Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Bongers Architecten

Nowocześnie i rustykalnie!

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kto z nas nie marzył o własnym miejscu wakacyjnego czy weekendowego wypoczynku? Koszta związane z budową wymarzonego domku letniskowego można ograniczyć na przykład poprzez zakup gotowego projektu od biura architektonicznego. Wcale nie musi oznaczać to rezygnacji z jakości czy z dopasowania budynku do naszych indywidualnych potrzeb czy gustów. Zespół Bongers Architekci BNA ma ponad 25-letnie doświadczenie. Swoim klientom oferuje wiele wariantów domków wakacyjnych. Są tak różnorodne, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Wybieramy nie tylko bryłę, ale także i jej wielkość. Budynek zaproponowany w danym stylu występuje w wariantach mieszczących 4, 6, 8 i 10 osób! Podczas dzisiejszego spaceru poznamy wariant sześcioosobowy.

Jeśli wcześniej mieliście mieszane uczucia co do zakupu gotowych projektów, to chyba najwyższa pora zmienić zdanie…

Fasada od ulicy

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Bongers Architecten
Bongers Architecten

Voorkant woning

Bongers Architecten

Choć wakacyjne domy znajdziemy przeważnie w ustronnej okolicy, tak i one mają chronić prywatność letników. Dlatego też fasada od strony ulicy ma tutaj charakter zamknięty. Do stworzenia elewacji tego domu wykorzystano aluminiową blachę, która przydaje konstrukcji nowoczesnego szyku. Łączy się ona w harmonijny sposób z elementami drewnianymi – doskonale budują one atmosferę relaksu na wsi. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 129 m2.

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Bongers Architecten
Bongers Architecten

Achterzijde moderne recreatiewoning

Bongers Architecten

Wspomnieliśmy o nowoczesnym szyku naszej bryły. Domy wakacyjne od Bongers Architektów BNA dostępne są w dwóch wersjach: klasycznej oraz właśnie nowoczesnej. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Co jest najważniejsze w wakacyjnym wypoczynku na wsi? Oczywiście przebywanie na świeżym powietrzu! Tutaj zadbano o to poprzez stworzenie przestronnych tarasów. Jeden, drewniany, został częściowo zadaszony. Pod dachem znalazło się miejsce na praktyczną i stylową jadalnię. Po prawej z kolei czeka na nas taras z podłożem wykonanym z ceramicznych płytek. Czekają tam na nas wypoczynkowe meble rattanowe. Ich czarne poduszki doskonale pasują do elewacji domu!

Zachwycające połączenia

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Bongers Architecten
Bongers Architecten

Woonruimte recreatiwoning

Bongers Architecten

W ogromnych przeszkleniach parteru znajdują się drzwi, które prowadzą nas do środka. Warto zwrócić uwagę na rezygnację z typowych obecnie rozsuwanych drzwi, na rzecz klasycznych, podkreślonych dodatkowo poprzez wprowadzenie drewnianej ramy na środku aluminiowej konstrukcji. We wnętrzu czeka na nas nowoczesny wystrój pełen koloru. Przyjemną temperaturę gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Swoją rolę odgrywa także doskonała izolacja. Dom wyposażony jest we wszelkie udogodnienia. Na pierwszym piętrze znajdziemy sypialnie i łazienki. Łazienki wyłożone są kafelkami, pokoje na pierwszym piętrze wyposażone są w grzejniki. Tutaj wakacje spędza się komfortowo!

Stylowy salon

Białe sufity oraz ogromne przeszklenia na parterze zapewniają wyjątkowe poczucie przestronności. W połączeniu z betonową podłogą otrzymujemy idealne tło dla nowoczesnego wystroju salonu. Ogromny, czerwony narożnik pomieści wszystkich letników podczas leniwych wieczorów przed kominkiem. Wypoczywać można tutaj nie tylko w lecie w słoneczne dni, ale także w zimie. 

Marzycie o równie stylowym wnętrzu? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Aranżacja salonu z kominkiem – 9 przykładów.

Jak wyglądałby Wasz idealny domek letniskowy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu