Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – najlepsze projekty domów i pomysłów ogrodowych!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Google+
Loading admin actions …

Pytając się o budowę, czy urządzania wymarzonego domu, otrzymacie pewnie odpowiedzi, które zawierają słowa jak nowoczesny lub drewniane wykończenia. Nowoczesny dom, ich nowoczesne wnętrza, czyli nowoczesne pomysły są to modne, przyszłościowe rozwiązania, które pozostają w zgodzie z trendami i są nieustannie współczesne w świecie architektury i aranżacji wnętrz. Na homify stale prezentujemy Wam własnie takie na czasie pomysły, które zamienią zwyczajny dom w Twój dom marzeń!

Oto podsumowanie najpopularniejszych projektów, jakie przedstawialiśmy Wam w mijającym tygodniu. Zainspirujcie się!

1. Piękne ścieżki ogrodowe za małe pieniądze!

Ogród w pigułce: styl , w kategorii Ogród zaprojektowany przez GREENERIA
GREENERIA

Ogród w pigułce

GREENERIA

Twój wymarzony dom potrzebuje także piękny ogródek, pasujący do reszty. To można zrealizować już za małe pieniądze! Ścieżki ogrodowe wcale nie muszą być drogie, aby świetnie wyglądały. W tym artykule dowiecie się, jaka ścieżka ogrodowa jest najlepsza dla Was: czy beton, czy żwir, czy drewno a może po prosty kamienie… Po jakiej ścieżce chcecie wchodzić do Waszego ogródka?

Wejdźcie na: Piękne ścieżki ogrodowe za małe pieniądze! i dajcie się zainspirować!

2. 96m2 gotowego szczęścia!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Casas Natura
Casas Natura

Exterior Natura Blu 111

Casas Natura

Nie potrzeba dużego metrażu na duże szczęście! Ten projekt przedstawia 96m2 pełne drewna! Zewnątrz spotykamy ponadczasowy design a wewnątrz znajdziemy ściany obite boazerią w nowym wydaniu! Musicie to zobaczyć! Znajdzie Waszą inspirację na: 96m2 gotowego szczęścia!

3. Najciekawszy drewniany dom?

Drewno, drewno, drewno… pośród drzew! Piękny dom, który genialnie łączy prostotę z luksusem. Po podziwianiu domu zewnątrz, wejdźcie do środka i podziwiajcie nowoczesną aranżację wnętrza. Przede wszystkim zobaczcie wspaniałe miejsce na wypoczynek. One jest doskonałe! Zapraszamy na: Najciekawszy drewniany dom?

4. Projekt czy rzeczywistość? Dom na medal!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez D+D Studio
D+D Studio

Casa Barcia

D+D Studio

Czy są to realia, cze nie? Kto w dzisiejszych czasach buduje dom, ma tę niezwykłą możliwość, aby zaprojektować każdy szczegół przyszłego budynku na długo przed wylaniem pierwszych fundamentów. Mowa jest tutaj o projektowaniu w technologii  3D! Ten projekt zwrócił Waszą uwagę! Zobaczcie jeszcze raz wspaniałą wizualizację domu, gdzie trudno uwierzyć, że to wizualizacja! Przekonajcie się sami na: Projekt czy rzeczywistość? Dom na medal!

5. Zaprojektuj swoją kuchnię: zalety kuchni z układem L

Fundamenty wybudowane i ściany stoją? To przejdźmy się do kuchni! Jaki układ kuchni jest najlepszy? Tym razem prezentujemy Wam kuchnię w układzie L. Dlaczego? Ten układ ma wiele zalet! Zobaczcie i zainspirujcie się wielofunkcjonalnością owego układy dla waszego domu marzeń! Dowiedz się wszystkiego i zaprojektuj swoją kuchnię: zalety kuchni z układem L.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu