Top 5 tygodnia - najlepsze aranżacje wnętrz! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia – najlepsze aranżacje wnętrz!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Wiejskie domy od reitsema & partners architecten bna Wiejski
Loading admin actions …

Poszukujecie ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów na dom i jego wnętrze? To świetnie trafiliście! Na homify codziennie znajdziecie wyjątkowe propozycje z Polski i całego świata, które z pewnością zainspirują Was przy tworzeniu planu Waszego wymarzonego domu czy mieszkania!

Zobaczcie, jakie pomysły na oryginalne domy i wnętrza cieszyły się największą popularnością w tym tygodniu!

1. Polski projekt domu na światowym poziomie!

Domy z drewna mają w sobie pewny urok, nieważne czy tradycyjne, czy nowoczesne. Tradycyjne domy z drewna są wykonywane z ciężkich i masywnych belek. Nowoczesne domy z drewna są to elewacje z naturalnych materiałów rekompensowanych przez współczesny krztałt bryły lub wnętrza. Własnie na tej zasadzie zaprojektowali polscy achitekci z Pracowni Projektowej Majchrzak ten wspaniały dom.  Zachwyca on nie tylko z zewnątrz, ale zwłaszcza w środku- funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz nowoczesną i stylową aranżacją. Zobaczcie więcej na: Polski projekt domu na światowym poziomie!

2. Szykowny apartament w Warszawie!

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesny salon od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Tutaj widzimy kolejny polski projekt, który cieczy się nowoczesnością połączoną z funkcjonalnością, wgodą i gustem. Owy apartament znajdujący się w Warszawie został urządzony zgodnie z oczekiwaniami i wyobrażeniami klienta. Jeśli chodzi o styl wnętrza, to jest ono niepowtarzalne, ale spełania również wszystkie czynniki dotyczące funcji i komfortu w użytkowaniu. Zresztą przekonajcie się sami na: Szykowny apartament w Warszawie!

3. Niezwykle udana metamorfoza starego mieszkania!

od toki Skandynawski

Metamorfozy mieszkań są zdumiewające! Czasami aż cięzko uwierzyć, w co się pomiszczenie potrafi zamienić po jego remoncie. Staramy się wyszukiwać dla Was dużo ciekawych przemian, które – mamy nadzieję – inspirują Was do przeprowadzania własnych projektów renowacyjnych. Często stan początkowy obiektów jest tak fatalny, że naprawdę ciężko jest wyobrazić sobie, w jakim sposób można uczynić je zdatnymi do zamieszkania. Podobnie jak owa metamorfoza. Zobaczcie to na: Niezwykle udana metamorfoza starego mieszkania!

4. Sypialnia dla każdego znaku zodiaku!

Astrologia to między innymi charakterystyka znaków zodiaku, z którym mniej lub bardziej się utożsamiamy lub przynajmniej doszukujemy się w nich pewnych zbieżności z osobistymi cechami charakteru, albo wydarzeniami z życia. Ale czy atsroligia może też nam podpowiedzieć, jaki wastój wnętrza do nas najbardziej pasuje? W jakim wntętrzu czujemy się najlepiej? Czy gwiazdy mogą nam to uśiwadomić? W tym artykule zostały przedstawione sypialnie dla każdego znaku zodiaku z konkretną aranżacją! Sprawdźcie jakie wnętrza przypisały Wam gwiazdy na: Sypialnia dla każdego znaku zodiaku!

5. Rustykalny dom-marzenie!

Ten dom zachwycił Was, gdy wspomnieliśmy o nim w artykule :TOP 6 – współcześni architekci, którzy Was zaskoczą!’. Więc poświeciliśmy mu cały katalog inspiracji, który ponownie zbudził Wasze zainteresowanie. Ta wyjątkowa konstrukcja znajduje się w Holandii  i jest jak zachwycający, co się pod strzechą kryje: Tu jest mowa o nowoczesnośąci z rustykalnym urokiem, połączeniu bieli z przytulnym światłem; poprostu latarnia po środku lasu! Zobaczcie więcej na: Rustykalny dom-marzenie!

Która projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu