Czarny dom z minimalistycznym wnętrzem

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Czarny dom z minimalistycznym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Rustykalny pokój multimedialny od 氏原求建築設計工房 Rustykalny
Loading admin actions …

Domy o czarnych fasadach są coraz częściej spotykane, choć wciąż spotykają się z mieszanymi reakcjami. Dla jednych są symbolem brzydoty, dla innych wyrazem nowoczesnej, innowacyjnej architektury. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy wam jeden z takich właśnie czarnych domów. Jego ciemna fasada silnie kontrastuje z jasnymi, minimalistycznym wnętrzami, w których króluje naturalne drewno. Obejrzyjcie zdjęcia!

Czarna fasada

Oryginalna jest nie tylko drewniana elewacja tego domu pokryta czarną farbą, ale także sam kształt jego bryły. Niecodzienny kształt dachu sprawia, że wyróżnia się on na tle sąsiednich budynków.

Liczne okna

Liczne okna, zarówno na parterze, jak i na piętrze, otwierają dom na otoczonie i wpuszczają do środka naturalne światło. Dzięki temy jego wnętrz są jasne i silnie naslonecznione. 

Dominacja drewna

We wnętrzu dominuje jasne drewno. Dwa piętra są ze sobą połączono, dzięki czemu w środku jest jeszcze jaśniej i przestronniej.

Biel i drewno

Klasyczne połączenie białych ścian i drewnianych wykończeń to świetny wybór do każdego rodzaju wnętrz. W tym domu projektanci postawili na prostotę i minimalizm.

Otwarta strefa dzienna

Na piętrze zlokalizowano otwartą strefę dzienną. Strefy kuchni, jadalni i salonu płynnie się ze sobą łączą. Z każdego miejsca strefy dziennej rozciągają się fantastyczne widoki na otaczjącą dom naturę.

Przestrzeń

Stefa dzienna jest jasna i przestronna. Wrażenie to potęguje naturalne światło, wpadające do środka przez liczne okna.

Podobają się wam czarne fasady?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu