Projekty,   zaprojektowane przez auno50 interiorismo

Niesamowita renowacja 65-metrowego maleństwa!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Projekt, o którym mowa, został zrealizowany w prowincji Burgos w Hiszpanii. Jego celem przewodnim była odnowa niewielkiego, bo 65-metrowego apartamentu rodem z lat ’60-tych ubiegłego wieku. Realizację przedsięwzięcia powierzono firmie Auno50 Interiorismo specjalizującej się w projektowaniu, a co za tym idzie w urzeczywistnianiu pomysłów klienta i tworzeniu dla niego przestrzeni do życia i do pracy. Jej pracownicy sami o sobie mówią: „Jesteśmy inni niż wszyscy, ponieważ łapiemy w lot potrzeby klientów, myślimy i pragniemy tego, co oni, uwzględniamy ich uwagi pamiętając jednocześnie, że gotowy projekt powinien być funkcjonalny”. Na stronie homify znajduje się wiele ciekawych projektów. Ten, który prezentujemy – możemy zagwarantować – trafi idealnie w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Sprawdźcie to na własne oczy!

Kiedyś: wiele ścianek działowych

Projekty,   zaprojektowane przez auno50 interiorismo
auno50 interiorismo

Visión general una vez eliminados tabiques

auno50 interiorismo

Właściciele mieszkania pozostawili architektom całkowitą swobodę twórczą. Jedynym ograniczeniem był budżet, gdyż jest to już drugi dom tych klientów. Dzięki elementom konstrukcyjnym znajdującym się w lokalu (konstrukcja betonowa) oraz nowym rozwiązaniom materiałowym, mieszkanie nabrało charakteru przemysłowego loftu.

Jak widać na załączonym zdjęciu, architekci zdecydowali się na wyburzenie wszystkich ścian dzielących pomieszczenia wchodzące w skład apartamentu. Dopiero takie posunięcie umożliwiło im przystąpienie do dalszych prac.

Kiedyś: małe i ciemne

Przed renowacją prezentowane mieszkanie było głęboko zakotwiczone w swojej epoce, a co za tym idzie, już od dawna nie spełniało aktualnych wymogów dekoracyjnych. Drzwi były stare, korytarz wąski, światło nie przenikało do wnętrza, a ściany podupadały. Renowacja była koniecznością!

Dzisiaj: kuchnia otwarta ze wszystkich stron

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez auno50 interiorismo
auno50 interiorismo

Foto de la cocina

auno50 interiorismo

Rezultat jest spektakularny! Na zdjęciu doskonale widać, że apartament po renowacji znacznie odmłodniał i nabrał bardziej nowoczesnego charakteru. Zrealizowany projekt opiera się na sześciennej kuchni, którą połączono z jadalnią oraz salonem. Otwarta w ten sposób przestrzeń, a także widoczny w tle ceglany mur dodaje całości jeszcze więcej uroku i podtrzymuje jej przemysłowego ducha. Różne kolory i różne materiały – cudowna mieszanka!

Dzisiaj: kuchnia we wnętrzu nowoczesna

Projekty,   zaprojektowane przez auno50 interiorismo
auno50 interiorismo

Infografía 3d del proyecto (cocina)

auno50 interiorismo

Na urządzoną całkowicie w bieli kuchnię składa się przede wszystkim rozległa część robocza, w której można przygotowywać posiłki, oraz idealny do wszelkich degustacji bar wyposażony w nowoczesne stołki. Przestrzeń wykorzystano do minimum nie pozostawiając wolnego nawet jej skrawka. Całość jest wizualnie jednorodna i czysta. Duży wpływ na taki efekt ma brak elementów dekoracyjnych na ścianach oraz odpowiedni dobór mebli.

Dzisiaj: nowoczesny salon

Projekty,   zaprojektowane przez auno50 interiorismo
auno50 interiorismo

Infografía 3d del proyecto (salón-cocina)

auno50 interiorismo

Z tej perspektywy, salon i jadalnia prezentują się oszałamiająco. Idealnie widać doskonałą kostkę, która tworzy kuchnię. Otacza ją nowoczesna czarna rama. Jak widać, odcienie szarości i bieli wcale nie muszą odstraszać i być nudne. Wręcz przeciwnie, w połączeniu z podłogą wykonaną z jasnego drewna tworzą kameralną i ciepłą atmosferę.

Dziś: nowoczesne, czyste pokoje

Projekty,   zaprojektowane przez auno50 interiorismo
auno50 interiorismo

Dormitorio principal

auno50 interiorismo

sypialni zrezygnowano praktycznie z jakichkolwiek ozdób i postawiono na nieduże, ale wpuszczające do środka wystarczającą ilość światła okno. Nakrycie łóżka w kolorze fioletowym sprawia, że całość prezentuje się elegancko i gustownie. Jednak to, co chyba szczególnie zwraca uwagę, to czarny obszar nad łóżkiem, który dodatkowo ukrywa elementy dostarczające w razie potrzeby sztucznego światła. Jest to niewątpliwie oryginalna i bardzo ciekawa kombinacja, której zastosowanie drewnianej belki nadaję odrobinę rustykalnego i tradycyjnego stylu.

Jeżeli chcielibyście zgłębić trochę ten temat, zajrzyjcie do innych Katalogów Inspiracji. Na przykład: Genialna renowacja domu z lat 50-tych!

A Wy co sądzicie o tej renowacji?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu