Projekty,  Domy zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой

Projekt prywatnego, nowoczesnego domu pod miastem

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jedna z naszych ulubionych architektek z Moskwy -  Lena Gordina , podzieliła się z nami projektem prywatnego domu podmiejskiego, zrealizowanego przez jej biuro architektoniczne w Berlinie! Klasyczny Bauhaus, sprytna technologia, eleganckie meble, stylowe wnętrza i bardzo wygodny układ – wszystko znajdziecie w tym projekcie!

Projekt w miejskim stylu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой
Архитектурное бюро Лены Гординой

Дом вилла в Германии, г. Кронберг общий вид

Архитектурное бюро Лены Гординой

Domek znajduje się na przedmieściach Frankfurtu i urządzony jest w nowoczesnym stylu. Estetyka i nowoczesność, ale również wygoda, wielofunkcyjność… to cechy domu. Budynek ma panoramiczne przeszklenia lub po prostu okna o wysokiej wydajności (patrz drugie piętro budynku). W projektowaniu krajobrazu zastosowano się również do podejścia minimalistycznego. Drobne płytki betonowe i geometryczne klomby kwiatowe są bardzo mile widziane.

Projekt fasady i niezwykłe przeszklenia

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой
Архитектурное бюро Лены Гординой

Вилла в Германии, общий вид

Архитектурное бюро Лены Гординой

Jak widać, w projekcie jest kilka formatów przeszklenia – jest to charakterystyczna cecha niemieckich. W Niemczech zwyczajowo używa się 4, 5 lub 6 typów okien, nawet w projektach o małym obszarze. Projekt elewacji tego prywatnego domu został wykonany w odcieniach beżu i latte. Kolory są ciepłe i przytulne, wygładzają surowe kształty budynku.

Kuchnia najwyższej klasy

Kuchnia to istna oaza nowoczesnego komfortu, modnego designu, wyjątkowej zwięzłości i prawdziwej niemieckiej jakości. Minimalizm w najlepszym wydaniu…  

Salon z panoramicznym przeszkleniem

Szczególny nastrój salonu nadaje nowoczesny format przeszklenia. Dzięki niemu, w słoneczny dzień, pokój jest oświetlony przez złotą poświatę słońca, w pochmurny i deszczowy  pięknie wyglądają kropelki na oknach, a zimą płatki śniegu tworzą prawdziwe, wspaniałe show!

W aranżacji wnętrza salonu niemiecki nowoczesny styl został podniesiony do rangi kultu – wszystko jest zrównoważone, rygorystyczne i niezwykle wyrafinowane.

Narożna jadalnia

Obok kuchni znajduje się jadalnia i sala śniadaniowa. Jest ona również ozdobiony elementami stylu Bauhausu, który jest niezwykle popularny od lat, zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Pięknie doświetlona sypialnia

W sypialni niezwykłe zaokrąglone kształty nadają ton całemu wnętrzu. Wygląda to bardzo futurystycznie. Spójrzcie także na lampy. To jedna z głównych atrakcji sypialni. 

Gabinet w odcieniach stali i lodu

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой
Архитектурное бюро Лены Гординой

Домашний офис, кабинет

Архитектурное бюро Лены Гординой

Surowe wnętrze biura stwarza atmosferę sprzyjającą aktywności intelektualnej. Tutaj można przyjmować klientów, rozmawiać ze znajomymi lub rozwiązywać problemy biznesowe.

Łazienka z bidetem i grzejnikiem – wieszakiem na ręczniki

Łazienka jest w pełni wyposażona dla komfortu mieszkańców – umywalka, WC i bidet. Dodatkowo ciepły ręcznik po wyjściu z kąpieli, brzmi wspaniale, prawda? 

Nowoczesne detale

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Архитектурное бюро Лены Гординой

Jeśli podobał Wam się ten projekt podmiejskiego domu, możesz zamówić to samo w biurze  Leny Gordin! Koszt, styl, zakres i czas są omawiane indywidualnie. Lena jest prawdziwą profesjonalistką, pracuje na terenie Rosji i całej Europiy, realizuje duże zamówienia i prywatne projekty.

Przeczytajcie także: Fantastyczny dom jednorodzinny w stylu Bauhaus

Podoba Wam się ten projekt? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu