15 wspaniałych domów, które zainspirują Cię do zbudowania własnego | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 wspaniałych domów, które zainspirują Cię do zbudowania własnego

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od J-M arquitectura Nowoczesny
Loading admin actions …

Szukacie pomysłów na nowoczesny, ale ponadczasowy dom, który będzie idealnie pasował do Waszej rodziny? Te oszałamiające 15 projektów domów, które dziś dla Was wyszukaliśmy z pewnością zainspiruje Was do działania. Każdy z tych domów jest unikalny na swój sposób.

Wybierzcie swój ulubiony i skontaktujcie się z lokalnymi architektami, aby zamówić podobny projekt!


1. Z cegły

Dom jednorodzinny widok od ogrodu Nowoczesne domy od masa architekci Nowoczesny
masa architekci

Dom jednorodzinny widok od ogrodu

masa architekci

Ten ceglany dom został zrealizowany w Chorzowie,co zdeterminowało po części jego wygląd. Wpisuje się w lokalny charakter osiedla domów jednorodzinnych zapoczątkowany pierwotnie przez sąsiednie familoki.

2. Parterowy

Dom stanowi udaną realizację projektu NEPTUN 4 Biura MTM Styl. Ten nowoczesny i wyjątkowo reprezentacyjny budynek, o powierzchni 110 m kw. zaprojektowany został na planie odwróconej litery „L”. Idealny projekt dla rodziny!

3. Wykonany z nowoczesnych materiałów

Ten dom to coś dla fanów ekologii! Łączy w sobie nowoczesność i wygodę z przywiązaniem do środowiska naturalnego. Wykonano go z nowoczesnych materiałów, ale przede wszystkim pięknie wpisuje się w krajobraz naturalny.

4. Bardzo nowoczesny

Projekt domu HomeKONCEPT 13 ENERGO od homify Nowoczesny
homify

Projekt domu HomeKONCEPT 13 ENERGO

homify

W tym przykładzie urzekła nas absolutna nowoczesność i unikatowość widoczna w każdym elemencie: począwszy od materiałów elewacyjnych i wykończeniu dachu, po elegancki ogród. Oryginalna, rozłożysta bryła domu sprawia, że jest on przestrzenny i idealny nawet dla sporej rodziny.

5. Prosty i piękny

Siła tego projektu leży w prostym designie, funkcjonalności i stylowej kombinacji materiałów. Kolejny dom, któremu nie można nic zarzucić.

6. O ciekawej bryle

Tego domu nie trzeba reklamować, zdjęcie mówi samo za siebie a błękitna tafla wody z basenu wręcz zachęca aby się w niej skąpać. Oryginalna bryła budynku to wynik topografii działki. Zdecydowano się na bryłę, która spajać będzie ze sobą górny i dolny poziom działki, stworzono orzy tym ciekawie zagospodarowany teren wokół domu.

7. O budowie atrialnej

DOM ATRIALNY - projekt rezydencji podmiejskiej od ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT Nowoczesny
ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT

DOM ATRIALNY – projekt rezydencji podmiejskiej

ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT

Dom atrialny łączy ideę starożytnych greckich budynków z nowoczesnymi konstrukcjami. Ten rodzaj domu zapewnia wewnętrzny dziedziniec, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie intymności i prywatności. Te domy doceniali Rzymianie i Grecy, być może docenicie je i Wy!

8. Ukryty w lesie

W leśnej gęstwinie ukryty jest wspaniały dom, który idealnie zlewa się z otoczeniem, a jednocześnie jest bardzo nowoczesny i ekologiczny. Piękna kamienna elewacja, wzbogacona została o elementy drewniane, a dwuspadowy dach ma oryginalny kształt.

9. W stylu holenderskim

Jest to idealny dom dla rodziny szukającej odrobiny spokoju i świeżego powietrza.Ciekawy wygląd utrzymany w duchu holenderskiej tradycji ukazuje wielopoziomowy dach pokryty strzechą, okna mansardowe i połączenie rustykalnych kolorów.


10. Rezydencja jak ze snu

Prosta i zarazem elegancka bryła budynku przyciąga uwagę. Monumentalny budynek wygląda jak kadr z planu filmowego. Jego wnętrze jest równie imponujące co fasada. Więcej na jego temat znajdziecie tutaj.

11. Sielankowy

Przemiła atmosfera jaka panuje wokół tego domu sprawia, ze jest to miejsce wprost stworzone do rodzinnego życia. Kto mu się oprze?

12. Z nutą tradycji

Sielankowy krajobraz leśny otaczający ten dom to dodatkowy smaczek, ale prawdziwą ucztę stanowi sam projekt budynku! Nie brak tu architektonicznych przysmaków i błyszczących refleksów panoramicznego szkła. Idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

13. Niewielki

Obiecywaliśmy, że każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego prezentujemy Wam dom o powierzchni zaledwie 70 metrów kwadratowych!

14. Troszkę większy

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m² Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m²

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Fantastyczny projekt, który łączy minimalistyczny design z luksusowymi elementami. Piękna biała fasada, duże okna, akcenty z drewna i naturalnego kamienia- ten 88 metrowy dom z pewnością zyska wielu fanów.

15. Ponad 500 metrów kwadratowych

Bryła o klarownej, geometrycznej formie odznacza się na tle z nią sąsiadujących. Fasada jest nowoczesna, łączy w sobie innowacyjne, niepowtarzalne materiały. Jest o to willa o powierzchni aż 500 metrów kwadratowych!

Który projekt wybieracie? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu