Nowy dom na historycznych fundamentach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowy dom na historycznych fundamentach

A.D. A.D.
Klimatyczne mieszkanie w Bielsku-Białej Eklektyczny salon od in2home Eklektyczny
Loading admin actions …

Dziś przed nami wielka przebudowa. Na starych, historycznych fundamentach powstał dom, w którym wydzielono piękne, dwupoziomowe mieszkanie. Urządzono je przytulne, klimatyczne, ale także niezwykle elegancko z poszanowaniem tradycji. Dom znajduje się w Bielsku- Białej. 

Głębokie, wyraziste kolory, szlachetne materiały oraz przywiązanie do tradycji sięgających XIX wieku- tak zaaranżowana przestrzeń jest absolutnie zachwycająca! Koniecznie musicie zobaczyć ją, razem z nami. 

Budynek z zewnątrz

Nowy budynek na historycznych fundamentach Eklektyczne domy od in2home Eklektyczny
in2home

Nowy budynek na historycznych fundamentach

in2home

Przytulne mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, wyremontowane pod ochroną konserwatorską. Powierzchnia tego dwupoziomowego mieszkania to 69m, na parterze znajduje się hol, salon z kuchnią w aneksie i toaleta. Na poddaszu jest spora sypialnia i równie duża łazienka z komfortową, obszerną kabiną prysznicową.

Reprezentacyjny salon

Salon w odcieniach szrości Eklektyczny salon od in2home Eklektyczny
in2home

Salon w odcieniach szrości

in2home

We wnętrzu użyto uniwersalnych i ponadczasowych materiałów jak: cegła, kamień naturalny, gres, tynk strukturalny – relief. Stylistycznie założeniem projektu było nawiązanie do historycznych fundamentów budynku z końca XIX w. i osadzenie ich we współczesnych trendach. Z połączenia starego charakteru i nowoczesnych materiałów powstało eklektyczne, klimatyczne wnętrze.

Maleńka jadalnia

Eklektyczna mała jadalnia Eklektyczna jadalnia od in2home Eklektyczny
in2home

Eklektyczna mała jadalnia

in2home

Jadalnię urządzono na niezwykle małej powierzchni, a pomimo tego zdołano stworzyć miejsce funkcjonalne i wygodne. Drewniany stół idealnie nadaje się dla dwojga, ale w miarę potrzeby można go rozłożyć. Na ścianie zawieszono niemal dworski akcent – replikę bardzo znanego obrazu Szał uniesień.

Kuchnia

Kuchnia w dwóch kolorach Eklektyczna kuchnia od in2home Eklektyczny
in2home

Kuchnia w dwóch kolorach

in2home

Kuchnia stanowi ukłon w kierunku nowoczesności, jest bowiem prosta i minimalistyczna. Jedyną ozdobę stanowi mocna drewniana tekstura w dolnej części zabudowy. Rozmieszczenie mebli na kształt litery U umożliwia wygodne korzystanie z kuchni, a liczne powierzchnie robocze przyjemność przygotowywania potraw i gotowania. Najnowocześniejsze sprzęty AGD obudowano i umieszczono na sprzyjających wysokościach.

Korytarz

Hol z cegłą w tle Eklektyczny korytarz, przedpokój i schody od in2home Eklektyczny Cegły
in2home

Hol z cegłą w tle

in2home

W hallu z kolei panuje bardzo tradycyjny urok. Stara cegła na ścianach i suficie prezentuje się zjawiskowo. Jej surowa faktura ciekawie kontrastuje z gładkimi powierzchniami drewnianych mebli. Antyczna maszyna do szycia jest wspaniałym dopełnieniem tego wnętrza, wprowadzając do niego wyjątkowy klimat.

Sypialnia

Sypialnia na poddaszu Eklektyczna sypialnia od in2home Eklektyczny Drewno O efekcie drewna
in2home

Sypialnia na poddaszu

in2home

Na koniec przytulna sypialnia. Miejsce to urządzono na poddaszu i zdołano ją zaaranżować w taki sposób, aby osiągnąć doskonały balas pomiędzy przestronnością a przytulnością. Dokonano to na przykład poprzez zestawienie ze sobą białych ścian z tymi wyłożonymi czekoladową tapetą w pasy. Okno dachowe zapewnia dostęp naturalnego światła, czyniąc wnętrze jaśniejszym i przestronniejszym. Szykowne łóżko pokryte satynową pościelą jest głównym elementem pomieszczenia, nadając mu wyjątkowy charakter.

Przeczytajcie także; Cudowne wnętrze moskiewskiego loftu

Lubicie taki styl we wnętrzach? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu