Top 5 tygodnia - najlepsze projekty domów i pomysłów ogrodowych! | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia – najlepsze projekty domów i pomysłów ogrodowych!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Cedarwood Eklektyczne domy od Tye Architects Eklektyczny
Loading admin actions …

Pytając się o budowę, czy urządzania wymarzonego domu, otrzymacie pewnie odpowiedzi, które zawierają słowa jak nowoczesny lub drewniane wykończenia. Nowoczesny dom, ich nowoczesne wnętrza, czyli nowoczesne pomysły są to modne, przyszłościowe rozwiązania, które pozostają w zgodzie z trendami i są nieustannie współczesne w świecie architektury i aranżacji wnętrz. Na homify stale prezentujemy Wam własnie takie na czasie pomysły, które zamienią zwyczajny dom w Twój dom marzeń!

Oto podsumowanie najpopularniejszych projektów, jakie przedstawialiśmy Wam w mijającym tygodniu. Zainspirujcie się!

1. Piękne ścieżki ogrodowe za małe pieniądze!

Ogród w pigułce Kolonialny ogród od GREENERIA Kolonialny
GREENERIA

Ogród w pigułce

GREENERIA

Twój wymarzony dom potrzebuje także piękny ogródek, pasujący do reszty. To można zrealizować już za małe pieniądze! Ścieżki ogrodowe wcale nie muszą być drogie, aby świetnie wyglądały. W tym artykule dowiecie się, jaka ścieżka ogrodowa jest najlepsza dla Was: czy beton, czy żwir, czy drewno a może po prosty kamienie… Po jakiej ścieżce chcecie wchodzić do Waszego ogródka?

Wejdźcie na: Piękne ścieżki ogrodowe za małe pieniądze! i dajcie się zainspirować!

2. 96m2 gotowego szczęścia!

Nie potrzeba dużego metrażu na duże szczęście! Ten projekt przedstawia 96m2 pełne drewna! Zewnątrz spotykamy ponadczasowy design a wewnątrz znajdziemy ściany obite boazerią w nowym wydaniu! Musicie to zobaczyć! Znajdzie Waszą inspirację na: 96m2 gotowego szczęścia!

3. Najciekawszy drewniany dom?

Cedarwood Eklektyczne domy od Tye Architects Eklektyczny

Drewno, drewno, drewno… pośród drzew! Piękny dom, który genialnie łączy prostotę z luksusem. Po podziwianiu domu zewnątrz, wejdźcie do środka i podziwiajcie nowoczesną aranżację wnętrza. Przede wszystkim zobaczcie wspaniałe miejsce na wypoczynek. One jest doskonałe! Zapraszamy na: Najciekawszy drewniany dom?

4. Projekt czy rzeczywistość? Dom na medal!

Czy są to realia, cze nie? Kto w dzisiejszych czasach buduje dom, ma tę niezwykłą możliwość, aby zaprojektować każdy szczegół przyszłego budynku na długo przed wylaniem pierwszych fundamentów. Mowa jest tutaj o projektowaniu w technologii  3D! Ten projekt zwrócił Waszą uwagę! Zobaczcie jeszcze raz wspaniałą wizualizację domu, gdzie trudno uwierzyć, że to wizualizacja! Przekonajcie się sami na: Projekt czy rzeczywistość? Dom na medal!

5. Zaprojektuj swoją kuchnię: zalety kuchni z układem L

Fundamenty wybudowane i ściany stoją? To przejdźmy się do kuchni! Jaki układ kuchni jest najlepszy? Tym razem prezentujemy Wam kuchnię w układzie L. Dlaczego? Ten układ ma wiele zalet! Zobaczcie i zainspirujcie się wielofunkcjonalnością owego układy dla waszego domu marzeń! Dowiedz się wszystkiego i zaprojektuj swoją kuchnię: zalety kuchni z układem L.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu