90 m2 pełne elegancji i dobrego designu!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

90 m2 pełne elegancji i dobrego designu!

Alicja Olko Alicja Olko
RIGHT DOWNTOWN Nowoczesny salon od Markham Stagers Nowoczesny
Loading admin actions …

Biel jako dominujący kolor w aranżacji wzbudza w wielu pewne wątpliwości. Zastanawiamy się, jak długo kolor ten pozostanie świeży, jakich problemów nastręczać może czyszczenie białych powierzchni i mebli, oraz czy aranżacja oparta na tym kolorze nie będzie zbyt nudna i monotonna.

Mieszkanie, które Wam dzisiaj pokażemy, rozwieje wszystkie z powyżej wymienionych wątpliwości. Sposób, w jaki je urządzono, właśnie w oparciu o biel, zachwyca- ponadczasowością, niewymuszoną elegancją oraz szykiem. Liczne designerskie elementy wyposażenia przełamują monotonię bieli, czyniąc wnętrze ciekawszym i bardziej stylowym. Jeżeli szukacie pomysłu na aranżację swojego M4, koniecznie obejrzyjcie to mieszkanie!

Koncept

Living room Nowoczesny salon od Markham Stagers Nowoczesny
Markham Stagers

Living room

Markham Stagers

Aranżacja wnętrz tego apartamentu bazuje na idei łączenia dominującej tu bieli z elementami w ciepłej i przytulnej tonacji. Zdecydowano się nie na biel śnieżnobiałą, nieskazitelną, ale raczej wpadającą w odcień kremowy. Wnętrza urządzono na otwartym planie, potęgując wrażenie przestronności, i tak już obecnym na tej przestrzeni. Białe powierzchnia sufitu, ścian i podłóg, w połączeniu z delikatnym oświetleniem oraz naturalnym światłem wpadającemu przez okna dają efekt wnętrza jasnego i nowoczesnego. Ten stylowy salon jest doskonałym preludium do dalszej eksploracji tego mieszkania- białe meble zestawiono z przytulnymi dodatkami w kolorze brązowym. Wyraziste designerskie meble pełnią rolę nie tylko funkcjonalną, ale także dekoracyjną.

Jadalnia

Open plan kitchen and dining area Nowoczesna jadalnia od Markham Stagers Nowoczesny
Markham Stagers

Open plan kitchen and dining area

Markham Stagers

Tuż obok kuchni zlokalizowano elegancką jadalnię. Wyposażono ją w luksusowy stół o szklanym blacie, który otoczono prostymi krzesłami o białych siedziskach. Centralnym elementem tego obszaru jest jednak spektakularna lampa sufitowa, nawiązująca swoją estetyką do stylu industrialnego. Powyginane metalowe druty zakończone odkrytymi żarówkami to niekonwencjonalny pomysł na oświetlenie, jednak trzeba przyznać, że świetnie się tu sprawdza. Sprawia, że wnętrza są bardziej z pazurem i z pewnością nie można im przypiąć łatki nudnych.

Kuchnia

W kuchni króluje niezawodna para- biel i drewno. Chcąc zachować nowoczesny charakter pomieszczenia, wpisując go w całość aranżacji wnętrza, zdecydowano się na białą zabudowę o gładkich frontach bez uchwytów oraz prostą wyspę kuchenną, pełniącą także rolę stołu z miejscami do siedzenia. Ciepły i przytulny klimat wprowadzają tutaj drewniane bele na suficie oraz drewniana podłoga.

Pokój gościnny

Convertible bedroom Nowoczesna sypialnia od Markham Stagers Nowoczesny
Markham Stagers

Convertible bedroom

Markham Stagers

Pomieszczenie to oddzielono od strefy dziennej za pomocą harmonijkowo składanych drzwi. Dzięki takiej opcji gościom zapewniono odpowiedni poziom prywatności, wciąż utrzymując opcję inkorporacji tego wnętrza do pozostałej części mieszkania. Pokój został minimalistycznie urządzony, dzięki czemu jawi się przestronniej. Przez duże podwójne okno wpada mnóstwo naturalnego światła, potęgując wrażenie jasności. Tak jak i w innych pomieszczeniach, tak i tutaj na suficie pojawiają się drewniane bele.

Sypialnia

Master bedroom Nowoczesna sypialnia od Markham Stagers Nowoczesny
Markham Stagers

Master bedroom

Markham Stagers

Identyczna kolorystyka dominuje także w sypialni. Białe ściany czynią to wnętrze idealnym do odpoczynku i relaksu. Niezwykle wygodne łóżko z aksamitnym, brązowym zagłówkiem jest głównym elementem tego ograniczonego wyposażenia. Postarano się, aby sypialnia była oazą spokoju, z minimalistycznymi dekoracjami i stonowaną kolorystyką.

Łazienka

Ensuite bathroom Nowoczesna łazienka od Markham Stagers Nowoczesny
Markham Stagers

Ensuite bathroom

Markham Stagers

W łazience zdecydowano odejść się od wystroju opartego o biel, decydując się na różne odcienie beżu i brązu. Ma to związek w wykorzystanymi materiałami wykończeniowymi- głównie płytkami imitującymi naturalny kamień oraz drewnem. Choć łazienka jest relatywnie mała, to jednak urządzono ją wygodnie i z domieszką luksusu. odpowiednio dobrane oświetlenie oraz duże lustro optycznie powiększają przestrzeń.

Podobają się Wam białe wnętrza? Jeżeli tak, obejrzyjcie Katalog Inspiracji Białe wnętrza na 5 sposobów.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu