Projekt prywatnego, nowoczesnego domu pod miastem

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Projekt prywatnego, nowoczesnego domu pod miastem

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Jedna z naszych ulubionych architektek z Moskwy -  Lena Gordina , podzieliła się z nami projektem prywatnego domu podmiejskiego, zrealizowanego przez jej biuro architektoniczne w Berlinie! Klasyczny Bauhaus, sprytna technologia, eleganckie meble, stylowe wnętrza i bardzo wygodny układ – wszystko znajdziecie w tym projekcie!

Projekt w miejskim stylu

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Domek znajduje się na przedmieściach Frankfurtu i urządzony jest w nowoczesnym stylu. Estetyka i nowoczesność, ale również wygoda, wielofunkcyjność… to cechy domu. Budynek ma panoramiczne przeszklenia lub po prostu okna o wysokiej wydajności (patrz drugie piętro budynku). W projektowaniu krajobrazu zastosowano się również do podejścia minimalistycznego. Drobne płytki betonowe i geometryczne klomby kwiatowe są bardzo mile widziane.

Projekt fasady i niezwykłe przeszklenia

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Jak widać, w projekcie jest kilka formatów przeszklenia – jest to charakterystyczna cecha niemieckich. W Niemczech zwyczajowo używa się 4, 5 lub 6 typów okien, nawet w projektach o małym obszarze. Projekt elewacji tego prywatnego domu został wykonany w odcieniach beżu i latte. Kolory są ciepłe i przytulne, wygładzają surowe kształty budynku.

Kuchnia najwyższej klasy

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Kuchnia to istna oaza nowoczesnego komfortu, modnego designu, wyjątkowej zwięzłości i prawdziwej niemieckiej jakości. Minimalizm w najlepszym wydaniu…  

Salon z panoramicznym przeszkleniem

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Szczególny nastrój salonu nadaje nowoczesny format przeszklenia. Dzięki niemu, w słoneczny dzień, pokój jest oświetlony przez złotą poświatę słońca, w pochmurny i deszczowy  pięknie wyglądają kropelki na oknach, a zimą płatki śniegu tworzą prawdziwe, wspaniałe show!

W aranżacji wnętrza salonu niemiecki nowoczesny styl został podniesiony do rangi kultu – wszystko jest zrównoważone, rygorystyczne i niezwykle wyrafinowane.

Narożna jadalnia

Nowoczesna jadalnia od homify Nowoczesny

Obok kuchni znajduje się jadalnia i sala śniadaniowa. Jest ona również ozdobiony elementami stylu Bauhausu, który jest niezwykle popularny od lat, zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Pięknie doświetlona sypialnia

Nowoczesna sypialnia od homify Nowoczesny

W sypialni niezwykłe zaokrąglone kształty nadają ton całemu wnętrzu. Wygląda to bardzo futurystycznie. Spójrzcie także na lampy. To jedna z głównych atrakcji sypialni. 

Gabinet w odcieniach stali i lodu

Nowoczesne domowe biuro i gabinet od homify Nowoczesny

Surowe wnętrze biura stwarza atmosferę sprzyjającą aktywności intelektualnej. Tutaj można przyjmować klientów, rozmawiać ze znajomymi lub rozwiązywać problemy biznesowe.

Łazienka z bidetem i grzejnikiem – wieszakiem na ręczniki

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Łazienka jest w pełni wyposażona dla komfortu mieszkańców – umywalka, WC i bidet. Dodatkowo ciepły ręcznik po wyjściu z kąpieli, brzmi wspaniale, prawda? 

Nowoczesne detale

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny

Jeśli podobał Wam się ten projekt podmiejskiego domu, możesz zamówić to samo w biurze  Leny Gordin! Koszt, styl, zakres i czas są omawiane indywidualnie. Lena jest prawdziwą profesjonalistką, pracuje na terenie Rosji i całej Europiy, realizuje duże zamówienia i prywatne projekty.

Przeczytajcie także: Fantastyczny dom jednorodzinny w stylu Bauhaus

Podoba Wam się ten projekt? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu