Wymarzony dom, który czaruje przytulnością!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wymarzony dom, który czaruje przytulnością!

Alicja Olko Alicja Olko
WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do Lwowa, gdzie projektanci z pracowni Gismo Architects zaaranżowali wnętrze domu jednorodzinnego. Inwestorzy to czteroosobowa rodzina, dla której priorytetem było stworzenie lokum przytulnego, przyjaznego i zachęcającego do wspólnego spędzania czasu. Wnętrzom o ciepłym i domowym charakterze nie można jednak odmówić nowoczesności i oryginalności. Za sprawą wyjątkowych materiałów wykończeniowych oraz designerskich mebli i dodatków dom ten ma osobowość i charakter. Obejrzyjcie go z nami!

Salon

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny Drewno O efekcie drewna
GISMOARCHITECTS

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE

GISMOARCHITECTS

Już po aranżacji salonu doskonale widać, jak istotne dla mieszkańców domu były komfort i wygoda. Centralnym elementem tego wnętrza jest oryginalny wypoczynek, składający się z miękkich segmentów. Taka wersja kanapy gwarantuje mnóstwo miejsca do siedzenia, pozwalając także na dowolną modyfikację jej konfiguracji. Całość aranżacji utrzymano w przyjemnej, ciepłej kolorystyce, zdominowanej przez różne odcienie brązu. Wspaniały parkiet z ciemnego drewna odpowiada za przytulny klimat, prezentując się także niezwykle elegancko w połączeniu z białymi ścianami. Duże okna przesłonięto dopasowanymi, zwiewnymi zasłonami, które przepuszczają jednak naturalne światło.

Jadalnia

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny Łupek
GISMOARCHITECTS

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE

GISMOARCHITECTS

Naturalne materiały królują także w aranżacji jadalni. Dominuje drewno o pięknym usłojeniu oraz głębokim odcieniu. Ścianę w tym pomieszczeniu wyłożono szarym łupkiem o surowej teksturze, dzięki czemu wnętrze jest ciekawsze i bardziej nowoczesne. Także tutaj kluczowym elementem aranżacji jest oświetlenie. Uwagę przykuwa zwłaszcza to sufitowe, w postaci designerskich lamp. Innymi elementami dobrego designu są tutaj przede wszystkim pokaźnych rozmiarów stół oraz otaczające go krzesła. Całość sprawia niezwykle pozytywne wrażenie.

Kuchnia

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny
GISMOARCHITECTS

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE

GISMOARCHITECTS

Nowoczesna kuchnia o białej zabudowie, z frontami szafek na wysoki połysk, prezentuje się lekko i delikatnie. Meble zaaranżowano w taki sposób, aby uczynić korzystanie z kuchni jak najwygodniejszym. Liczne szafki zapewniają dostateczna ilość miejsca do przechowywania, a praktyczna wyspa na środku pomieszczenia to dodatkowa powierzchnia robocza. Przez duże okno do środka wpada naturalne światło, odbijając się od połyskujących frontów szafek, potęgując wrażenie jasności.

Schody

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny Drewno O efekcie drewna
GISMOARCHITECTS

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE

GISMOARCHITECTS

Fantastycznym elementem tego wnętrza są schody. Niezwykle eleganckie, ale i o pomysłowym designie, pełnią zarówno funkcje komunikacyjne, jak i dekoracyjne. Wykonano je z drewna, dopasowując do powierzchni podłóg w całym mieszkaniu. Od jednego z pierwszych stopni odchodzi ława, którą zagospodarowano przestrzeń pod schodami.

Inne pomysły na wykorzystanie przestrzeni pod schodami znajdziecie w Katalogu Inspiracji 12 pomysłowych rozwiązań na przestrzeń pod schodami!

Pokój dziecięcy

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE: styl , w kategorii Pokój dziecięcy zaprojektowany przez GISMOARCHITECTS,Nowoczesny
GISMOARCHITECTS

WNĘTRZA DOMU WE LWOWIE

GISMOARCHITECTS

Na piętrze urządzono pomieszczenia prywatne mieszkańców. Znalazło się tam miejsce na dwa pokoje dziecięce, dwie łazienki, sypialnie rodziców oraz domowy gabinet. Przypatrzmy się jednemu z pokojów dziecięcych. Także tutaj dominuje niezawodna para- biel i drewno. Aby wprowadzić do aranżacji drobinę radości, wprowadzono elementy kolorystyczne. Wyposażając pokój dla dziecka warto postawić na meble wielofunkcyjne- tak jak w tym przypadku łóżko, pełniące jednocześnie miejsce do przechowywania oraz regału na książki.

Podoba Wam się tak hojne wykorzystanie drewna we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu