Perfekcyjny dom dla młodej rodziny!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Perfekcyjny dom dla młodej rodziny!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od Maqet Nowoczesny
Loading admin actions …

Własny dom- marzenie każdej młodej rodziny. Miejsce, gdzie zapuścić można korzenie, wychować dzieci, patrzeć, jak rosną i dojrzewają. Pierwsze własne lokum powinno być nie tylko komfortowe, ale także przestronne, zapewniając wystarczającą ilość miejsca dla całej rodziny, także gdy ta się rozrasta. Dla wiele rodzin o modelu 2+2 wystarczający byłby mały domek, najlepiej z ogrodem, urządzony komfortowo i nowocześnie- ale w ramach dostępnego budżetu. Dzisiejszy projekt to wizualizacja, która stanowić może jednak doskonałą inspirację dla rodzin poszukujących idealnego dla siebie domu. Obejrzyjcie go i zobaczcie, czy taki model odpowiada Waszym oczekiwaniom!

Skromny, ale urokliwy

Nowoczesne domy od Maqet Nowoczesny

Tradycyjny domek o dachu pokrytym brązową dachówką jawi się niezwykle urokliwie, zwłaszcza w tym sielskim, naturalnym otoczeniu. Prosta bryła o bielonej fasadzie jest skromna, ale i nowoczesna. Liczne okna otwierają ją na otaczający dom ogród, ale chronią także prywatność i intymność domowników. Choć z zewnątrz budynek wydaje się niewielki, jest to jednak mylne wrażenie- w środku znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnia oraz salon z kominkiem- wystarczająco miejsca dla szczęśliwej, młodej rodziny!

Przytulny salon

Nowoczesny salon od Maqet Nowoczesny

W środku wnętrza zaaranżowano w stylu łączącym w sobie elementy rustykalne i nowoczesne. Dzięki temu zdołano stworzyć przytulną atmosferę, która nie traci nic ze współczesności. Każdy kąt w tym pomieszczeniu spełnia określoną funkcję, a każdy metr kwadratowy został skrzętnie wykorzystany. Centralnym elementem wnętrza jest kominek, w stronę którego zwrócono kanapę, tworząc tym samym uroczą strefę wypoczynkową. Po prawej stronie w kącie zlokalizowano niewielkie obszar na wygodne domowe biuro. Wyposażenie jest nowoczesne, funkcjonalne i stylowe- wprowadzono także elementy dobrego designu, w postaci dekoracji i dodatków.

Jadalnia

Nowoczesny salon od Maqet Nowoczesny

Salon i jadalnię urządzono na otwartej przestrzeni, w zgodzie z nowoczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. Jadalnię zlokalizowano pod oknem, aby w czasie posiłków podziwia można było widok rozciągający się za oknem. Wyjątkowy stół w wiejskim stylu otaczają modernistyczne krzesła z metalu, co ukazuje, że architekci nie bali się mieszać ze sobą stylów, tworząc eklektyczny mix.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia od Maqet Nowoczesny

Ze strefy dziennej z jadalnią i kuchnią przechodzi się przez przesuwane drzwi do przestronnej kuchni. Ciekawie zagrano tutaj kolorami i wzorami. Drewniane fronty szafek dolnych ciekawie łączą się z cementowym kolorem tych na górze. Zdecydowano się także na blaty w takim samym odcieniu, zachowując estetyczną i kolorystyczną spójność. Podłoga ma zarówno charakter estetyczny, jak i praktyczny- po części jest drewniana, jednak na obszarze bliższym szafkom, tam, gdzie najczęściej dochodzi do zabrudzeń, zdecydowano się na płytki w hipnotyzujący, geometryczny wzór. Także i tutaj lampa w industrialnym charakterze dopełnia ciekawy charakter wnętrza.

Łazienka

Nowoczesna łazienka od Maqet Nowoczesny

Mała, ale praktycznie urządzona łazienka to ostatnie pomieszczenie, które odwidzimy w tym wirtualnym domu. Także i tutaj architekci przywiązali niezwykle dużą wagę do detali- poczynając od niesztampowych mebli i armatury, aż po intersujące materiały pokrywające ściany i podłogi. Chcąc zaoszczędzić cenny metraż, zdecydowano się na prysznic zamiast wanny. Obok niego zlokalizowano nowoczesną toaletkę z nad blatową umywalką oraz pokaźnych rozmiarów okrągłym lustrem. Delikatne kafelki w neutralnych kolorach to wybór modny i stylowy, a zarazem niedrogi.

Dla wszystkich tych szukających projektów małych domów- Mały dom- wielkie wrażenie!

Podoba Wam się ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu