Budowa domu: jasny, niedrogi i nowoczesny projekt

A.D. A.D.
Современный фахверк, clear-house clear-house Nowoczesny salon
Loading admin actions …

Ostatnio dość często opowiadamy Wam o domach prefabrykowanych, gdyż są one bardzo szybkie w budowie, a co za tym idzie, tańsze. Stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie młodych rodzin, mieszkańców dużych miast, singli a także osób starszych. Pierwsza rzecz, która nasuwa się na myśl gdy mówimy o technologii prefabrykowanych to szybkie tempo budowy. Ale to nie koniec. Systemy są tak pomyślane, aby etap wykończeniowy przebiegał najsprawniej, jak to tylko możliwe. Również roboty związane z wykończeniem elewacji są zredukowane do zera lub mocno ograniczone.

Realizacja stanu surowego zamkniętego budynku następuje w ciągu 7-14 dni! Zobaczcie jak mógłby wyglądać taki dom i w jaki sposób się go stawia na działce.

Jak już wspomnieliśmy, dom może powstać na Waszej działce w kilka dni. Taki rodzaj domów – domy prefabrykowane – wyróżniają się tym że większość elementów powstała w zakładzie wytwórczym. Mówiąc „elementy”, nie mamy tu jednak na myśli cegieł, drzwi lub dachówek, ale większe, gotowe części budynku, na przykład ściany, duże fragmenty stropów, a nawet przestrzenne moduły stanowiące całość, połowę, jedną trzecią lub ćwiartkę domu. Nie ma mowy o przestojach na budowie!

Doskonały wygląd

Ten dom niczym nie różni się od domów tradycyjnych. Projekt został wykonany w stylu nowoczesnym, i powstał w pracowni studia architektonicznego CLEAR HOUSE. Ujawnia nam doskonałe możliwości domu – to nie tylko ekologiczna technologia oparta na materiałach z recyklingu, ale prawdziwa szansa na uzyskanie ultra-stylowego domu za dobrą cenę.

Zjawiskowe wnętrze

Przestrzeń wewnętrzna domu jest wręcz olśniewająca: jasne ściany, połyskliwe materiały wykończeniowe, duża ilość światła dziennego, wpadająca do wewnątrz za sprawą panoramicznych okien. Strefa dzienna jest otwarta, co sprzyja integracji mieszkańców.

Zwróćmy uwagę na kuchnię. To właśnie tutaj możemy przygotować wszystkie pyszne dania dla całej rodziny. Z tego względu warto, by ta strefa znajdowała się blisko jadalni, ale również była funkcjonalna. Tak jest zdecydowanie w przypadku powyższej aranżacji. Minimalistyczna zabudowa wygląda pięknie.

Miejsce wypoczynku

W tym wspaniałym, pokaźnym salonie nie mogło zabraknąć również specjalnej przestrzeni, gdzie znalazł się uroczy kąt, który pozwala odstresować się po ciężkim dniu w pracy. To idealne miejsce, by zatopić się w miękkich poduchach lub na kanapie z ulubioną lekturą i kubkiem gorącej herbaty. 

Design blisko natury

W tak stylowym domu również przestrzeń łazienki została wspaniale zaaranżowana. Wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcie. Głównym materiałem, który doskonale zdobi tą przestrzeń jest naturalne drewno. To właśnie ono sprawia, że to pomieszczenie emanuje ciepłem i przytulną atmosferą. Zwolennikom długich, gorących kąpieli z pewnością powinna przypaść do gustu duża wanna, która pozwala na pełen relaks.

Główny atut: panoramiczne okno

Duże przeszklenia to wyjątkowo modny trend, który pozwala nam na maksymalne doświetlenie domu. W tym wypadku wielkoformatowe okna zajmują powierzchnię od podłogi aż po sufit, co daje niesamowity efekt. Pokój na piętrze jest wspaniale doświetlonym, miłym widokowym miejscem, w którym właściciele spędzają dużo czasu.

Na temat zalet takich rozwiązań możecie poczytać tutaj: Wielkoformatowe okna – wady i zalety

Co myślicie o takim domu? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu