Klimatyczny apartament w spokojnych kolorach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klimatyczny apartament w spokojnych kolorach

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Przestrzenie biurowe i magazynowe zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой
Loading admin actions …

Dziś przedstawimy Wam fotorelację z mieszkania, które jest urządzone tak precyzyjnie, że warto czerpać z niego inspiracje pełnymi garściami. Apartament został zaprojektowany przez architektów z Rosji. Skupili się oni zarówno na ogólnej koncepcji, która delikatnie zahacza o styl retro, na ciepłej i przyjemnej palecie barw, ale także na szczegółach i detalach, które odpowiadają za tak przyjemny i pozytywny klimat we wnętrzu. 

Ważne są tutaj proporcje elementów, właściwe połączenie odcieni i znajomość współczesnych trendów i mody. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalną całość – zobaczcie sami! Mamy bogatą galerię zdjęć z tego mieszkania.

Przestronna sypialnia

W sypialni znajdziemy przestrzeń podzieloną na dwie strefy. Na pierwszym planie widzimy dobre zorganizowane miejsce obok łóżka, gdzie znalazły się przydatne szafki oraz ciepłe oświetlenie. Z tyłu możemy zauważyć część garderobianą, z ogromnymi szafami.

Nie możemy również nie docenić wspaniałego widoku na centrum miasta. 

Salon

W tym miejscu znajdziemy połączenie stonowanych kolorów. Wygodne, miękkie kanapy będą wspaniałym miejscem odpoczynku dla całej rodziny. Mnogość świateł sprawia, że możemy poczuć prawdziwie przytulny klimat rodzinnego domu.

Kuchnia

Kuchnia została zaaranżowana w klasycznej kolorystyce. Biel i czerń nigdy nie wychodzą z mody. Lekkie wykończenia drewnianymi blatami sprawiają, że to miejsce jest wypełnione ciepłem, pomimo mnogości czerni. 

Lubicie kolorowe akcenty we wnętrzach? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu