Projekty,  Garaż zaprojektowane przez .oboo-outdoor

Mini-dom, na każdy budżet!

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jak uciec na łono natury przy minimalnych funduszach? Jak żyć na fali? Łamać zasady? Prawidłowo ustawić priorytety? Znaleźć swoje miejsce w życiu i na świecie? Spójrz na interesujący, innowacyjny i nietypowy projekt małego domku stworzony przez innowacyjnych architektów ze studia projektowego OBOO-OUTDOOR .

Prawdziwi mistrzowie swojego rzemiosła, z których każdy jest zafascynowany eko-ideologią, stworzyli modelową ramę marzeń zwykłego mieszkańca miasta. Zbudowany z minimalnym budżetem i maksymalną funkcjonalnością dom, może stanowić choćby nawet letnie siedlisko czy domek działkowy. Studio projektowe znajduje się w Montpellier, we Francji, tuż przy południowej, słonecznej plaży. Nie dziwi nas ich podejście do życia, przepełnione dbałością o proste przyjemności, takie jak słońce i cuda natury wokół nas.

Kształtowanie krajobrazu jako część domu

Na początek to co na zewnątrz. W koncepcji stworzenia tego domu w stylu rekreacyjnym sugerowane jest również profesjonalne dzieło architektów krajobrazu. Zadanie malarza pejzażowego jest o wiele bardziej złożone, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Początkowo pusty obszar najbardziej potrzebuje szybko rosnących i gęstych krzewów i drzew, aby stworzyć cień i wygodę. Fasada domku jest w dużej mierze przeszklona dlatego krajobraz dostaje się do środka, a funkcją ogrodu jest również zapewnienie mieszkańcom odrobiny prywatności. 

Modułowość

Firma może zaoferować bardzo różnorodne opcje rozplanowania domu. Budynek jest w zasadzie zbudowany z kilku modułów i może być łatwo przekierowany na potrzeby konkretnej osoby lub rodziny.

Co ciekawe, ten dom całkowicie przełamuje wszelkie uprzedzenia dotyczące małych mieszkań lub domów, pokazując, że prawdziwy projekt może istnieć w dowolnej przestrzeni.

Projekt wnętrza

Wewnątrz projektanci wybrali minimalistyczny styl z nutą retro i modnych jasnych kolorów. Mimo, że pomieszczenie wygląda bardzo prosto, wciąż mieści się w sobie w pełni funkcjonalne kino domowe z pięcioma głośnikami, klimatyzacją, a także panoramicznymi oknami i wyjściami na taras z salonu po obu stronach.

Różne układy, studia, z jedną lub dwiema sypialniami mogą być przydatne dla każdej, większej czy mniejszej, rodziny. Taki dom może być wykorzystywany jako dom letni dlatego idealnie sprawdzi się na rekreacyjną działkę, gdzie stanowić będzie oazę wypoczynku po całym dniu prac ogrodowych. 

Wygodny taras

Podstawą udanego wypoczynku jest oczywiście wygodne miejsce ku temu przeznaczone. W lecie nie ma nic lepszego jak relaks na świeżym powietrzu. Mając to na uwadze projektanci do każdego z domów projektują także wygodny taras z zadaszeniem, który sprawdzi się w razie jakiejkolwiek pogody. Tutaj znów szczególną rolę odgrywać będzie projekt ogrodu, który ma za zadanie także cieszyć oko. 

Relaks w wersji ekskluzywnej

Skoro o ogrodzie mowa, to podkreślmy fakt, że ogród powinien wymagać minimalnej ilości prac, ponieważ właściciel nie chce spędzić weekendu przecinając krzaki lub kopiąc działkę. O wiele bardziej poprawne jest leżenie w wannie z hydromasażem z widokiem na rośliny, pięknie rozplanowane kamienie, zioła polne i sukulenty. A duża wanna z hydromasażem, jak wisienka na torcie, jest apogeum komfortu tego kompaktowego domu.

Przeczytajcie także: Proste i tanie pomysły na wspaniały ogród

Co myślicie o takim kompaktowym domku? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu