Powiedz mi, jaki styl lubisz - a powiem ci kim jesteś

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Powiedz mi, jaki styl lubisz – a powiem ci kim jesteś

A.D. A.D.
Courchevel in my pocket Wiejski salon od artstyle Wiejski
Loading admin actions …

Pora na zabawę! Dziś przekonasz się o tym, ile potrafi powiedzieć Twój gust odnośnie projektowania wnętrz. Oczywistym jest, że dekorując swoje wymarzone wnętrze, niezależnie od zaleceń  projektantów dotyczących odpowiedniego stylu, decydujące znaczenie ma Twój gust. Dom powinien pozostać dla Ciebie przytulną i miłą przestrzenią. Spośród poniższych zdjęć wybierz wnętrze, które odpowiada Tobie najbardziej, a my powiemy Ci coś o Tobie. Gotowy? 

1. Styl country, styl ekologiczny: szczerość i lojalność

Courchevel in my pocket Wiejski salon od artstyle Wiejski Drewno O efekcie drewna
artstyle

Courchevel in my pocket

artstyle

Ogrom rodzimej natury i gościnności wiejskich domów karmią najlepsze ludzkie cechy takie jak: szczerość, hojność, niezawodność i lojalność. Być może ludzi, którzy czują swoje pokrewieństwo z wiejskim stylem, można nazwać fundamentem, wsparciem rodziny czy firmy – uczciwi i bezpośredni z uporem chronią to, co jest bliskie ich sercu.

2. Skandynawski styl: praktyczny i łatwy stosunek do życia

Apartament SW Skandynawski salon od PB/STUDIO Skandynawski
PB/STUDIO

Apartament SW

PB/STUDIO

Jasne wnętrza pokoi w  skandynawskim stylu to doskonałe ucieleśnienie funkcjonalności. Osoba, która tworzy takie wnętrze dla siebie, wie, jak ujrzeć piękno zwykłych rzeczy, docenić proste przedmioty i zaakceptować życie takim, jakie jest – bez upiększeń i bez niepotrzebnego dyskutowania.

3. Styl eklektyczny: kreatywna i złożona osobowość

Aby stworzyć wnętrze o złożonych kombinacjach kolorów i faktur, człowiek musi mieć niejednoznaczny charakter, być może skomplikowany, ale na pewno nie nudny. Poczucie harmonii w łączeniu przeciwieństw we wnętrzu da wielopłaszczyznową naturę. Osoba taka lubi tworzyć odpowiednie środowisko do odpoczynku i spotkań towarzyskich, tak samo różnorodne i wieloformatowe jak ona sama.

4. Styl przemysłowy: dynamiczny, pełny życia indywidualista

Otwarty, kochający wolność i nietrywialny styl industrialny, zazwyczaj wyróżnia wnętrza ludzi równie jasnych i otwartych.  Nic ostentacyjnego, ale każdy przedmiot jest przemyślany z najdrobniejszym szczegółem. Nie ma wielu rzeczy na pokaz – ale dlatego, że taki jest też styl właściciela. 

5. Minimalizm we wnętrzu: wykwintność i autentyczność

Minimalistyczny salon od homify Minimalistyczny

Minimalizm we wnętrzu nie daje prawa do popełnienia błędu, ten styl można nazwać odpowiednim dla perfekcjonistów – stosownie do ich charakteru. Idealnie dobrane proporcje i tekstury, przejrzysty układ, przemyślane wnętrza. Ale z drugiej strony, tacy ludzie często wyróżniają się niezwykłą głębią i subtelnością duszy, pragnieniem przestronności i samotności, czystości i naturalności, harmonijnego życia ze światem zewnętrznym i naturą.

6. Shabby chic: łagodny i romantyczny charakter

Przewiewne i eleganckie wnętrza w stylu shabby chic niezmiennie znajdują fanów wśród najróżniejszych postaci. I nie jest to zaskakujące -  delikatne odcienie, romantyczne detale wnętrza, i po prostu, samo uczucie wiosennego nastroju ociepli i przyniesie komfort każdemu domowi. Mieszanka klasycznych mebli i nowoczesnych dekoracji, wyrafinowania i domowej prostoty to raj dla romantyków! 

Który styl wybierzesz? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu