Nowoczesny dom jednorodzinny w bieli! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom jednorodzinny w bieli!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Highgate Nowoczesny balkon, taras i weranda od TG Studio Nowoczesny
Loading admin actions …

Ilość wzorów i form, jakie oferują nam współczesne sklepy z meblami i dekoracjami może każdego z nas wprawić w niezdecydowanie! Dlatego też w dzisiejszym artykule wybraliśmy dla Was ponadczasowy projekt domu, który udowodni Wam, że nawet stonowana i delikatna aranżacja może być niezwykle nowoczesna i minimalistyczna. Architekci z grupy TG Studio stworzyli przytulny projekt jednorodzinnego domu, opierający się na bieli i designerskich, ale nadal prostych meblach. Wnętrza domu uzupełniono o drewniane, jasne podłogi, szklane elementy, a także mięsiste tkaniny, co sprawia, że prezentuje się on elegancko i przytulnie zarazem. Zobaczcie, jak nasi projektanci zaaranżowali ten niesamowity dom i zainspirujcie się!

Przytulny salon

Living Room Nowoczesny salon od TG Studio Nowoczesny
TG Studio

Living Room

TG Studio

Ten salon to zderzenie harmonii, porządku i nowoczesności w jednym! Przestrzeń zaaranżowano w jasnych kolorach, które zapewniają spokój i elegancję. Z powodu niezbyt dużej powierzchni pomieszczenia, projektanci zamiast wstawienia ławy, zdecydowali się na dwie kwadratowe pufy. To rozwiązanie zapewni wygodę i umożliwi przesiadywanie całej rodziny w salonie! Tym, co szczególnie urzeka w projekcie salonu, jest oświetlenie. Lampa biurkowa w rozmiarze maxi jest idealną alternatywą dla lampy sufitowej, natomiast dwie okrągłe lampy na podłodze zapewnią intymne oświetlenie wieczorami. Jasne wnętrze równoważy obraz w stosunkowo ciemnej, brązowej tonacji i jego czarna, prosta rama.

Kuchnia i jadalnia

Highgate od TG Studio
TG Studio

Highgate

TG Studio

Przestrzeń kuchni i jadalni, tak jak reszta domu, zaaranżowane zostały w białym total-looku. Minimalistyczne fronty szafek nie przytłaczają wnętrza i sprawiają, że pomieszczenie wygląda bardzo nowocześnie. Kuchnię od jadalni oddzielono aneksem kuchennym, który zwiększa przestrzeń roboczą, a także szafki do przechowywania niezbędnych akcesoriów. W jadalni ustawiono stół o ciekawym kształcie, z kontrastowymi do białego blatu, drewnianymi nogami. Jego wyszukana forma pozwoliła na ustawienie aż sześciu krzeseł, pomimo niewielkiej powierzchni pomieszczenia! Zwróćcie uwagę na duży ołówek oparty o zabudowę kuchenną! Taki akcent, współgrający z maxi lampą w salonie, jest świetnym elementem dekoracyjnym do minimalistycznego wnętrza!

Sypialnia i domowe biuro

Master Bedroom Nowoczesna sypialnia od TG Studio Nowoczesny
TG Studio

Master Bedroom

TG Studio

Mieszkania w kamienicy, czy nawet  w nowoczesnym bloku, często uniemożliwiają nam stworzenie kilku oddzielnych pomieszczeń. Stąd też projektanci zdecydowali się na połączenie sypialni z domowym biurem, ale i garderobą! Dzięki dominującej bieli przestrzeń jest uporządkowana i spójna. Delikatne elementy dekoracyjne, a także wysoka roślina, sprawiają, że wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu glamour, nowocześnie i kobieco jednocześnie. Oddzielenie sypialni, strefy domowego gabinetu, ale też szafek na ubrania, powoduje, że w pomieszczeniu łatwo będzie utrzymać ład, ale też zrelaksować się w łóżku, bez konieczności patrzenia na przypominające o pracy biurko.

Wiele poziomów

Highgate od TG Studio
TG Studio

Highgate

TG Studio

Mieszkanie, które zaaranżowali nasi projektanci, stworzone zostało tak naprawdę na czterech kondygnacjach. Na samym dole znajduje się salon, z którego przechodzimy do kuchni i jadalni. Wyżej znajduje się część wypoczynkowa, prowadząca nas bezpośrednio do sypialni i łazienki. Taki rozkład pomieszczeń jest idealny dla mieszkań, czy domów o niewielkim metrażu. Do kolejnych poziomów prowadzą nowoczesne schody, stworzone z drewna i szklanych barierek bez widocznych poręczy. Podkreślają wnętrze domu, jednocześnie nie dominując go.

Z dostępem do ogrodu

Highgate - Exterior of House Nowoczesny balkon, taras i weranda od TG Studio Nowoczesny
TG Studio

Highgate – Exterior of House

TG Studio

Ten nowoczesny dom jednorodzinny w bieli posiada również podwórko! Otoczone ścianami innych domów jest fantastyczną kryjówką przed zatłoczonym miastem! Projektanci dodali życia małemu podwórku poprzez zasadzenie brzozy, a także soczyście zielone rośliny w nowoczesnych, białych donicach. Możecie zastanawiać się, po co komukolwiek tak małe podwórze – jest to jednak idealna przestrzeń, by latem wstawić do niej stół z krzesłami i przyjmować gości na obiady na świeżym powietrzu, a także to świetne miejsce, by stworzyć swój mały ogródek ze świeżymi ziołami, a nawet pomidorami!

Klasyczna forma

Highgate od TG Studio
TG Studio

Highgate

TG Studio

Przeglądając zdjęcia wnętrz tego nowoczesnego domu z pewnością cały czas zastanawialiście się, jak wygląda budynek, w którym się one znajdują! Specjalnie zostawiliśmy to zdjęcie na koniec, by udowodnić Wam, że nawet najbardziej niesłychane projekty, mogą znajdować się w nawet bardzo niepozornych budynkach. Ten jednorodzinny dom mieści się wśród innych domów szeregowych, zaaranżowanych w klasycznej angielskiej estetyce z czerwonej cegły. Niech ten przykład będzie dla Was dowodem na to, że nawet najpiękniejsze mieszkania mogą znajdować się w standardowych i niezbyt odstających od otaczających standardów kamienicach, czy blokach!

Jesteście zainteresowani innymi projektami nowoczesnych domów? Zobaczcie tutaj:

Ultranowoczesny dom!

Co najbardziej podoba się Wam w tym projekcie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu