96m2 gotowego szczęścia!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

96m2 gotowego szczęścia!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od Casas Natura Nowoczesny
Loading admin actions …

Gotowym domom towarzyszy niekiedy zła sława- wielu wydaje się, że cechuje je niska jakość materiałów, a ich estetyka pozostawia wiele do życzenia. Być może było tak kiedyś, w początkowej fazie trendu na domy prefabrykowane. Na szczęście czasy się zmieniły, technologia poszła do przodu, a konkurencja się rozrosła, pozwalając nam wybierać spośród wielu producentów. Współczesne gotowe domy produkowane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów, cechuje je nowoczesny i estetycznie zadowalający design, a dla wielu najważniejszym aspektem ich popularności jest aspekt ekonomiczny i czasowy- domy te kosztują mniej, niż te tradycyjne, a do tego czas ich konstrukcji jest znacznie skrócony. Pozwólcie nam przekonać Was, że domy prefabrykowano są naprawdę świetną alternatywą- obejrzyjcie projekt pracowni budowlanej Casas Naturas!

Pierwsze wrażenie

Strukturę domy wykonano ze szwedzkiej sosny- drewno to cechuje wyjątkowa trwałość i stabilność. Ściany wykonano z drewnianych płyt, które wykazują duża odporność na warunki atmosferyczne, wahania temperatury i działanie ognia. Za sprawą naturalnych materiałów wykończeniowych zarówno zewnętrzna fasada domu, jak i jego wnętrze są niezwykle przyjazne człowiekowi, tworzą w środku pozytywny i zdrowy klimat do mieszkania, a do tego są łatwe do pielęgnacji i czyszczenia. Także dekoracyjną pergolę, która okala taras, wykonano z drewna. Z zewnątrz cały budynek prezentuje się ciepło, przyjemnie i w harmonii z naturą.

Ponadczasowy design

Spoglądamy na dom z drugiej strony, podziwiając ponadczasowość jego bryły. Domy prefabrykowane zazwyczaj są proste w swojej formie, przywodząc na myśl sześcienne pudełko. Dzieje się tak, gdyż poszczególne produkowane w fabryce segmenty o geometrycznych kształtach są łatwiejsze w transporcie i konstrukcji. Ten model ma 96 metrów kwadratowych i zapewnia komfortowe miejsce do mieszkania na jednej kondygnacji. Design budynku nastawiony jest na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Parterowy dom będzie praktyczny także dla osób w podeszłym wieku, gdyż pozbawiony jest barier pomiędzy pomieszczeniami.

Wnętrze

Także we wnętrzu dominuje drewno. Pokrywa ono nie tylko podłogi, ale także ściany oraz sufit, nadając konceptowi boazerii nowoczesny wymiar. Takie pokrycie powierzchni sprawia, że już od wejścia we wnętrzu tym emanuje przytulność i ciepło domowego ogniska. Przez duże okna do środka wlewa się naturalne światło, czyniąc je jasnym i przestronnym. Okna przesłonić można żaluzjami wyposażonymi w elektryczne zasilanie- to jeden z wielu zaawansowanych technicznie elementów tego domu. Meble o zróżnicowanej stylistyce ubarwiają strefę dzienną, czyniąc ją intrygującą i oryginalną.

Salon i jadalnia

Wnętrze urządzono na otwartym planie, łącząc ze sobą obszary salonu, jadalni i kuchni. Eklektyczna mieszanka mebli, dodatków i kolorów składa się na oryginalną całość. Wyraziste elementy wyposażenia same w sobie stanowią wystarczającą dekorację wnętrz, pozwalając ograniczyć ilość zbędnych akcesoriów. Ważną rolę pełni tutaj oświetlenie, zarówno to podłogowe, designerskie, a także sufitowe, w formie wpuszczonych w sufit lamp LED.

Kuchnia

Na podwyższeniu zlokalizowano kuchnię. Także na tym obszarze ścianę i sufit pokryto drewnianą boazerią. Od pozostałej części strefy dziennej kuchnię oddzielono blatem, pełniącym funkcje także stołu barowego. Z tyłu minimalistyczna zabudowa kuchni jest wystarczająca do tego niewielkiego wnętrza. Niewielkie szafki po obu stronach okapu zapewniają dodatkowe miejsce na przechowywanie. Duże okno po prawej stronie wpuszcza do środka mnóstwo naturalnego światła.

Sypialnia

Obok otwartej strefy dziennej w domu tym znajdują się także dwie przestronne i wygodne sypialnie. Przyjrzymy się jednej z nich, zaaranżowanej w rustykalnym, romantycznym stylu. Także tutaj króluje drewno, tworzące we wnętrzu naturalny i zdrowy dla człowieka klimat. Łóżko o fantazyjnie rzeźbionym zagłówku pięknie zdobi wnętrze. Meble w stylu shabby chic stanowią jedyną dekorację wnętrza. Białe tekstylia uzupełniono bordowymi dodatkami, przełamując monotonię kolorystyczną. W takiej sypialni śniadanie do łóżka smakuje o niebo lepiej!

Macie wątpliwości co do prefabrykowanych domów? Zapoznajcie się z wadami i zaletami w artykule Gotowy projekt domu- tak czy nie?

Co myślicie o domach prefabrykowanych?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu