Dwupoziomowe drewniane wnętrze, które Was zachwyci

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dwupoziomowe drewniane wnętrze, które Was zachwyci

A.D. A.D.
Nowoczesny salon od SAE Studio (PT. Shiva Ardhyanesha Estetika) Nowoczesny
Loading admin actions …

Wszyscy mieszkańcy dużych miast i metropolii wiedzą, jak trudno zbudować dom, który może stać się oazą spokoju pośród tego całego zgiełku. Tętniące życiem otoczenie można tolerować tylko wtedy, gdy ma się kojącą, spokojną rezydencję, z wnętrzami zbliżonymi do natury, minimalistycznymi, nowoczesnymi i łatwymi w realizacji, nawet przy niewielkiej przestrzeni. Taka właśnie jest nasza dzisiejsza propozycja!

Yasmin House w południowej Dżakarcie, poniżej to rodzaj dwupoziomowego projektu domu, który jest własnością SAE Studio i może być wspaniałą inspiracją!

Przeczytajcie także: Tani domek na przedmieściach

1. Półotwarty salon

Środkowy pokój, który jest sercem domu Yasmin, sprawia wrażenie półotwartego z powodu przezroczystego sufitu, a także przeszklonych ścian. Ten salon składa się z dwóch pięter, gdzie główny sufit obejmuje parter i wyższe piętra. Oprócz wspaniałego miejsca dla gości, obszar ten może być także obszarem prywatnym, w którym rodzina może się zrelaksować.

2. Jadalnia

Konsekwentną tematyką Yasmin House jest duża liczba przeszkleń, które łączą się z przestrzenią zewnętrzna. Bez wyjątku ma się jadalnia. 

3. Schody przechodzące na drugie piętro

Schody posiadają bardzo delikatne barierki, które pozwalają na swobodny przepływ powietrza i nie ograniczają przestrzeni. Druga część salonu znajduje się na umiarkowanej wysokości, utrzymując kontakt wizualny z częścią relaksacyjną na niższym piętrze.

4. Osobiste detale

Na tym stole znajduje się bardzo osobiste miejsce na pamiątki, a także miejsce do przechowywania dekoracji domowych, bezpośrednio przylegające do szyby dzielącej z następnym pokojem. 

5. Naturalne elementy

Ze względu na dużą liczbę otwartych przeszkleń, obecność zielonych pasuje idealnie do pięknego i tętniącego życiem domu Yasmin.

6. Kącik muzyczny

Skośny dach z półprzezroczystym szkłem pozwala operować promieniom słonecznym bezpośrednio przy ścianie ze szklanymi okienkami, co stwarza zjawiskowe miejsce – idealne na kącik muzyczny. Tutaj umieszczono fortepian, który jest również wykonany z drewna, jak inne kąciki domu.

7. Jadalnia i salon są ze sobą połączone

Bez izolacji te dwa obszary są oddzielone tylko obecnością dywanu jako dekoracyjnego elementu pokoju. Taki open space to idealne rozwiązanie, nawet, a może przede wszystkim, do małych wnętrz. 

8. Motyw przewodni – drewno

Przyglądając się bliżej drewnianym schodom w domu Yasmin, możemy dostrzec odbicice naturalnego światła przechodzącego przez sufit. Piękne! 

Lubicie otwartą przestrzeń? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu