Nowoczesny budynek mieszkalny w Warszawie | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny budynek mieszkalny w Warszawie

A.D. A.D.
Budynek Mieszkalny, Warszawa od Zbigniew Tomaszczyk Decorum Architekci Sp z o.o. Nowoczesny
Loading admin actions …

Lubicie inspirować się wspaniałą architekturą? A może szukacie pomysłów na swoje własne wymarzone, rodzinne gniazdko? Jeżeli tak, to świetnie trafiliście! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy projekt naszych architektów z pracowni Zbigniew Tomaszczyk Decorum Architekci, którzy udowadniają fakt, że czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Przedstawiamy Wam budynek wielorodzinny, który powstał w Warszawie, a jego bryła została zaprojektowana tak, by każdy z sąsiadów zachował swoją autonomię i prywatność. Blok pięknie wtapia się w otoczenie i doskonale współgra z innymi budynkami. Jego wnętrze jest nie mniej efektowne!


Widok od frontu

Pięciokondygnacyjny budynek ma z pozoru bardzo prostą bryłę, jednak, gdy przyjrzymy się bardziej uważnie widzimy, że pełen jest ciekawych niuansów. Z przodu zaprojektowano półokrągłe przedłużenie, obejmujące parter i dwa piętra. Jego dach tworzy taras dla kolejnego mieszkania. Ciekawa forma jest dodatkowo podkreślona białym kolorem elewacji.

Niewielka frontowa działka została ciekawie zagospodarowana, jej fragment przynależy do mieszkania na parterze, po prawej stronie znajduje się z kolei wjazd do podziemnego garażu.

Widok od boku

Z tej perspektywy dużo łatwiej dostrzec intrygującą bryłę budynku, która od frontu wydawała się dużo prostsza. Kilka poziomów wysokości sprawia, że nie tylko mieszkańcy najwyższych kondygnacji cieszą się swoim kawałkiem tarasu. Na tę stronę budynku wychodzi bardzo dużo okien, budynek wydaje się być lekki i otwarty. Dzięki temu do mieszkań wpada bardzo dużo dziennego światła i zieleni z zewnątrz.

Widok z innej perspektywy

W opozycji do poprzedniego obrazu, blok obserwowany od tej strony robi wrażenie bardziej zamkniętego. Nasi eksperci zdecydowali się stworzyć kompozycję, która emanuje prostym i nowoczesnym designem. Cała elewacja bazuje na stonowanych odcieniach bieli i szarości, co dodaje temu domu wielorodzinnemu ogromnej klasy.

Widok od tyłu

Gdy spoglądamy od tyłu budynek wydaje się być najprostszym możliwym domem wielorodzinnym, utrzymanym w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce.

Pracownia Zbigniew Tomaszczyk Decorum Architekci to znana i ceniona w branży firma, która na swoim koncie ma wiele sukcesów, publikacji i nagród, ale przede wszystkim dziesiątki udanych realizacji. Projektują oni budynku użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, zabudowę mieszkaniową, a także rezydencje i mniejsze projekty dla klientów indywidualnych. Wierzą, że jakość otoczenia ma wpływ na jakość życia, dlatego z taką samą starannością projektują i realizują: hotele, szkoły, biura, obiekty usługowe, jak i prywatne rezydencje i mieszkania.

Hall

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego budynku, na niezwykle eleganckiej klatce schodowej. Panuje tutaj kameralna atmosfera. Już na pierwszy rzut oka widać, że dominują tutaj jasne odcienie w postaci bieli oraz naturalnego kamienia, podkręcone czarnymi detalami i drewnem. Ten materiał zdecydowanie wprowadza do każdego wnętrza pozytywną i ciepłą aurę.

Wnętrze

Na tym zdjęciu mamy niewielką próbkę tego, jak urządzono wnętrze apartamentów. Widzimy nowoczesny rozkład bazujący na otwartych przestrzeniach. Apartament ten jest wyjątkowo nowoczesny oraz bardzo silnie nasłoneczniony, dzięki zastosowaniu wielkopowierzchniowych okien, które są w stanie wpuszczać duże ilości naturalnego światła. Duża ilość zieleni wokół, i przemyślany układ budynku sprawiają, że właściwie nie czuć, że znajdujemy się w centrum Warszawy.

Jak Wam się podoba wnętrze?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu