Modna kuchnia: stylowy panel lustrzany | homify

Modna kuchnia: stylowy panel lustrzany

A.D. A.D.
Lustro w kuchni od Moje Szkło Nowoczesny
Loading admin actions …

Mała lub wąska kuchnia to zmora naszych czasów. Mało kto może cieszyć się na tyle dużą kuchnią, by móc nazwać ją idealną, zazwyczaj brakuje tych kilku lub nawet kilkunastu metrów by móc pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia, wygodnie rozplanować układ mebli i sprzętów, a przede wszystkim by zaaranżować ją tak, aby cieszyła oko.

Mała kuchnia może być piękna, ale pamiętajmy, że jest też wymagająca. Na zagospodarowanie przestrzeni w małej kuchni potrzebny jest dobry pomysł i naszym specjalistom ze sklepu Moje Szkło udało się go znaleźć! Sami zobaczcie jak odczarować maleńką przestrzeń.

Lustro w kuchni

Panel lustrzany do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

Panel lustrzany do kuchni

Moje Szkło

Lustro absolutnie nie kojarzy nam się z kuchnią. Owszem, z łazienką, garderobą, przedpokojem, ewentualnie salonem… Ale nie kuchnią. Tylko dlaczego? Przecież to rozwiązanie jest genialne. Jednym z najbardziej efektownych i skutecznych sposobów na optyczne powiększenie przestrzeni kuchni to zastosowanie dużej tafli lustra nad blatem roboczym. Ta przestrzeń zazwyczaj wymaga specjalnej aranżacji dlatego warto postawić na ten efektowny i stosunkowo trwały materiał.

Zalety lustra

Panel lustrzany do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

Panel lustrzany do kuchni

Moje Szkło

Lustra służą do dekoracji pomieszczeń już od wieków. Nie tylko dodadzą głębi pomieszczeniu, ale i też optycznie zwiększą ilość światła. Ustawione nad blatem roboczym będzie dodatkowo odbijało charakterystyczne elementy kuchni takie jak np. elegancka i stylowa bateria kuchenna.

Lustra od Moje Szkło, sklepu z Karkowa, pochodzą tylko i wyłącznie z Europejskich hut. Są doskonałej jakości a dodatkowo, można je zamówić w bardzo rozsądnych cenach!

Materiał idealny

panel lustrzany do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

panel lustrzany do kuchni

Moje Szkło

Ściana łącząca blat kuchenny i meble to miejsce, które często się brudzi, zachlapuje itp. Dlatego materiał na ścianę nad blatem starajmy się wybrać tak, aby był łatwy w zmywaniu i konserwacji. Szkło i lustro idealnie sprawdzają się w tej roli.

Na stronie mojeszklo.pl można zamówić lustro wykonane na wymiar, dzięki temu idealnie wpasuje się w projekt kuchni. W razie potrzeby mogą zostać wykonane także otwory na gniazdka lub kinkiety.

Kuchnia i nie tylko

Panel lustrzany do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

Panel lustrzany do kuchni

Moje Szkło

Im więcej luster tym lepszy efekt! Kuchenne lustro można także przeciągnąć na ścianę obok intensyfikując efekty. Powierzchnie lustrzane przenoszą światło, dlatego umieszczenie luster w małym mieszkaniu, które na dodatek prawdopodobnie jest ciemne, jest perfekcyjnym sposobem na zwiększenie jasności w mieszkaniu. Warto korzystać z usług sprawdzonych szklarzy dlatego polecamy Wam Moje Szkło.

Obok mebli i nad nimi

Lustro na wymiar do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

Lustro na wymiar do kuchni

Moje Szkło

Jeśli nie jesteście przekonani co do użycia lustra nad blatem roboczym, możecie korzystać z jego zalet sytuując je w innym miejscu. Na zdjęciu widzimy kuchnię w której udało się uzyskać bardzo zaskakujący efekt. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu luster dochodzi do iluzji optycznej, która sprawia, że wydaje się iż kuchnia jest dwa razy większa!

Wiele zastosowań

Panel lustrzany do kuchni od Moje Szkło Nowoczesny Szkło
Moje Szkło

Panel lustrzany do kuchni

Moje Szkło

Lustrzana tafla jest przygotowywana na wymiar co pozwala wyciąć dowolne otwory, m.in. na gniazdka. Jest niezwykle uniwersalna: nadaje się nie tylko do kuchni, równie świetnie sprawdzi się w łazienkach czy biurach. Moje Szkło zadba o realizację Waszych projektów szybko, sprawnie i profesjonalnie. Warto na koniec wspomnieć jeszcze, że ten znany i doceniany sklep z Krakowa posiada w swojej ofercie, między innymi, hartowane szkło do kuchni, z elementem graficznym, które wspaniale prezentuje się w nowoczesnych przestrzeniach.

Ich realizacje zobaczycie tutaj: Szklany panel w kuchni – 10 zjawiskowych przykładów od firmy z Krakowa


Co myślicie o takim rozwiązaniu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu