jak przedpokój czy korytarz, zaaranżowano gustownie i ze smakiem. Drewno, białe ściany oraz wielkoformatowe lustro powodują, że przestrzeń przedpokoju jawi się przestronnie i jasno. Subtelnie udekorowane wnętrze już od progu emanuje harmonią i elegancją.

Łazienka

Mieszkanie na Służewcu Nowoczesna łazienka od BFArchitekt Nowoczesny
BFArchitekt

Mieszkanie na Służewcu

BFArchitekt

Na koniec pokazujemy Wam fragment łazienki- także i tutaj dominuje neutralna, stonowana kolorystyka i proste materiały i elementy wyposażenia. Tak urządzone pomieszczenie, wyposażono w wielkoformatowe lustro, wydawać się będzie większym, niż jest w rzeczywistości.

Estetyczna spójność, konsekwencja w doborze mebli i dodatków, a także wysokiej jakości materiały wykończeniowe to mocne strony tego projektu. Jak widać architekci nie zapominają o klasycznej i eleganckiej aranżacji.

Podoba Wam się styl klasyczny w tych wnętrzach?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu