Top 5 tygodnia - najpraktyczniejsze porady domowe!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najpraktyczniejsze porady domowe!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Nowoczesne domy od Architektur- und Innenarchitekturbüro Bernd Lietzke Nowoczesny
Loading admin actions …

Pomiędzy pokazywania Wam wspaniałych aranżacji wnętrz i najlepszych projektów mieszkań i domów jednorodzinnych ze świata architektury, koncentrowaliśmy się w tym tygodniu również na znalezieniu odpowiedzi na Wasze pytania. Cieszymy się tym, że mogliśmy pomóc Wam w znalezieniu praktycznych porad!

Na homify znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Wiejski dom z olśniewającym wnętrzem!

Zróbmy wyjątkowa podróż do Niemiec, gdzie czeka wiejski dom z… 1840 roku! Już z zewnątrz wygląda wspaniale, prawda? Budynek ten został zmodernizowany po pożarze. Stare mury zostały zachowane i wnętrze odremontowane! Zobaczcie co ukrywa się pod dachem ze słomy i podziwiajcie wnętrze pełne światła i fantastyczne poddasze! Czas wybrać się w podróż do wiejskiego domu z olśniewającym wnętrzem!

2. Dom, w którym króluje dobry styl!

Tutaj doskonale trafiliście, jeżeli szukacie inspiracji do stworzenia własnego, wymarzonego domu! Ten dom ma trzyma fason: jesteście miłośnikami połączenia wygody, funkcjonalności z pięknym wyglądem? To wejdź do domu, w którym króluje dobry styl i podziwiaj idealne trzy w jednym!

3. Te pożeracze prądu sprawiają, że domowe rachunki rosną. Walcz z tym!

Rachunki, rachunki, rachunki… Znowu muszę dopłacać?!. Znacie do uczucie? Trzeba z tym zakończyć! Często są to banalne rzeczy, o których po prostu zapominamy. Czasem mamy nieprawidłowe oświetlenie albo źle dobraliśmy sprzęty do konkretnego urządzenia, lub używamy sprzęty w nieodpowiedni sposób. Lista jest niekrótka… Zobacz te pożeracze prądu, które sprawiają, że domowe rachunki rosną.

4. Mieszkanie z zachwycającą sypialnią

To mieszkanie jest wspaniałe! Idealne na zakup jako pierwsze gniazdko dla młodej rodziny! Mieszkanie dzieli się na dwa poziomy, powierzchnia mieszkania wynosi 144,1 m². Na parterze czeka nas zwiedzanie 46,5 m², a na piętrze 48,8 m². Brzmi dobrze? do zajrzyj do środka mieszkania z zachwycającą sypialnią!

5. Praktyczne wykorzystanie Coca – Coli w domu!

Coca-Cola znana jest jako ulubiony napój dla dzieci, które dostają szklankę tylko odświętnie na urodziny, czy święto, czy spotkanie rodzinne, prawda? Bo napój jednak ma dużo cukru i znany jest też jako napój nienajlepszy dla zdrowia. Ale wiedzieliście o tym, że Coca-Cola może być użyta w kompletnie innym celu?! Dokładniej mówiąc… w celu sprzątania! Nie spodziewacie się, co wszystko można wyczyścić za pomocą Coca-Coli! Dowiedzcie się o praktycznym wykorzystaniu Coca – Coli w domu!

Jakie praktyczne porady Wy byście jeszcze dodali?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu