Jasne mieszkanie z prawdziwym połyskiem

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jasne mieszkanie z prawdziwym połyskiem

A.D. A.D.
Skandynawski salon od homify Skandynawski
Loading admin actions …

Studio architektoniczne Chado pochodzi z Rosji i na co dzień realizuje typowe i mniej typowe projekty wnętrz, dzięki czemu marzenia każdej rodziny stają się rzeczywistością. Tym razem opowiemy o projekcie mieszkania o powierzchni 80 metrów kwadratowych w nowoczesnym stylu i jasnych kolorach, który powstał na południu Rosji w Rostowie nad Donem. Przejdźmy się po jego wnętrzach…  

Inspirujące wnętrze mieszkania w nowoczesnym stylu

Skandynawski salon od homify Skandynawski

Wnętrze apartamentu zostało zaprojektowane dla młodej dziewczyny, perfekcjonistki, z dobrym gustem i aktywnym stylem życia. Sercem dekoracji przestrzeni jest styl fusion, który jest teraz bardzo na topie. Zobaczcie jak pięknie się prezentuje! 

Biały kolor we wnętrzu

Skandynawski salon od homify Skandynawski

Biały kolor jest interesujący ze względu na swoje właściwości: po pierwsze stanowi idealną podstawę do stworzenia nowoczesnego wnętrza z wyrazistymi akcentami. Pomaga zmienić nasycenie dowolnego koloru, na przykład zieleni, jak w tym projekcie. Po drugie, jest to po prostu świetne tło dla innych odcieni i działa prawie ze wszystkimi kolorami! Po trzecie, w zależności od koloru lub odcienia, właściwości białego koloru są różne: od zimnego do ciepłego, od ostrego do miękkiego. 

Naturalne światło

Skandynawska kuchnia od homify Skandynawski

Biel znana jest z tego, że poprawia naturalne oświetlenie w pomieszczeniu. Białe ściany są idealne do małych pomieszczeń, niskich sufitów, a co dopiero gdy wystąpią w połysku! Jeśli Twoja przestrzeń wydaje się ciężka i nudna biały kolor ścian to z pewnością właściwy wybór. W tym wnętrzu projektanci sprawili, że kuchnia stała się futurystyczna i minimalistyczna, mimo że znajduje się w starym budynku! Zadziwiające…  

Salon w jasnych kolorach

Skandynawski salon od homify Skandynawski

Aby nie było nudno, projektanci dodali trochę orzeźwiającego pigmentu i stworzyli całkiem inny nastrój. Odcień ścian w salonie, w tym projekcie, różni się od koloru ścian w kuchni. W salonie jest cieplej i wygodniej, a w kuchni biel ma charakter połyskujący. Projekt tego mieszkania zawiera również odcienie kości słoniowej i gotowanego mleka, naturalny len, perły, a także śnieg i śmietanę.

Ściany akcentujące

Skandynawska sypialnia od homify Skandynawski

Ponieważ kolor biały jest kolorem podstawowym, może on pełnić rolę właściwego tła dla elementów akcentujących. W szczególności bardzo kontrastujących. Na przykład biała ściana byłaby idealnym płótnem do odważnego dzieła sztuki. Wszystko na białej ścianie wyjdzie w bardzo spektakularny sposób, jak w tej sypialni z tapetami w kolorze ciemnej czekolady!

Odrobina bieli w sypialni

Skandynawska sypialnia od homify Skandynawski

Oczywiście bieli nie mogło zabraknąć także w sypialni. Biały kolor jest przyjemny dla oka. Dla nas jest ponadczasowym symbolem czystości. W sypialni, w kuchni, w łazience zawsze się sprawdza. Przestrzeń, w której dominuje biały kolor, będzie wyglądać schludnie i świeżo. Właśnie dlatego jest to idealny wybór do tego mieszkania!

Elegancka łazienka

Skandynawska łazienka od homify Skandynawski

W łazience do bieli dodano śliwkowy akcent, który bardzo skutecznie tworzy wspaniały nastrój we wnętrzu! Zwróć uwagę na konstrukcję odpływu w brodziku – jest tak minimalistyczna, jak cały projekt mieszkania!

Piękne detale

Skandynawska łazienka od homify Skandynawski

Elementy dekoracyjne, takie jak wykonane na zamówienie szklane drzwi do sypialni, lustrzane drzwi do szafy w łazience, a także podświetlane lustro sprawiają, że to mieszkanie jest absolutnie niesamowite!

Spodobało Ci się?

Skandynawski salon od homify Skandynawski

Wybór białego wnętrza da Ci możliwość złożenia oświadczenia – kochasz nowoczesne, praktyczne życie i zawsze dążysz do ideału! Zdecydujesz się… ?

Czy lubicie biel na ścianach i suficie? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu