Wspaniałe wejście do domu na 13 sposobów

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniałe wejście do domu na 13 sposobów

A.D. A.D.
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Grupo Arsciniest, Nowoczesny
Loading admin actions …

Fasada domu od strony ulicy jest wizytówką naszego domu, odpowiada za dobre lub złe pierwsze wrażenie, a jak wiemy jest ono bardzo trudne do zatarcia. Dlatego warto zadbać o strefę wejściową do naszego domu. Nasz dom powinien wyrażać nas, nasz charakter pokażmy zatem na zewnątrz ciekawą zapowiedź tego co w środku.

Nasi eksperci, architekci krajobrazu, mają wspaniałe pomysły dotyczące aranżacji wejścia do domu. Zobaczcie 13 pięknych propozycji z różnych zakątków świata.

1. W stylu Bauhaus

Dużo światła, proste kubistyczne formy, prostota i funkcjonalność to podstawy stylu Bauhaus. Tutaj ciekawa zabawa kształtem, formą i materiałem. Takie połączenie zawsze wygląda dobrze, zwłaszcza jeśli mówimy o naturalnych tworzywach i neutralnej kolorystyce.

2. Magia koloru

Propozycja dla odważnych! Zarówno ażurowa ściana w orientalnym stylu, jak i same drzwi zdecydowanie nie należą do konwencjonalnych rozwiązań. Ale dzięki temu są bardzo intrygujące i ciekawe, aż chce się dowiedzieć kto mieszka za tak pięknie zaaranżowanym wejściem…

3. Odrobina tradycji

Najbardziej lubiane przez Polków są tradycyjne rozwiązania, kto z nas nie marzy przecież o małym, białym domku? Połączenie bieli, czerni i drewna jest bardzo eleganckie i ponadczasowe, a zabieg umieszczenia donic z żywą roślinnością przed wejściem dodatkowo nadaje przyjemnego charakteru.

4. Efektowne faktury

Jasno oświetlona strefa wejścia to doskonały rozwiązanie nie tylko ze względów praktycznych – także estetycznie prezentuje się fantastycznie.

5. W zakopiańskim stylu

Moskitiery ramkowe: styl , w kategorii Dom z drewna zaprojektowany przez ANWIS Sp. z o.o.,Rustykalny
ANWIS Sp. z o.o.

Moskitiery ramkowe

ANWIS Sp. z o.o.

Tradycyjne budownictwo góralskie ma wielu zwolenników, nie tylko z Podhala. Tradycyjne materiały, pozyskiwane z naszych regionów, czyli kamień i drewno, drewniana podmurówka, elementy ozdobne, często rzeźbione w drewnie to kawałek naszej tradycji.

6. Elegancka klasyka

Duże przeszklone drzwi z tradycyjnym okratowaniem, w pięknym gołębim kolorze idealnie pasują do białej fasady. Wpuszczają do wnętrza bardzo dużo dziennego światła. Tradycyjne elementy świadczą o charakterze całego domu, który dodatkowo podkreślają dwie, symetrycznie ustawione donice z roślinnością.

7. Minimalistyczna nowoczesność

Eleganckie, neutralne kolory, naturalne materiały, prostota formy – takie wejście ma ponadczasowy charakter i sprawdzi się w każdym domu.

8. Z ogrodem frontowym

Projekty,  Drwi wejściowe zaprojektowane przez homify, Nowoczesny

Jeśli lubicie zieleń, zwłaszcza tą tropikalną, to na pewno wpadnie Wam w oko to efektowne wejście. Spore juki z prostymi liśćmi, ciemno brązowe drewno i jasna elewacja w kolorze piaskowym. To brzmi jak zielona oaza na pustyni. Orzeźwienie gwarantowane! 

9. Wahadłowe drzwi

Projekty,  Drwi wejściowe zaprojektowane przez Camel Glass, Nowoczesny Drewno O efekcie drewna
Camel Glass

Timber Pivot Entrance door

Camel Glass

Ciężkie, drewniane drzwi otwierają się w sposób wahadłowy, co czyni je niezwykle nowoczesnymi. Aby nadać im lekkości, po bokach zaprojektowano przeszklenia. Fajne jest także połączenie kolorystyczne: ciepły odcień drewna równoważą ciemne ramy bocznych okien.

10. W stylu śródziemnomorskim

Dla miłośników tradycji mamy także coś specjalnego. Urocze wejście w lekko śródziemnomorskim klimacie. Duże drzwi z okuciami, kołatką i oknami wokoło, obok donica – sekret tkwi w nienachalnej prostocie. 

11. Prosto i elegancko

O magicznych możliwościach oświetlenia i nastroju jaki może wprowadzić nie trzeba nikogo przekonywać. Tutaj delikatne światło podkreśla prostotę konstrukcji.

12. W ciekawym kolorze

Przywykliśmy do szarości i brązów, wydają się one być najlepszym rozwiązaniem do strefy wejściowej. Jednak, prawda jest taka, że warto przełamywać rutynę i wychodzić poza konwenanse. Pokażcie gościom i przechodniom, że w tym domu żyje człowiek o barwnej duszy! 

13. Z ciekawą roślinnością

Piękna elewacja frontowa to jedno, ale jeśli dodatkowo wystąpi ona w parze z pięknym ogrodem składającym się z uporządkowanej zieleni, to doskonałe pierwsze wrażenie mamy w garści. Tutaj minimalistyczna zieleń, towarzyszy ciemnej elewacji z paneli elewacyjnych.

Która aranżacja Wam się spodobała najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu