Nowoczesny dom niczym z innej galaktyki!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom niczym z innej galaktyki!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Loading admin actions …

Marzycie, aby Wasz dom wyróżniał się w całej okolicy, a nawet w całym mieście? Dobrze trafiliście! Nasi architekci z grupy EU.K Architects zaprojektowali dom, który prezentuje się niezwykle futurystycznie i odważnie! Wąska, pnąca się do góry bryła o trójkątnym kształcie wygląda monumentalnie, ale i minimalistycznie. Zobaczcie, jak ultranowoczesny wygląd domu połączyć z jego wnętrzami, by całość prezentowała się spójnie i nowocześnie, jednocześnie stanowiąc ponadczasowy projekt dla całej rodziny!

Trójkątna bryła

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Fasada domu nie ma standardowego dachu. Zamiast tego ściany budynku pokryto jasnoszarą cegłą, co świetnie imituje dach, jednocześnie uzupełniając całość o drewniane wykończenie wokół tarasu. Niesymetrycznie rozmieszczone okna sprawiają, że dom prezentuje się jeszcze bardziej kosmicznie! Przestrzeń przed domem zaaranżowano w oparciu o minimalizm – tak odważny projekt prezentowałby się pretensjonalnie, jeżeli otoczenie wokół niego byłoby krzykliwe i zbyt bogate we wzory i kolory.

Wnętrze o nietypowej formie

Nowoczesny pokój dziecięcy od homify Nowoczesny

Nietypową formę wnętrza zestawiono z białymi ścianami i jasnym drewnem. Tak klasyczne i proste wykończenie gwarantuje sukces w każdym pomieszczeniu! Delikatność i harmonia, a jednocześnie nowoczesność i design – tak moglibyśmy opisać to wnętrze. Niebanalne okna, podwyższenia podłogi wzdłuż równoległych ścian ale i delikatne oświetlenie, na które składają się wbudowane w ściany reflektory, a także listwa wzdłuż jeden z krawędzi przy suficie. To wszystko sprawia, że każdy, kto tu wejdzie, zachwyci się nowoczesnym i odstającym od tradycji designem, który aż prosi się o wstawienie do wnętrza mebli!

Kuchnia i jadalnia

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Jak w większości współczesnych projektów, architekci zdecydowali się na połączenie kuchni z jadalnią. Te dwie strefy oddziela wąska wyspa. Kuchnię zaaranżowano w nowoczesnym, minimalistycznym stylu opierając się na bieli i stali nierdzewnej – to ponadczasowe połączenie świetnie spisze się w każdym domu! W części jadalnianej znalazł się drewniany stół o nietypowej, jak z resztą wszystko w tym projekcie, pięciobocznej formie. Koniecznie przypatrzcie się sufitowi – podwieszany z ciemnych desek i przecinających je lamp nadaje harmonii i charakteru jasnemu wnętrzu.

Pokój dziecięcy

Nowoczesny pokój dziecięcy od homify Nowoczesny

Pokój dziecięcy powinien rozbudzać wyobraźnię pociech, dawać im możliwość zabawy, ale też odpoczynku. Nasi projektanci udowadniają, że pokój dla dzieci nie musi być pstrokaty, by rozbudzać ich kreatywność. Wnętrze urządzono, tak jak resztę domu, w jasnych kolorach. Wysoki sufit umożliwił stworzenie antresoli, na której dzieci będą mogły przechowywać swoje zabawki. Urocze barierki i wytrzymała drabina zapewnią im bezpieczeństwo. Nad łóżkiem o metalowej konstrukcji zawieszono transparentną tkaninę, która pozwoli dzieciom na bajkowe sny.

Sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

Sypialnia została zaaranżowana tak, by domownicy mogli w niej osiągnąć upragnioną ciszę i spokój. Jasne ściany o ciekawej konstrukcji sufitu, z oknem dachowym, powodują, że promienie słoneczne subtelnie rozświetlają pokój. Wnętrze pokoju zajmuje duże, wygodne łóżko o drewnianej ramie – podstawa relaksu i wygodnego snu. Przy jednej ze ścian projektanci umieścili podwieszaną półkę, idealną, by postawić na niej dzban ze świeżo ciętymi kwiatami!

Taras

Nowoczesny balkon, taras i weranda od homify Nowoczesny

Przed domem nasi specjaliści zaprojektowali drewniany taras. Jego duża przestrzeń pozwoli nie tylko na umieszczenie na nim stołu wraz z krzesłami, by móc spożywać posiłki na świeżym powietrzu w gronie rodziny i znajomych, ale także na harce dzieci! Pokaźne okno w kuchni i jadalni nie tylko pozwoli na kontrolę nad tym, czy dzieci są bezpieczne, ale także wprowadza do wnętrza dużą dozę naturalnego światła. 

Jesteście zainteresowani innymi projektami nietuzinkowych domów? Spójrzcie tutaj:

Dom dla wielbicieli oryginalności!

Czy moglibyście zamieszkać w tak odważnym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu